18
  • Tetsuo
    #1
    Vajon retusaltak is rajta valamit? Vagy talalhatunk egy-ket erdekesseget? :)
  • Tinman #2
    Találtam rajta egy srácot, aki éppen a notiját bámulja... no meg a sárga jelmezbe öltözött madárkát, akire ha rákattintasz nyereményjátékba vehetsz részt. UK ONLY sajna.
  • lordmorden
    #3
    lenyügöző kis cumó: )
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Az autótulajok hogy örülhetnek, hogy a rendszámuk tökéletesen leolvasható... szürke BMW, Volkswagen kisbusz stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Hiba a mátrixban:

  • jackoneill90
    #6
    Sok ilyen van.
  • Lollerka
    #7
  • duke
    #8
    "320 gigapixeles kép Londonról"
    Nem kell hasra esni ettol a felbontastol, jovore mar az atlag mobilok is tudni fogjak ezt a felbontast.
  • duke
    #9
    Tovabb hibak a matrixban. Az orak a varos kulonbozo pontjain, mas mas idot mutatnak. Nyilvan maskepp telik az ido.




  • duke
    #10
    Ez pedig mar maga a kaosz, a teljes rendszer osszeomlas.




    Komolyan nem en rajzoltam at.
    itt a cim
  • Xerox10
    #11
    Nem telik másképpen az idő. Ugyanis a 48 640 képkockát több mint 3 óra alatt készítették el. Tehát a kamerák más óraállást fényképeztek.
  • wraithLord
    #12
    Találtam egy csávót "the one show" feliratos pólóban, aki egyenesen belenéz az objektívbe... (:
  • duke
    #13
    Ez milyen auto lehet ? SzuperUltra Smart ??
    Ez azert mar nem gyenge.


    Orulok, hogy Londonban ilyen takarekos kisautokkal jarnak, igazan peldamutato.
    cim
  • duke
    #14
    Persze tudom, hogy 48 ezer kep az meg, negy kameraval is jo par ora. Pont azert kerestem az orakat, mert kivancsi voltam, hogy talalok e tobb oras eltereseket is.
  • wraithLord
    #15
    Néha szarul passzintja össze a képeket a panoráma készítő program. Ez sok képből áll, itt arányosan sokkal többször hibázott. Ez van.
  • wraithLord
    #16
    Vagy fotózás közben elmozdult az autó, és mindkét szomszédos képről hiányzik a közepe.
  • kvp
    #17
    A nagyobb gond, hogy Londonnak egy tipikusan erdektelen kulsobb reszerol fotoztak, tehat a turistak altal is ismert belvaros pont csak kodos tavoli maszatnak latszik, maximalis felbontas mellett is. A kozelben ket erdekes epulet lathato. Az egyik pont nem latszik, mert arrol fotoztak, a masikat pedig par eve lebontottak...
  • tomboy013
    #18
    Nagyjából 5 perc nézelődés után találtam egy fél embert, fél buszt, kettécsúszott épületet, oda nem illő tetőt, egy üvegház ablakában tükröződő egyént mikor nem is volt senki a környéken =D Amúgy nem rossz, el lehet nézelődni =)