58
Jack Black már PC-n is
  • Rayden02
    #1
    Több mint három évet kellett rá várnunk, de a pillanat végre elérkezett.

    2008-ban az Electronic Arts és a Double Fine hozott izgalomba minket, amikor bejelentették, hogy a Jack Black főszereplésével készülő játékot kihúzták a szakadékból, és ha mindenki nem is, a konzolosok a metálzene segítségével küldhetik vissza a pokolba az ocsmányabbnál ocsmányabb démonokat.
    A végeredmény zseniális lett. Három év várakozás után a Brütal Legend izgalmait február 26-tól végre a PC-sek is átélhetik. A kizárólag digitálisan forgalmazott játék természetesen a Steam rendszerén keresztül lesz beszerezhető, méghozzá kétféle kiadásban. Az alapjáték maga előrendelésben 14,24 euróba kerül (megjelenése után 18,99 euró lesz), de ha a betétdalokat is szeretnénk megkapni MP3 formátumban, 17,24 eurót (később 22,99-et) kell fizetni. Az előrendelők ezen felül akár már ma részt vehetnek a többjátékos bétában, illetve két exkluzív tárgyat is kapnak a Team Fortress 2-höz. Mindenképp próbáljátok ki, Jack Black a legnagyobb király, ezen nem nyitunk vitát.
  • ProGabe #2
    Let's rock! :)

    Konzolosok aszondják, hogy unalmas, repetitív a játék. Kétmondatos összefoglalót kérünk!
  • Zomil
    #3
    Eredeti játékok topicban Tinman elég jol összefoglalta és az ö szavában bizok.
    Akik szeretik a metált/rock-ot meg az egész hangulatot Jack Black-el együtt, azok a játék hibái ellenére élvezni fogják.
  • Shiwo
    #4
  • ProGabe #5
    Jaja, kösz, megtaláltam (LINK).
    A lényeg, hogy a hangulata adja el. Még kicsit gondolkodom az előrendelésen.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Hát én anno bepróbáltam, de jó szívvel nem merném ajánlani senkinek, mint játék. Filmben megnézném...
  • jarlaxxe
    #7
    Szar. Böveben, unalmasanan szar. Csak nagyon elszállt metál rajongóknak fog tetszeni.
  • kjhun
    #8
    A Beta már kint van. Már akinek kedve van kipróbálni.

  • bakvarnyu
    #9
    Ez nagyon messze van a zseniálistól szerintem.
  • davidka003
    #10
    Jónak indult de akkora unalmas fos lett. :(
    1 Ft-ot nem ér.
    Inkább Red Dead Redemption legyen PC-re ne az ilyen noname játékok.
  • pcgammer
    #11
    Jó kis játék ez a sok tucat FPS között, jók a zenék benn :D

  • Shep
    #12
    Főleg, hogy nem FPS ha jól tudom, hanem TPS :)
  • pcgammer
    #13
    Úgy értem kell egy ilyen játék is :) Nem csak ilyen Crysis 3 és stb. :D
  • Shep
    #14
    Hát én nem akarok senkit megbántani de a lenti video alapján én semmi kiemelkedőt nem látok ebben a játékban, full gagyisztikum az egész.
  • Jakuza001
    #15
    Mert az is, egy gagyi fos.
  • romeozor
    #16
    Úgy rémlik alapjában az volt a baj a játékkal hogy teljesen másnak/másként adták elő, mint ami valójában (trailerek meg demó alapján).

    Emlékszem hogy kiadták a demóját, az egész kellemes volt. Aztán kijött a teljes és arról már csak olvastam a rosszakat, hogy az elején(demóban) prezentált játékmenet köszönőviszonyban sincs a játék többi részével.
  • DanielT
    #17
    "Úgy rémlik alapjában az volt a baj a játékkal hogy teljesen másnak/másként adták elő, mint ami valójában."

    Igen, úgy adták elő, hogy jó, közben pedig egy hulladék. :D

    Schafer a múltjából meg a nevének kiárusításából él. Elég szánalmas.

  • skinnyman
    #18
    Anno (jopar eve) vegigvittem, akik szeretik a jo rock zenet, azok szeretni fogjak, ketszer annyi zene van benne mint egy Guitar Hero-ban, ami elvielg csak a zenerol szolna. A sztori sem volt rossz, volt egy jo kis alaphangulata. De az eleje tenyleg kicsit megteveszto, hosszutavon a jatekmenet eleg nagy reszet az ilyen strategiai rock csatak teszik ki.
  • romeozor
    #19
    Lehet naiv vagyok, de szerintem Tim Schafer-ben van annyi alkotói tartás, hogy ilyen bottomfeeder technikákhoz folyamodna, és kétlem hogy rá lenne kényszerülve.

    Én a mai napig tartom a véleményem, hogy rosszul marketingelték rossz célközönségnek (+1-2 hónap polírozás még belefért volna) és ezek után már nehéz pozitív kritikát konstruálni. De ez már csak az én Monkey Island elfogultságom, nyugodtan meg lehet kövezni.
  • Shiwo
    #20
    én azt is el tudom képzelni, hogy az EA szólt bele erőteljesen, milyen irányba is vigyék a játékot és azért lett végül olyan, amilyen...
  • Zero 7th
    #21
    Mert, mi a baj, hogy az elején bevezetésként agyatlan zúzda, aztán átmegy akció-stratégiába?

    Ez miért gond? Szerintem meg épp az elejétől a végéig agyatlanul gyaszatolós játékok az unalmasak...
  • zorrobomber
    #22
    Nem ez a baj, hanem hogy állítólag a stratégia rész is gyengécske. Szóval ilyen két szék között a földre eset. Persze amúgy egyetértek veled.
  • Zomil
    #23
    Azért egérrel lehet jobb lesz :)
  • Zero 7th
    #24
    Hát az viszont már szomorú... Pedig voltak játékok, amik jól oldották meg ezt a lightRTS-akció kombót, Giants: Citizen Kabuto, Spellforce, Overlord...

    Na mindegy, majd meglátjuk. Megjelenési dátum még nincs, mi?
  • Zomil
    #25
    feb 26.
  • gandrus
    #26
    Tegnap elkezdtem letölteni a steamen, eljutott vagy 4.5-5 Gb-ig kb., amikor elmentem aludni. Ma steam indításakor kezdte elölről (nulláról) a letöltést... Tudja valaki, hogy ezt mégis miért csinálta? Miért nem folytatta?
  • kjhun
    #27
    OFF!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-02-26 11:59:53 GAMES Brutal.Legend-RELOADED 7820.1MB | 82F
  • csgj
    #28
    Az irányítással van némi probléma, de betegesen jó játéknak tűnik eddig. :-D
  • Csokis
    #29
    Nekem nincs az irányítással problémám. Igaz, én Xbox 360 controller-t használok.

    Egyébként még nálam is fut 60 fps-el! Igaz, 1280x720 és minden Low, kivéve az Anisot.

  • csgj
    #30
    Billentyűzeten az autó irányítása nagyon pocsék.
    De jól is megy, meg jó is. :-D Nagyon metál feeling.
  • Jojobaba
    #31
    hogyan kell csak a roadiekat irányítani, ha több fajta csicskásunk van? megőrülök
  • pcgammer
    #32
    Jó lett nagyon a game :D

  • Maxtreme
    #33
    húzzál már erről a forumrol a videóiddal.
    Más érdemleges hozzászólásod nincs is, csak a rohadt videóidat linkeled állandó jeleggel.
    Kivert kutyán nem érdekel.
  • Maxtreme
    #34
    Igen, azért látszik hogy az új generációs intelekbe integrált gpu-k sebessége, (arányában) nem olyan mint a régi integrált megoldásoké :)
  • Zero 7th
    #35
    Eh, elég trágya port lett. A fíling odabasz, csak a technikai malőrök eléggé ki tudnak zökkenteni.
  • Rayden02
    #36
    Brutal Legend Update 1

    Major Fixes:
    ~~~~~~~~~~~~
    - IMPORTANT NOTE: 60Hz sim is now opt in not opt out. If you have a fast
    computer and can handle the 60 fps sim, please just turn it on in
    Brutal Legends Options!
    - Fixes to performance/lag on computers with slower CPUs.
    - HiFi Sim (i.e. simulate at 60 fps) now off by default. Users can enable
    it, but may see some jitter until we fix a couple more bugs.
    - Fixes to some options not saving/loading correctly.
    - Fix for oceans sometimes not rendering on AMD GPUs.
    - Missing cutscene at end of intro bridge plays properly again.
    - Mission beacon now appears appropriately throughout game.
    - Fixes to some car physics when Hi Fi Sim is on.
  • csgj
    #37
    Aki még nem játszott a játékkal, és akar előtte gameplay videót nézni róla, azt szerintem érdekli...
  • gandrus
    #38
    Még nem túl sokat játszottam vele, valami bányában vagyok, ahol a headbangereket kell kiszabadítani. Nagyon hangulatos, de az irányítása szörnyű szvsz.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annál az autós résznél az elején, ahol a bazi nagy százlábú, vagy mi csapkod, és kör alakú pályán lehet vezetni a kocsit, ott a kamerakezelés is idegtépő. Sokszor nem lehetett látni, hogy hol vagyok.

  • csgj
    #39
    Van olyan melléküldi amelyikben az autóval sört kell szállítani időre... a sörös hordó viszont felrobban, ha kétszer nekimész valaminek. Nos... ezzel az irányítással kb. lehetetlen. XD
  • Zero 7th
    #40
    Ott tartok én is, de tegnap félreraktam, ma meg nem volt kedvem vele szarakodni, mert akadozik. Nem szaggat, nem kevés az FPS, hanem...akadozik. JB fut két lépést 60FPSsel, megakad, fut még két lépést, megakad...

    Gyanítom, hogy ez az új divat programvédelmek terén, hogy direkte hulladékfos bugos állapotban adják ki a játékokat, aztán 0day peccsekkel teszik játszhatóvá, arra számítva, hogy a warez úgyis 1.0, és a peccseket meg nem törik fel...