17
  • bardocz
    #17
    Sikerült kipróbálnom kormánnyal. Eddig eléggé gyenge szerintem, de az alapok nem rosszak. Még sok munkájuk lesz ezzel, hogy jó legyen. A grafika gyengeségét egyelőre a vezetési élmény szerintem nem kárpótolja.
  • bardocz
    #16
    Megvehető a játék, még nem volt szerencsém kipróbálni mondjuk.
  • danikosz
    #15


    Sziasztok!
    Hamarosan rajtol a VSR DiRT Rally országos bajnoksága! A 6 fordulós, fordulónként 15 szakaszból álló versenyeken 3 kategória autóit eresztjük össze. VSR szervertagsággal kell rendelkezni, ha WRC autóval szeretnél menni, ha KitCar vagy a '70-es évek sztárjai mellett döntesz, akkor pedig ingyenesen is részt tudsz venni a bajnokságban. Várunk sok szeretettel!
    >Bajnokság információk és jelentkezés<
  • Szabi #14
    és már össze is jött a zöld fény, jöhet az első béta.. :D
  • bardocz
    #13
    Egy hete nézhettem, hogy van-e valami az oldalukon, de akkor még nem volt semmi :)
    Remélem összejön nekik, és kapunk egy tisztességes rally szimulátort.
  • Szabi #12
    felkerültek Steam Greenlight-ra

    picurka olasz csapat csiszolgatja a játékot, és úgy tűnik sikerült valamennyire Aris-t is magukhoz csábítani.. :)
  • bardocz
    #11
    Úgy néz ki ez a project nem halott, bétateszternek lehetett jelentkezni rá, mondjuk még tavaly kellett volna ahogy fb oldalukat nézem.
  • lac coo
    #10
  • precise
    #9
    Új weboldal
  • precise
    #8
    új kép
  • Csabesz6
    #7
    Hajrá!:)
  • rybizli
    #6
    Hát én személy szerint örülnék neki, ha nem fulladna be a project, és lenne valami új szimulációs game a már meglévőkön kívül... :)
  • bardocz
    #5
    Hátha nem olyan sorsa lesz, mint a Pannónia rallynak lett.
  • GPx8
    #4
    Újabb hobby-project, ami sajnos soha nem lesz kész... :/
  • bardocz
    #3
    És kapásból hátsókerekes autókról képek. Remélem hasonló lesz, mint az RBR.
  • pedobear
    #2
    www.grally.net
    forum.grally.net


    kep2
  • pedobear
    #1
    Még 2011-ben érkezett a hír, hogy az RBR Online fejlesztői egy saját szimulátor készítésébe kezdtek, amely a tervek szerint GRally néven jelenik majd meg. Eddig nem sok hír érkezett a játékról, azonban most számtalan Twitter bejegyzés árulkodik arról, hogy a project nem halt el.