8
  • hudrageri
    #8
    Kíváncsi leszek én is mikor jön be Magyarországra, de ettől még nem hiszem hogy nem érne az egész egy kalap ibolyát se. Most vagy az én gépem nem ér semmit, vagy ezek a Samsung TV-k tudnak eszméletlen sokat.
  • narumon
    #7
    Ahan nem vágom a 2012-es modelleket de régebbiek közül elég sok nyert úgy tesztet, hogy nagyon jó képe is színei voltak. Az újabbaknak már nincs?
  • cloud.strife
    #6
    Ez az egész CES mizéria egyébként egy nagy hígfos ahogy van.
    Kb. minden cég ugyanazt mutatja be a tévék terén, a tavalyi CES-enb is kiabálták az OLED-et, írjátok fel amit mondok. IDÉN SE LESZ BELŐLE SEMMI!

    Sajnos a népnek kell a cirkusz és a valódi minőség meg lassan meg a levesbe.
  • cloud.strife
    #5
    Az most is parasztvakítás. Ha a 2013-as Samu modellek is olyan színmegjelenítésre lesznek képesek, mint a tavalyiak, akkor kuka az összes.
  • knightbali
    #4
    Remélem a fejetekre rohad az UHD.
  • narumon
    #3
    Én ha mostanában akarnék tévét venni megnézném milyen IGZO készülékek fognak jönni.

    No meg arra leszek kíváncsi, hogy most hányan jönnek majd fikázni, mert amikor apple tévénél kb ezeket vetettük fel: normális hangfelismerés, mutogatós irányítás, stb - akkor mindenki parasztvakítással jött.
  • keembo
    #2
    Akkor a jövőben okostévé-nézők lesznek, vagy okos tévénézők?
  • willcox
    #1
    A hangvezérlés még oké, de a hadonászásos nagy baromság.