33
Az elsők közt debutáló Unreal Engine 4-gyel meghajtott horror a Zombie Studios-tól.
  • Shep
    #33
    Amekkora hulladék a játék, jobban is járnak.
  • grebber
    #32
    Ezermillió embernél még ott se a mai napig
  • Ozzyehh
    #31
    Igen... jól mondtam, sajnos csak 64 bites rendszeren indul el :(
  • Ozzyehh
    #30
    mert lehet hogy csak 64 bites rendszerrel megy a játék?!
  • zitababa5
    #29
    Segítséget kérek...

    Windows 7, 32 bites, Radeon 5750-es kártya, friss 14.4 Cataclyst driver, directX update de mégse indul. Azt írja ki:
    "A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával.A számítógép rendszer adatai között tekintse meg, hogy a program x86(32 bites) vagy x64(64 bites)verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a program gyártójával."

    Mit csináljak, már a hajamat tépem....
    Köszi a segítséget:
    zita
  • Shep
    #28
    Borzasztó gyenge ez a játék, minden tekintetben.
  • NiceBoys
    #27
    Szerintem ez a játék nagyon hasonlítani akar egy Amnesia-ra és egy Outlast-ra, de nálam valahogy nem jött be :D
  • Shep
    #26
    Ez direkt ilyen homályos szar, vagy nálam van valami hiba?
  • grebber
    #25
    Már terjed az urban legend,hogy nvidia direkt csinálta hogy xy vgakon el se induljon a game!Ezért fut a warez mert az nem "gyári" exe.
    Mondjuk addig akár igaz is lehet amíg nem lesz patch amivel elindul!
  • grebber
    #24
    Vélemény: mit tud az első Unreal Engine 4-re épülő játék?
  • grebber
    #23
    Nekem még nem sikerült végigvinnem. (A warez érdekes modon megy)
    Szerintem bugba ütköztem.kb 3 órája bolyongok 1 db szaros fecni kellene és nincs.Már az egész területet átnyálaztam mm-ről mm-re és nincs sehol.

  • Prince23
    #22
    88
  • grebber
    #21
    Kész feladom.
    Már minden létező szart frissítettem 67x leszedtem újraraktam ellenőriztem a fájlokat ,de nem indul.
    Mondjuk nem igazán boldogít,de nem nálam van a gond mert elég sokan szopnak vele,hogy nem indul.
    Várjuk a patchet!
  • grebber
    #20
    Nekem nem indul már mindenhogyan próbáltam :(
  • mester1987
    #19
    Out Now
  • grebber
    #18
    Daylight - elhalasztották a megjelenést (Az új megjelenési dátum április 29.)
  • grebber
    #17
    Beszereztem steam-re várjuk a megjelenést!
  • grebber
    #16
    Pontosították április 8 a megjelenés!
  • grebber
    #15
    Áprilisban jelenik meg!
  • grebber
    #14
    Scaring the Daylights out of ATLUS
  • grebber
    #13
    Daylight - képek és részletek
  • grebber
    #12
    Már nagyon várom!
    Daylight: Procedurálisan generált horror
  • grebber
    #11
    E3 Gamplay
  • grebber
    #10
    Kb semmitmondó E3 Trailer

    PS4-re is jön!
  • mester1987
    #9
  • mester1987
    #8
    Videjó!

  • tutituti
    #7
    Interjú!
  • mester1987
    #6
    Legyen meglepetés, délután már kész lesz a topikja ;)
  • tutituti
    #5
    +megrendelte haverom a társasjátékot is :)

    Erre gondoltál?
    Asylum
  • tutituti
    #4
    illetve egyre gyűjtenek kickstarteren!
  • mester1987
    #3
    Lesz még egy horror az évben...és Lovecraftnak is van köze hozzá :D
    Majd holnap megnyitom azt is.
  • tutituti
    #2
    Már most leszólják a grafikát...

    Aztán az Amnesia se szép,mégis a fél játékostársadalom összeszarta magát amikor vele játszott!

    Úgyhogy szerintem jó lesz ez.Főleg a random generált map miatt.

    (bár gamestar cikk,és sokat nem nyom a latba amit ők írnak)
  • mester1987
    #1
    Érdekes koncepciójú horrorjátékon dolgozik a Zombie Studios, mely ősszel érkezik PC-re, méghozzá az új Unreal motorral megtámogatva. Áll-leejtős grafikát azonban nem szabad várni, a Daylightban egész más zabálja fel az engine erőforrásait.

    Műfaját tekintve a Daylight a manapság divatos Amnesia-féle vonalat követi, azaz egy kalandjátékról van szó, amiben, bár találkozunk ellenfelekkel, harcolni nem lehet. A történet szerint egy gyönge fiatal nőt alakítunk, akinek semmilyen háttértörténete, még csak neve sincs. Egy dolog biztos azonban: egy kísértetek járta elmegyógyintézet romjai között tér magához, kezében egy mobiltelefonnal, célja pedig, hogy kijusson, lehetőleg élve. A mobillal világít, keres nyomokat, szóval a telefon elég összetett eszköznek ígérkezik.
    A játék történetét Jessica Chobot jegyzi, tudjátok, az a csaj, aki az IGN-nek is készít videoanyagokat -- micsoda meglepetés, hogy pont az amerikai weblap számolt be a játékról először. Chobot szerint a sztori nagyon kidolgozott, rengeteg titokról ránthatjuk le a leplet nyomozásunk során, miközben logikai feladványok megoldása segíti a továbbjutásban. Ugyanakkor a Daylight nem lesz hosszabb fél óránál. Hogyan fér hát bele egy összetett sztori egy ilyen nyúlfarknyi játékba? Egyszerű: az Unreal Engine 4.0-nak hála az elmegyógyintézet procedurálisan generálódik, azaz nem lesz két egyforma alaprajz és végigjátszás, minden menet alatt újabb és újabb nyomokat és infómorzsákat szedhetünk össze. A grafika az IGN-től származó két kép alapján nem nagy szám, de a program mindössze 20 dollárba kerül majd az őszi premierjekor, amiből minden bizonnyal lenyes a Valve pár zöldhasút a karácsonyi leárazások alatt.