14
  • dregnarr1 #14
    "vissza gomb"
    Új fül?
  • tomboy013
    #13
    Nagyon jól tette a google hogy ilyenre módosított. Baromira idegesített hogy folyton töltögeti be a weboldalakat a háttérben aztán vissza gomb ha másik képet akartam megnézni... Ez sokkal gyorsabb megoldás és nem mellesleg még jól is néz ki =)
  • Vaszilij Artyom
    #12
    Szerettem eddig a Google újításokat, de amióta kivették a váltási lehetőséget a Web és a Magyar találatok közt azóta kételkedem... Ez kifejezetten nem tetszik.

    Interstate 95 :

    Youtube az utolsó frissítés óta sokkal jobb lett mint volt. Átláthatóbb, logikusabb, egyszerűbb.
  • heist
    #11
    Vettem észre, tényleg szarabb, pl. nincs auto-nagyítás, minden szar képre külön rá kell klikkelni.

    Ráadásul csak rejtve van benne a kép eredeti forrása így az eredeti honlapot egyből el sem lehet érni.

    Mert hát minden a Google tulajdona, nem?
  • ZoliJ
    #10
    már hogyne lehetne, ott van a keresőeszközökben
  • GaborT28
    #9
    ...és most még tetszőleges képméretre sem lehet rákeresni (ami eddig jól megoldotta pl a háttérképek böngészését)
  • Interstate 95
    #8
    A google hadjáratot indított a PC userek ellen. Szétbaszta a youtubeot a táblák javára, most meg ez...
  • sanyicks
    #7
    gondolom ha operát észlel ez is eltűnik mint az eddigi képkereső, és csak úgy látszik ha firefoxra van maszkolva az opera :D
  • Ferrer
    #6
    Egy rakás szar lett.
  • Zombee
    #5
    Meg fogja.
  • Narxis
    #4
    Ráérünk akkor károgni ha majd ezt tényleg megcsinálja.
  • Cat #3
    A weboldal tulajdonosoknak még bosszantóbb, ugyanis most azt csinálja a Google, hogy az ő fotójukat mutatja be saját tartalomnak. Eddig betöltődött mögötte az eredeti, azaz növelte a lapok oldalletöltését ahogy annak normálisan lennie kellene egy találatnál, mostantól ez nem történik meg.

    Szerintem csak idő kérdése, hogy a Google a saját előlapjára - a fotó mellé vagy fölé - kirakjon egy reklámot, amiért pénzt szed be. Mindezt úgy, hogy ismétlem, nem az övé a tartalom.
  • kvp
    #2
    A mobilos felulet mar jo egy eve ilyen. Ez konkretan a win8-as felhasznaloknak keszult. Viszont egy elonye van, akkor is mukodik, amikor a korabbi megoldas automatikus redirekt miatt nem, tehat kiashatok vele a vedett es/vagy mar torolt tartalmak is. Az angol valtozatban jok a metaadatok is, csak nem minden kephez van ilyen.
  • dregnarr1 #1
    Ötször körülményesebb és zavaróbb az új felület, de mobilon biztos jól mutat.