63
The Promised Land
  • Joschka
    #23
    Azt ha akarod csomagold be azt töltsd fel valahová...
  • Joschka
    #22
    Vasember!

    A játékot már meg is osztottam veled a MEGA-n. Csak tőccsed le!
  • Joschka
    #21
    Hát a megára raktam, akkor majd szólok hamarosan, hogy megosztottam veled. Utána már bárhová fel tudod majd tölteni.
  • Ironman2
    #20
    Na majd dobj linket priviben jóska,de az se baj ha iderakod spoilerba a linket.kösz
  • Ironman2
    #19
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    az Ncoreon ami van honositott változat,azt szedtem le,de ott már 2 kommentbe is irják hogy nem lehet épületet lerakni
  • Ironman2
    #18
    na fasza! hibás ez a verzió,gondolom a magyarítás elcseszte a játékot.a video alapján annak az ablaknak kéne megnyilni amit te mutattál,akkor majd játszom a te verzióddal!
  • Joschka
    #17
    17 perc van még vissza.
  • Joschka
    #16
    Na, még 21 perc.
  • Joschka
    #15
    Nem tudom. Viszont az enyém orosz/angol verzió...a setup után kiszedtem az orosz nyelvet csak a videója maradt meg és persze az angol nyelv, amelyet átmagyarítottam. Azt hogy ők milyen verziót gyártottak át magyarra gőzöm sincs.
  • Ironman2
    #14
    gondolom én a trial verzióval játszom,a tied meg már teljes.de miért pont a trialt magyarosították?
  • Joschka
    #13
    Szia!

    Rendben.:)
  • Myselor
    #12
    ez nagyon jónak tűnik,majd én is meglesem.:)
  • Joschka
    #11
    30 perc, mire a setup fájlt feltölti...úgyhogy addig foglald el valamivel magadat.
  • Ironman2
    #10
    okés
  • Joschka
    #9
    Figyu fel rakom a MEGA-ra az enyémet magyarosítással együtt, azt ha úgy gondolod próbáld meg azzal.
  • Joschka
    #8
    Az épületeknek akkor is benne kell már lennie a játékban az elejétől fogva.
  • Ironman2
    #7
    nem lehet még nagyon kevés a nyersanyag?
  • Joschka
    #6
    Ez meg az én magyarításom...Főképernyője...hehe

  • Joschka
    #5
    Nálad valami nagyon nem jó akkor, mert nálam meg ez van:





    Hiányoznak nálad az épületek...és az Épületek nevű gomb sincs meg.
    Vagy a játékod hibás...vagy a magyarítást csinálták meg rosszul.
  • Ironman2
    #4
    Na nekem nem sikerül házat építeni a hajléktalannak

  • Coolfire
    #3
  • Ironman2
    #2
    Képes vagy arra, hogy életben maradj egy ismeretlen vidéken, meghódítsd, és túléld a kedvezőtlen környezeti viszonyokat? Próbáld ki legújabb időgazdálkodási játékunkat, a The Promised Land-et, és derítsd ki! A játék fejlesztői, a Boolat és az Alawar minőségi, színpompás grafikát, izgalmas történetet és érdekes feladatokat ígérnek a rajongóknak. Hajók, ágyúk, kalózok és sok más meglepetés vár rád a The Promised Land-ben!

  • Ironman2
    #1
    Ennek a gyöngyszemnek még nincs topikja,ezért nyitok egyet.Tavalyi játékról van szó.Eléggé összetett Settlers,és Sims keverék.Már van magyar nyelven is!