15
  • barret
    #15
    Minél vékonyabb,annál törékenyebb! Ez üzlet stratégia.
    És ha tönkremegy az akksija? Szintén vehetsz újat...
    Ha vastagabb lenne,beleférne a szabványméretű líthium akksi.
    No de ez kinek lenne érdeke? A vevőnek? Rossz hozzáállás :P
  • cloud.strife
    #14
    3:51-nél..... :)
  • cloud.strife
    #13
  • Linkout
    #12
    Biztosan jó érzés kézbe venni, használni, jól összerakott érzetet adhat ez a tábla. Nem vagyok otthon ezekben az eszközökben, de az adatai alapján nem hiszem, hogy lassú vagy rossz a képe.
  • nextman
    #11
    Es ne vizallo legyen, hanem toresallo. Ontozni senki nem szokta, ellenben leejteni inkabb.
  • bdzsana
    #10
    Szerintem a minőségérzetbe igenis számít. Amikor egy vastag tabletet fogom a kezemben, nem elég az hogy kényelmetlen érzés, de azt se tudom hova hányjak a látványtól. Ha valakinek már sok tabletel volt dolga, tudja miről beszélek. Nem beszélve arról, hogy ha sohasem törekedtek volna a méretek minimalizálására, akkor lehet most az otthoni PC-d sem férne el olyan kényelmesen az asztalodon.
  • VRSDM
    #9
    az ipod touch 4-5 7mm és az már nagyon penge :)
    az érzés számít ;) azért vesz az ember tabletet.
  • mrlujoak
    #8
    6000 mAh-s akku csak elég lesz nem?
  • Vaszilij Artyom
    #7
    Őszintén egy táblagépél mit számít hogy 7 vagy 14 vagy 20 mm?

    Aksit pakoljanak bele basszák meg. Ez csak vakítás
  • EnxTheOne
    #6
    Inkább raktak volna bele dupla akkora akkut, és akkor 2 mm-el vastagabb lenne.
  • cloud.strife
    #5
    Azonnal veszem....
  • mantequilla
    #4
    hol a kalapács? szétütöm a gépemet és veszek egy ilyet
  • gergely1991
    #3
    Aztán jön az alma pereskedni.-.-
  • Cat #2
    A vastagság egy táblagépnél tipikusan lényegtelen adat, a tömeg sokkalta többet számít. Az ember ezt az ölében vagy az asztalon tartja, hordozásnál a táskájába rakja. Ha egy 14 mm és egy 7 mm vastag között kell választanom úgy, hogy a vastagabb feleakkora tömegű, gondolkozás nélkül a vastagabbat fogom választani.
  • Linkout
    #1
    Első tablet ami tetszik!