13
  • mAtThEwT0394
    #13
    bocsánat. akkor 1300 dollár.... számomra 286 ezer forint is szórakoztató ár egy chroomebookért. :D nem hiszem hogy 100 - 150 ezreket dob rajta ez a nagyfelbontású érintőkijelző..
    Nem baj Google! Én jót röhögtem rajtatok! :D (... meg más is! :DD )
  • MsUser
    #12
    Ehhez hozzá tartozik az a hír is "csak már régi" hogy keleten a full HD tényleg az 2000x4000 valahány pixel de van ennek a duplája is! Már használják, számukra nem extrém ez a kis CroomeBook inkább le maradt!
    Nem csak mi vagyunk a világon, sajnos nem Magyarország a célközönség.
    De pár év múlva megszokjuk majd és nagyobb felbontást akarunk.
  • MsUser
    #11
    1300 dolláros ár azért az nem EUR kettő közt majdnem 100ezer a külömbség.
  • mAtThEwT0394
    #10
    1300 euró? :DD Hát ezen esküszöm sz***á röhögtem magam. :D
  • Cat #9
    A baj ezzel az, hogy nagyobb felbontás -> erősebb grafikus kártya + processzor kell -> nagyobb az áramfogyasztása -> rövidebb az üzemideje.
  • sirpalee
    #8
    Próbáltál már retinás macbookot? A legjobb kijelző a piacon, utána szar visszamenni bármi alacsonyabb dpihez. Szvsz a többi gyártó is szép lassan átvehetné.
  • coolbboy83
    #7
    Ez lehet, hogy szép meg jó - de semmi komolyra nem lehet használni, viszont drága...
  • flashpointer
    #6
    Múltkor végigmentem a mediamarkt laptopsorán, a drágábbik oldalon, 3/4-ükben az volt.
    Mondjuk ha a 200.000 ezres árból csak ötezer a pluszköltség, akkor érthető lenne, habár nem tudom mennyivel kerül többe a gyártónak beletenni, valaki felvilágosíthatna.
  • Petka
    #5
    Aztán mi a pöcsömnek egy laptopra érintőkijelző?.. Eléggé kényelmetlen lehet azt nyomkodni szerintem...
  • FoodLFG
    #4
    látom szeretik a retina anyámkínját nyomatni, mert ezt tudják legjobban a marketingesek eladni (az epül mát úgyis befuttatta a saját birkáinak), csak oda kell írni, hogy 10000000x500000-es felbontás.
    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen minőségű, ha mát a kijelzőről beszélünk...
  • lordmorden
    #3
    bocsi srácok:
    ez nem szórakozás, rémálom. ezt megint mire tudod használni egy oylan op rendszerrel ami nem is op rendszer és csakis a saját nyomiságait lehet rajta hemzsegtetni? még az általános felhasználásra is kevés, hiába a kiváló, már már lenyügöző pixelsűrűségű kijelző. megint egy semmire kellő divat hype cucc amit eladnak a marketingesek a hülyéknek(mint mostanában minden más). a google-val úgyis tele a tököm, pedig általában nem is oylan becstelen piaci résztvevő mint a többiek, de gusztustalanul nyomul.
  • syn7h37ic
    #2
    Mire meghódicssanánk, addigra minmeghalunk lesz.
  • gombabácsi
    #1
    ejnye emberiség! hogy fogjátok meghodiccsani az űrt, ha folyton a szórakozásra költitek a pízt?
    ejnye bejnye!