13
  • Tetsuo
    #1
    Hogy lehet naluk csak 50 ev, mig mas fejlett orszagban 75?
  • kvp
    #2
    Amikor a japan alkotmanyt irtak, akkor meg europaban is csak 50 ev volt, csak itt nem irtak alkotmanyba a szerzoi jogokat, ezert lehetett modositani oket. Egyebkent a kiadok szerint a szerzoi jogok idealis elevulesi ideje mindig a jovoben van, tehat jelenleg a 90 ev fole emelesert lobbiznak.
  • Glutamin
    #3
    Én azt tartanám jogosnak, hogy addig él a szerzői jog, amig a szerző él. Vagyis az utódai már ne heréskedhessenek.
  • MuchACHO79
    #4
    Nagy ügy bazeg, tőlünk meg elvették az ország 72%át.
  • mcganyol
    #5
    japán: márpedig mi nem fizetünk szerzői jogdíjat.
    usa: márpedig de, vagy nem adunk olajat.
    japán: Nem kéne.
    usa: Amíg nincs szerzői jogdíj addig embargót léptetünk életbe a kalóz-állam ellen. A jogdíjakat, a kamatot és az ügyvédi díjakat Pearl Harbor-i kirendeltségünkön is rendezhetik.
    japán: Hmmm, ok.
  • SupraMKIII
    #6
    Szerintem ez inkább elvi kérdés lehet - egy ilyen tárgyalás sorozat meg a járulékos költségek az említett díj többszörösébe kerülnek...
  • SupraMKIII
    #7
    Much: hát, akkor 1xű a képlet: adják vissza aamit elvettek tőlünk, és mi kifizetjük a japánoknak a különbséget :-)
  • Vaszilij Artyom
    #8
    és ki nem szarja le? Mert én teljes mértékben.
  • OGMontana
    #9
    Az a 3millió magyar, aki ennek következtében más országhoz került. De köszönjük, hogy ennyire szíven viseled más magyar embereke sorsát.
  • amitakartok
    #10
    A magyarok SENKIT SEM érdekelnek a világon, ezt már megszokhattad volna. Így is, úgy is porként fognak rugdalni minket mindenfelől, most és mindig is a jövőben, akkor meg minek berzenkedni?
  • duke
    #11
    Nekem is mindjart az jutott eszembe, hogy epp ideje trianont is ujra targyalni.
    Kompromiszumos megoldaskent elfogadnam, a 60 %-t a tobbi mostmar maradhat, ha mar igy alakult a vilag.
  • Vaszilij Artyom
    #12
    3 millió volt akkor, most már nincs fél millió sem. Eltelt lassan 100 év kéremszépen.

    Fel kéne nőni. Ezért utálnak minket mert folyamatosan ugatunk és egy senkik vagyunk már több mint 100 éve.
  • HátEzMegMi
    #13
    És a hozzád hasonlók hozzállásával azok is maradunk