1175

Éjjel-Nappal Budapest az RTL-KLUB új reality müsora
  • ManoNegra
    #14
    Én sem nézem. Akkor a harmadik nickje én vagyok?
  • Ironman2
    #13
    Nem is neked irtam,hanem a másik nickednek
  • Mor3llo
    #12
    tévedsz, mert én nem nézem az ilyeneket, és nem vagyok kíváncsi a folytatásokra sem :)
    hiba került az algoritmusodba...
  • Ironman2
    #11
    De azért megnézed te is! Győzike show óta van ez a jelenség.Mindenki elhatárolódik,de azért este megnézik,mert kiváncsiak a folytatásra
  • DeerHunter01
    #10
    Agymosás...újabb szennyműsor a retek klubon. Aki ez iránt érdeklődik és várja, azt sajnos már elérte az agyhalál.
  • cSuwwi
    #9
    hát ez csodálatos :|
    újabb igénytelen szar
    ez kell a népnek
  • tutituti
    #8
    ez ugrott be nekem is.Eladták a beltenyészet angoloknak is a dzsörzit,gyorsan mi is megvettük...
  • RAZOR27
    #7
    lehet velem van a gond, de szerintem a világ legigénytelenebb műsorai ezek...
  • Knabb
    #6
    magyar dzsörzi sór
  • Master91
    #5
    +1 fél generációnyi 10 éves nézheti hogy kell bulizni igazán

    Remek!
  • flashpointer
    #4
    szépek a radiátorok
  • Ironman2
    #3
    Itt van a honlap
  • Ironman2
    #2
    Érdekes lesz!
  • Ironman2
    #1
    Napi sorozat kerül Sebestyén Balázs vetélkedőjének helyére az RTL-en.

    Már látható a csatorna honlapján egy félperces kis kedvcsináló az RTL Klub új, saját gyártású, napi sorozatához, az Éjjel-nappal Budapest-hez: ebben egy önmagát Joe-nak nevező férfi bejelenti, hogy van egy pecója a fővárosban, és be lehet költözni hozzá, lehet ott bulizni. A szereplők ennek ellenére valószínűleg már megvannak, állítólag a Való Világ 4-ben látott Nádai Anikó is feltűnik majd a scripted realityben - őt műsorvezetőként is kipróbálta már az RTL Klub.

    http://www.origo.hu/teve/20130122-eltunik-a-kod-jon-az-ejjelnappal-budapest-az-rtl-klubra.html