14
  • Ender Wiggin #14
    "jelöléseikkel az éppen aktuális divatot próbálják követni"

    az akadémia is pont így csinálja. ezért aztén sok fos film és színész kap jelölést. viszont, ami nem divat, arról teljesen meg is feledkeznek.
  • Ender Wiggin #13
    ettől függetlenül elég gáz, hogy ma szinte olyan "színészeket" "fedeznek" fel, akik jól néznek ki - énekesek, modellek. mintha más nem is kéne. rihánya (is) jó példa arra, hogy nem kéne.
  • lammaer
    #12
    Oscar díj.. ugyanmá.... egy-két kivételtől eltekintve minél több oscart kap egy film, annál nézhetetlenebb azok számára, akik egy filmen szórakozni szeretnének :)

  • Atisz #11
    Lol, Hollywood 15 év után észrevette, hogy Adam Sandler nem színész :)
  • Inquisitor
    #10
    Az oké, hogy Arany málna eleve nem komoly díj, de azért nem emlékszem egy film ennyi díjat kapott volna eddig tőlük. Ez már jelent valamit. :D
  • Zombee
    #9
    Pont, mint az Oscar, azt sem lehet komolyan venni, azzal a különbséggel, hogy a Razzie-t soha senki nem is akarta.
  • Zombee
    #8
    Attól, hogy az Alkonyat 5. része sokak szerint a sorozat legjobbja, még lehet szar film. Én nem láttam, nem is vagyok hajlandó megnézni, az első része minőségtől függetlenül lefektette az alapokat, és már azok sem jók, ebből egész egyszerűen nem lehet jó filmet forgatni, ezt már az írónő elszúrta.
  • albiman85
    #7
    Hat en is megneztem az Apa eg-et es sirtam a rohogestol. Eleg beteg tortenet meg karakterek de a poenok eleg jok, mar aki szereti a baszos-fingos vicceket :D Nem mondom hogy egy mualkotas de meglehet nezni.

    Az alkonyatrol nem tudok velemnyt mondani mert nem is lattam es nem is fogom latni egy reszt sem :D
  • eNorti
    #6
    Hát nem tudom. Alkonyatot nem láttam, de az Apa éget 2x is megnéztem és röhögtem elég sokat. Szerintem szórakoztató. Bár lehet feldobja a magyar szinkron... :)
  • Csiki1991
    #5
    Azért ez nem teljesen így van, Charlie Fucking Swan még mindig király... :D
  • cstommy
    #4
    Foglaljuk össze az egész díjátadót egy tömör mondatban: "Az alkonyat nagyon SZ@R és minden és mindenki akinek köze van hozzá az is sz@r"
    Hoppá mégse lett olyan tömör a mondat :D
  • avman
    #3
    "Mindössze a film forgatókönyvírója, női mellékszereplője és két férfi főszereplője úszta meg a nyilvános megszégyenítést "
    biztos hamut szórnak a fejükre egyből. vagy várjunk, az arany málna évek óta csak magát égeti le, mert kb. óvodás nyelvöltögetés szintjén áll, na ennyire se kell komolyan venni.
  • zetortraktor
    #2
    Alkonyat: passz. Apa ég: ennek már az előzetese is a béka feneke-szint alatti, valami hihetetlenül színvonaltalan. Csatahajó: agyatlan akcióscifi, nem szégyellem, hogy szórakoztató volt, de nyilván többször nem nézem meg. Ezer szó: gyengécske, szájbarágós, "komolyan ennyire hülyének kell nézni a nézőt?" film. Az alapötlet még jó is lenne, kár, hogy ennyire elcseszték.
  • Narxis
    #1
    Az apa éget én eredeti nyelven néztem meg szóval szinkronról nem tudok nyilatkozni de szerintem nem egy szörnyen rossz film. Ez a fajta humor nem mindenkinek jön be az biztos és Oscar-ra se jelölném de egyszer simán nézhető annak aki vevő az ilyen idióta, talán hazai viszonylatban az IHM stílusára hajazó poénokra.

    Az Ezer szó meg aztán főleg nem érdemli meg, hogy arany málnával kapcsolatba hozzák. Szerintem egy nagyon jó, tanulságos film a szokásos Eddie Murphy stílusban.