33
Wizardry Online Free to Play MMORPG (permadeath, full loot)
  • JonasSandor
    #33
    Ez a remaster után remélem rendesen is vissza fog térni.
  • biomage
    #32
    nem volt olyan jó mint a wizardry 8, ha azt a tanulási rendszert importálták volna, tuti fent marad
  • Hexex86 #31
    Már lelőtték.
  • biomage
    #30
    Hali

    Még él a játék?
  • Meridian
    #29
    Van most élő szerver?
  • alienenemy
    #28
    Meg szerintem tölts le egy autoroll macrot. 40+ rollal jobban lehet kezdeni, nekem van 56 rollos karakterem is. Soul levelt húzni fighter vagy pap a jó. Van olyan combo is, hogy pappal kezdesz, aztán a healt átviszed egy tolvajba, onnan viszed a stealthet, át mágusba, onnan egy damage spell, és vissza papba.
  • yeloy
    #27
    Most épp egy harcossal szórakozok.:) Viszont akkor előbb egy tolvajjal kellene játszanom, hogy válthassak belőle mágusba, gondolom.
  • alienenemy
    #26
    Később rosszabb lesz. lvl 16-ig egy fighter kb 4 óra,m míg mágussal sokkal több. Magasabb szinteken is nagyonb nehéz, de partyban viszont jó. AJánlom, hogy klasszválts egy tolvajból mágusba, és hozs a stealth lvl7-et. Az nagyon hasznos neki. Ehhez soul level 8 kell azt hiszem, egyébként csak lvl 6-ot tudsz majd hozni.
  • yeloy
    #25
    A játékban megtaláltok Yeloye néven, a mágus abszolút nem játszhatatlan lvl 1-től, sőt mi több, a többi kipróbálása után azzal kezdtem szólózni. Jelenleg lvl 5 vagyok.
  • Bobber
    #24
    hát egyelőre egy kis tolvajom van de majd egyszer egy rendes mage is jó lenne. Szinte minden mmo-ban azt szoktam nyomatni és nagyon szeretem de szerintem is majd mindenhol az a legnehezebben játszható.
  • alienenemy
    #23
    Kb 10-11 körül válik egyedül játszhatatlanná, de ez classtól is függ. A mágus az lvl 1-től játszhatatlan egyedül. Ezután a második legnehezebb a tolvaj, majd a pap, legkönnyebb a harcos.
    Az überbrutálnehéz az a mágus. Csapatot viszont nem nehéz találni, főleg rpg-s emberek játszanak, a szociális mutató elég jó.
  • Bobber
    #22
    Én is megnéztem a játékot de ez tényleg csak csapatban élvezetes. Az train labi az sima liba de már a köv térképen a csatornában alig tudtam megmozdulni:) Amúgy hangulatos kis játéknak tűnik.
  • alienenemy
    #21
    Azt olvastam, hogy a a tárgyak fejlesztésekor számít a karakter szerencséje. Én most a porkul tolvajommal fejlesztek. Van valakinek tapasztalata, vagy infoja, hogy tényleg számít-e? (megjelentek az első +6 tárgyak)
  • alienenemy
    #20
    Igen így működik. Bár a fő sebzést az autoattack teszi ki. Nincs túl sok skill eleinte. A játékmenet inkább lassú a többi mmo-hoz képest. Olyan meggondolós. A legtöbb cooldown is hosszú, 1-2 perces.
  • Carmang
    #19
    Hogyan működik itt egy csata? Skilleket hogyan kell használni? (pl kirakom 1-ö billentyűkre, oszt nyomkodom, meg várom a cooldownt?)
  • PiszkosFred
    #18
    Ahogy a mogyorokrem nyomokban mokust is tartalmazhat, ugy ez a Wizardry Online is tartalmaz nyomokban egy-ket dolgot az eredeti sorozatbol, de nagyon minimalisan. Legalabbis, az alapjan amit eddig lattam a jatekbol, egyedul egy stat (piety) es a wizardy logo volt ismeros :) (no meg, hogy itt is jobban jar az ember, ha esszel jatszik es atgondolja, hogy mit es hogyan akar a kovetkezo par percben/csataban)

  • lammaer
    #17
    Van ennek vmi köze a híres Wizardry sorozathoz vagy csak véletlen egybeesés a név?
  • Cassell
    #16
    Hali!

    Na pontosan ez az, hogy van külön Tavern meg Inn. Én ugyebár a Tavernba próbáltam mindenkivel bratyizni, ezért nem jött olyan opció, de aztán az Innben már sikerrel jártam.
    Minden esetre köszi a segítséget!
  • Crokin
    #15
    Drágább szoba csak a kondíciódat növeli, amit ugye nem árt magasan tartani :)
  • Myselor
    #14
    jólvan köszi,majd lehet hogy megnézem:)
  • alienenemy
    #13
    Szerintem jó :) Próbáld ki, aztán vagy leköt, vagy nem :)
  • Myselor
    #12
    jó ez a játék srácok leköti az embert?:)
  • alienenemy
    #11
    Közben rájöttem mi a helyzet. A szintlépéshez vagy innod kell egy kútból, vagy aludni egy fogadóban. Hiába van meg a szükséges xp-d. A fogadó nem kocsma, hanem egy szálloda szerűség. Különböző lakosztályok vannak (istállótól felfelé). Azt hallottam, hogy minél drágább helyen alszol, annál jobbakat dob neked a gép a stat változásokra. (de ezt nem olvastam sehol, lehet, hogy nem igaz) Én a 60g-s szobában szoktam aludni.
  • alienenemy
    #10
    Hát nem nagyon értem. Nekem mindig automatikusan jött a szintlépés. Elértem az xp-szintet, felugrott egy ablak, kiírta, milyen statok változtak. Aztán a skill tree-n meg beklikkeltem, melyik skill fejlődjön.
    Szerintem nézd meg jobban, valami nem stimmel.
  • Cassell
    #9
    Helló!

    Lenne egy noob kérdésem, level 1 vagyok még csak de már lenne level 3-ra elég expem. Azt írja, hogy a kocsmában kell szintet nőni a városban, de hiába megyek oda beszélgetek bárkivel nem látok ilyen "Rent a room" vagy hasonló opciót...
    Segítségeteket előre is köszi!
  • alienenemy
    #8
    WIKI Vizardry Online
  • EnxTheOne
    #7
    Már találtam wikin, de a hivatalos oldalon nem volt semmi.
  • alienenemy
    #6
    Szerintem a hivatalos oldalon van.
  • EnxTheOne
    #5
    class leirás, és skill/spell lista van valahol?
  • Crokin
    #4
    Most akartam nyitni neki egyet :) Akkor kis összefoglaló:

    Egyedül a lag, ami még próbléma helyenként (rubberbanding), de ha kevésbe telített csatornára megy ez ember akkor az is okés. Lvl 7-ig (pontosabban soul lvl 2-ig) 100% a feltámadás esélye, azután már kevesebb, nem tudom mert még nem haltam. Érdemes csapatba verbuválódni, lehet party-t keresni, csinálni(options/find party/or/request join party), első kettő dungeon (sewer,ruins) még szólózható is (én priest vagyok), de a harmadikra már ajánlott egy nem noob party. Időnként könnyű eltévedni(talált map-okon jobb gomb, és akkor lesz térképed(M)), érdemes megnézni mindent, csapdákat kerülni(!), elolvasni a dolgokat... főleg a negyedik dungeonben lesz majd fontos, ahol csak a helyes válaszokkal tudsz majd továbbmenni :)
    Crokin néven megtaláltok a játékban, segítek ha tudok. (este leszek)
  • alienenemy
    #3
    Érdekes. A grafika nem túl jó, és van egy keleti beütése az egésznek. De a többi frankó.
    Aki szerette a papíros rpg-t annak tetszeni fog. Viszonylag nehéz játszani. Nem az a lerohanunk, mindenkit megölünk, deüberekvagyunk játék. Lassú a játékmenet. Ha megsebeznek meghalsz, viszonylag gyorsan :) A papok tudnak healelni, de a mana pl nem töltődik vissza. Ketten játszottunk, és nagyon élveztük.
    A társaság a szervereken is kicsit felnőttesebb, mert nehéz a játékmenet. Még csak lvl 3 vagyok :) szóval nagyon nem tudok sok mindenről beszámolni, de mivel ingyenes, az rpg barátainak egy próbát szerintem megér.
  • Torzonborz
    #2
    jó ez ? néztem videókat ...de hát...izé...ezmiez ?

  • alienenemy
    #1
    A játék pár napja már elérhető. Ingyen játszható, pénzért xp boostokat és potikat lehet venni. Ha meghal a karaktered, akkor vége, nincs feltámadás. Ez valójában nem teljesen igaz, az első szinteken még fel lehet támadni bizonyos körülmények között.

    A játék hivatalos oldala, ahonnan letölthető.

    A játék steamen is elérhető.