32
Roam - Túlélő-RPG a Gas Powered Games volt fejlesztőjétől
  • pxxl
    #32
    ez mi a f....
  • bundaskenyerrrr
    #31
    engem? új tag vagyok. most regisztráltam ebbe a fórumba először.
  • tutituti
    #30
    itt nincsenek jó játékok mert ez csak egy lista.
    + nem kéne reklámozni se mert a végén kicsapnak innen hatvannegyedszerre is
  • bundaskenyerrrr
    #29
    pont most akartam betenni.
    itt vannak jó játékok:

    http://vartjatekok.honlapom.com/
  • tutituti
    #28
  • Torzonborz
    #27
  • tutituti
    #26
  • Torzonborz
    #25
  • tutituti
    #24
    Na újabb videolog. jó ez,csak jönne már

  • tutituti
    #23
  • Torzonborz
    #22


    Jó lesz ez kérem . :)
  • tutituti
    #21
    fú de klafa!
    nagyon várom már.
  • Torzonborz
    #20
  • tutituti
    #19
  • tutituti
    #18
  • Torzonborz
    #17
    sikeres lett a project , tegnap este jött a mail meg le is vonták a manit. végül 100k-t értek el a srácok ami a kiírt 40k-hoz képest azért jó eredmény. megjelenésre 2014 januárt írtak ami azért egy csöppet odébb van.
    majd ha lesz béta akkor írok róla hogy milyen.
  • plu604
    #16
    Ez valami elbaszott jó lesz
  • Torzonborz
    #15
    No ezek után jól megtámogattam őket :D
  • tutituti
    #14
    na megjöttek a járművek
  • precise
    #13
    Arról van valami, hogy kb mikor jelenik meg?
  • tutituti
    #12
    Azért szokták mert úgyse jön össze és inkább legyen finish aztán majd kiszórják patch vagy dlc formájában.
    Persze ez nem biztos.
  • Fehercsoki
    #11
    Elég gáz, hogy eltörölték a további stretch goalokat, bőven lenne még mit belerakni ebbe a játékba=/
  • tutituti
    #10
    na még egy videó.NPC-k

  • precise
    #9
    Ez a játék nagyon nagy királyság lesz!
  • tutituti
    #8
    új videó
  • precise
    #7
    Tedd be kedvencekbe a topicot akkor nem tudod elfelejteni.
  • Fehercsoki
    #6
    De még egy év mire lehet játszani vele, addig el is felejtem hogy létezik=/
  • Fehercsoki
    #5
    45k már össze is jött kickstarteren, azaz lesznek járművek amiket fel lehet szerelni mindenfélével:)
  • precise
    #4
    A Gamestar hírét elfelejtettem az első hozzászólásból.

    Kickstarterre került a korábban Gas Powered Games kötelékébe tartozó Ryan Sharr legújabb projektje, a Roam, ami vegyíti a túlélést, a stratégiát és az RPG-t.

    Több, mint ígéretes a Gas Powered Games alapítója és egykori tagja, Ryan Sharr által elképzelt túlélő-szerepjáték, amely a Roam nevet kapta a keresztségben és a manapság oly divatos előfinanszírozási formával szeretne elég összeget gyűjteni ahhoz, hogy napvilágot láthasson.

    Annak ellenére, hogy a Roam lényegében megkapta hivatalos bejelentését, szinte alig tudunk róla biztosat mondani, de a már elérhető információk alapján is megállapítható, hogy Sharr koncepciója sokakat vonz majd, ha a jövőben manifesztálódik. A Roam egyfajta túlélő-szerepjáték lesz, amit RTS-stílusú harcrendszerrel fűszereznek meg. Lehetőségünk lesz bázist építeni, NPC-kkel találkozni és interakcióba lépni velük, de nem elhanyagolható tényező a craft-rendszer megléte sem. Ami az ellenfeleket illeti, igen széles palettán kaptak helyet az ocsmányságok, de a számtalan rémlény mellett természetesen helyet kaptak az élőhalottak is, amelyek leginkább éjszaka támadnak, de akkor nagy csapatokban. Fontos hát a védelem minden szempontból, ezért érdemes bázist építeni a saját és értékeink védelmére. A következő videó pont ezt mutatja be: (ez látható az első hozzászólásban)

    Sharr munkáját egy lelkes újonc, bizonyos Zach Barson is segíti, aki igazi lángelmének titulálta a Gas Powered Games volt tagját. Fontos megemlíteni, hogy a cím megalapozásához 40 ezer dollár szükségeltetik, melynek már több, mint a fele összegyűlt és még így is hátra van 26 nap. Aki szeretné támogatni a Roam beteljesülését, ne habozzon! (Kickstarter link szintén első hozzászólásban)
  • tutituti
    #3
    +fav.
    nem rossz.
    A graf nem érdekel ha a játékmechanizmus jó lesz.
  • Fehercsoki
    #2
    Nagyon néztem ezt a játékot, rég vártam már egy ilyet, csak szerintem a grafika egyáltalán nem illik a zombi apokalipszis hangulatához, meg jobb lenne tps nézetben.
  • precise
    #1
    SG rövid hír

    Kickstarter





    Egyelőre tetszik.