6
  • Garfield
    #6
    Arról már nem is beszélve, hogy ezek a szarok internet kapcsolat nélkül még el sem indulnak, mert onnan töltik be a reklámokat. Nevetséges.

    Tapasztalat vagy feltételezés? Én még egyetlen olyan adware-es szoftverrel sem találkoztam még androidos pályafutásom során, amelyik net nélkül kifejezetten azért nem indult el, mert nem tudta letölteni a reklámot.
  • Vaszilij Artyom
    #5
    Vedd meg vagy root és adblock.

    Nem a fejlesztő a hülye hanem a felhasználó
  • FoodLFG
    #4
    PCn nem jellemző ennyire az ilyen pénzel lehúzós magatartás.
  • krisz777
    #3
    Általában van olyan opció, hogy pl. 0.89 euróért eltüntetik a reklámokat. Vagy elvárod, hogy összedobjanak neked ingyen a programozók egy hasznos appot? Te a helyükben hogyan csinálnád? Szeretsz ingyen dolgozni? Az a kb. 250 Ft nehogy földhöz vágjon, vagy legyen akár 1500 Ft, ennyit tuti elkólázol egy hónapban.
  • FoodLFG
    #2
    Én inkább arról szeretnék statisztikát látni, hogy hány olyan mobil app van, ami nincs telehányva reklámokkal. Kicsit vicces, hogy minden szutykos wanabe programozó ezen akar már meggazdagodni.

    Arról már nem is beszélve, hogy ezek a szarok internet kapcsolat nélkül még el sem indulnak, mert onnan töltik be a reklámokat. Nevetséges.
  • Keiichii83
    #1
    60 milliárd? haldoklik a wo... Apple.. :)