27
The Cave


  • akyyy
    #27
    na most meg a 3 idősikba ragadtam megöltem a dinót ami vel lett olajam de ezekután h mi van.... sehogy se jvök rá de akkor se nézek végigjátszást :D
  • akyyy
    #26
    és itt mit kellet csinálni mert én itt vagyok elakadva jeleneg:D
  • kirpill75
    #25
  • j0nNyKa
    #24
    én twin - hilbili - time traveller kombóval toltam elsőre, hát beszarás jó pályáik voltak
    most nekiestem knight - monk - scientist hármassal is, a knight pályája nagyon humoros volt, de megvalósításban gagyi, meg rövid

    overall egyébként iszonyat jó product, sokkal sokkal több ilyen kéne
  • usersg
    #23
    Szerintem ezt a játékot bűn segítséggel játszani. Már csak azért is, mert egy közepesen félhülye szellemi fogyatékos is rájöhet a megoldásokra, ha elég erősen gondolkodik. Ráadásul egy kaland játék sava borsa éppen a feladványok megoldása.
  • usersg
    #22
    Most játszottam végig az első 3 karakterrel. Ez egy rendkívül érdekes játék, nagyon jó történettel, nagyon érdekes játékmenettel... A vége pedig... hát... nem spoiler -ezek, de tényleg igazán érdekes csavar.
    Angol tudás nem feltétel, de nagyon hasznos, mert sok dologról lemaradtok ha nem értitek a barlang monológjait. Az újrajátszás is garantált, szinte biztos vagyok benne hogy ez az a játék, amit minimum 2x, de akár 3x is érdemes végigcsinálni, mert csak így ismerhetitek meg mindenki történetét. Ráadásul sok dolog csupán a 2. végjátszás alkalmával tudatosul az emberben igazán.

    Amire felhívnám a figyelmét mindenkinek.. minden spoiler nélkül. Figyeljétek meg az elején amikor a jegyszedő bekéri a 3 relikviát. Nézzétek meg jól azokat a tárgyakat, és azt is hogy honnan szedtétek őket.. ;)

    Ilyen jó kaland játékkal régen játszottam már. Maximálisan megéri az árát.
  • Ironman2
    #21
    Végére értem az első 3 szereplővel(Knight,Scientist,Adventurer),elég sok pálya kimaradt,mert választani kellett jobbra-vagy balra menjek,és ugye nem volt nálam a Hillibilly sem akivel átússzak a hosszú víz alatt a köv.pályarészre,igy jópár élményről lemaradtam.Most újrakezdem az egészet másik 3 szereplővel (érdekes lesz,mert az ürhajós pálya könnyü volt a tudóssal,csak hackelni kellett,annak hiányában elég nehéz lesz,főleg a lézerágyú miatt)
    Ezekkel a szereplőkkel kezdem újra:Hillibilly,The Twins,Time Traveller
    A végéről nem irok semmit se,mert spoileres lenne,csak annyit hogy érdekes lesz.
  • Ironman2
    #20
    Eh.belerakták azért a Maniac Mansion pályát is!
  • Ironman2
    #19
    Bár egy mentés nélküli kilépést tehettek volna bele.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jól rá is csesztem,mert a piramis után lehet jobbra is,meg balra is menni,jobbra valami nagy kastély van,balra meg a Zoo pálya,elindultam balra,aztán már nem tudtam visszamenni,igy kiléptem a windowsba mentés nélkül
  • Ironman2
    #18
    Kijött hozzá csendben egy update a steamen.Azt hogy mit javít,nem tudom
  • Ironman2
    #17
    Kösz amúgy utólag,de hála istennek rájöttem közben.Bár a félig törött konzervdoboznak szerintem most nem sok jelentősége volt
  • Serpa
    #16
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A háromból valakinek bele kell szállnia (ásóval a kézben), egy másikkal begurítod az alagútba, átváltász arra aki a csillében van, képváltás jön, majd megütöd a táblát az alagútban. Végül a rozoga hídra mindenkivel rámész, mire lezuhantok
  • Myselor
    #15
    én még nem próbáltam de tegnap néztem róla gameplay hd videót.nagyon ígéretes játéknak tűnik.szórakoztató vicces,és nagyon kellemes időtöltést nyújthat,majd kipróbálom aztán én is leírom a véleményemet róla.ja amúgy látszik rajta hogy jó nehéz:)
  • Ironman2
    #14
    Megint elakadtam a bányában,mikor 3 csillét kell odatolni ahhoz az ürgéhez aki dinamitokat dobál.2 csille már megvan,de a harmadik még üresen áll egy teremben,azzal nem tudok mit kezdeni,csak talicskázni a többieket

    Kaptam ásót,és félig törött konzervdobozt,azokkal még nem tudtam mit kezdeni.A vödörnek már megvolt a hatása,de azt nem irom le,mert spoiler
  • Ironman2
    #13
    Sajnos már én is igénybe vettem a segítséget,pedig pofon egyszerü volt a megoldás.Az viszont érdekes hogy pályrészek maradnak ki egy másik szereplő hiánya miatt.pl nem tudtam átmenni a víz alatt,mert nem a Hillibilly karaktert választottam,és arra fele másik pályarész,és saját pecsét megszerzése lett volna a cél
  • Ironman2
    #12
    Igen.Régebben voltak még a Lucasart-nál játékai,a Monkey Island,és a Maniac Mansion 2 része aki emléxik még rá.
  • tigeroo
    #11
    ezt a psychonauts-os csávó jegyzi?

    megfogom nézni mindenképp :)
  • mucsácsó
    #10
    Jópofa kis játék nagyon, csak egyszerűen mindig kell egy kis segítség youtuberól, mert elakadok...pedig nem lennének olyan durva feladványok, de mégis... :D
  • b-type
    #9
    pár napja megvettem előrendelésen, de még csak ma telepítem, megnézem majd..
  • Ironman2
    #8
    Mindegyik karakternek más speciális tulajdonsága van,és ha új karakterekkel játszuk újra,akkor teljesen máshogy alakulnak a feladatok.
  • Ironman2
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hülye sárkány megette a királylányt,de az amulett az fontosabb volt.végül is.DDD
  • Ironman2
    #6
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én most az excaliburnál tartok,megvan az amulett,de az istenért nem jön ki a kard.Rég szórakoztam ilyen jól.Mind a 3 szereplőre szükség van.A humor meg zseniális.
  • pcgammer
    #5
    Jó játék lett nagyon :)

  • The Protector
    #4
    Volt egy pici időm kipróbálni,hát érdekes és humoros alkotás az biztos.Sokáig sajnos nem vittük el de addig eléggé nehéznek de 5letesnek tűnt.Mi(2en játszottuk) a parasztot az ikreket meg a kalandort választottuk.
  • Ironman2
    #3
    Véleményeket irjátok le a játékról,ki milyen karakterrel nyomult elsőre.Én a lovagot,a tudóst,és a kalandort választottam.A megoldásokat ha lehet spoilerezzétek!!
  • Ironman2
    #2
    Nagyon jó lett a játék.Hárman is lehet benne nyomulni,de mindenkinek 1 képernyőn kell egyszerre lenni.Singlében nem igy van,mert elhagyhatjuk a karktereket,van amikor a progi összerakja őket,ha csapatmunkához ér
  • Ironman2
    #1
    A játékban hét (egy tudós, egy időutazó, egy testvérpár, egy lovag, egy falusi, egy kalandor és egy szerzetes), egymástól teljesen eltérő, a maguk különleges képességeivel és sötét titkaival rendelkező karaktert, valamint a narrátorként és a történet mozgatórugójaként funkcionáló, beszélő barlangot ismerhetjük meg. A kalandunk elején kiválasztjuk a nekünk legjobban tetsző három, egyébként teljesen néma szereplőt, és bevetjük magunkat a barlangba, ahol aztán töltőképernyők nélkül oldhatjuk meg egymás után a ránk váró feladványokat. Az előrejutáshoz az egyszerű csapatmunkán túl alkalmaznunk kell a kiválasztott kalandorok képességeit, például a lovagét, kinek védelmező angyala megvéd a támadásoktól, vagy a tudós technikai jártasságát, hogy megjavítsa az utunkba kerülő elromlott szerkezeteket.



    A játék ma jelent meg!