51
Dredd bíró (2013)
  • tutituti
    #11
    teljesen egyetértek.Egy c kategóriás eyecandy-vel teletűzdelt nulla film..

    értelmetlen többször korrigált történet,érezhető üresjáratok és az a páncél valami vicc.
    maradok a réginél
  • Rayden02
    #10
    Egy új sly-os résznek nagyon örülnék!
  • wantonly
    #9
    A közepesnél talán egy kicsit gyengébb, egyszer nézhető. Ami viszont nagyon jó benne azok a lassított jelenetek.
  • Midas
    #8
    Nekem bejött nem volna utolsó ha lenne még pár része hozta ami elvárható egy ilyen filmtöl.
  • EnxTheOne
    #7
    A sisak nem nagy rá? Gondolom gyártanak pár mérettel kisebbet is. :S
    Meg nem fárad el a szája? Szerintem már fél perc után kényelmetlen.
  • Tyler1
    #6
    Én nem tudtam végignézni. Low budget, unalmas akciódráma, ráadásul rengeteg ostobaság volt benne. A csaj szimpatikus volt, de kb. ennyi pozitívumot tudok csak írni.
  • Shiwo
    #5
    pont ma néztem meg délelőtt, szerintem egy egyszer nézhetős akciófilm..

    nagy elvárásaim nem voltak, így nem csalódtam, korrekt iparosmunka, de semmi extra
  • Narxis
    #4
    omg Dedd bíró és még egy zárójel is lemaradt lolololololol xDDDD

    Na jó neeem, nem trollkodok, el is felejtettem, hogy ezt meg akartam nézni, mindjárt "elmegyek a moziba" és megnézem. :D
  • RAZOR27
    #3
    Nekem átjött, ha tudtam volna hogy ennyire jó lehet moziba néztem volna :D
  • Zenszkij
    #2
    Már szóltam hogy javítsák a címet Dedd bíróról Dreddre. Szeretem a billentyűzetem hogy rohadna meg! :D
  • Zenszkij
    #1
    magyar bemutató: 2013. január 10.
    rendező: Pete Travis
    főszereplők: Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey
    gyártó studió: Lionsgate

    A jövőben az óriásira nőtt városokban a bűnözés hihetetlenül elszabadul, aminek a megakadályozására egy olyan rendfenntartó különítményt hoznak létre, akiknek a tagjai egy személyben rendőr, bíró és kivégző. E különítmény tagja Dredd is, akinek ezúttal egy kétszáz szintes lakónegyedet uraló gengsztervezért kell kézre kerítenie…

    A filmnek semmi köze sincs a Silvester Stallone féle műanyag Dredd Bíróhoz. A film pont azt adja amit várunk tőle, se többet se kevesebbet, de így tökéletes. Még egy jó kis csavart is pakoltak bele.







    Egy jellegzetes zene a filmből.

    Véleményem szerint a mű igazi epic alkotás. Tökéletes, pont annyi erőszak van benne amennyi kell, pont annyi ideig tart ameddig élvezhető. A tervek szerint trilógia lesz, de ugye mint tudjuk ez függ a balga amerikaiak ízlésétől is, ami valljuk be az utóbbi időben leginkább a műanyag hulladékok felé tendál, nem az ilyen remekművek felé.

    Várom a véleményeket ki mit gondolt a filmről.