7
  • Rusy
    #7
    Szerintem ennek csak egy a lényege, ha online akarsz játszani vedd meg mindegyikből a 12-eset semmi más...
  • zola2000
    #6
    Igen, mivel azok kicsit jobban elterjedtek Kelet-Európában mint az amerikai foci, ezért jött a 9-10 is, de mivel meg sem közelíti a foci sikerét egyik sem, ezért marad a fifa az egyetlen sportjáték pcre.

    (egyébként valami 2Ksportstól jönnek ilyenek pcre is nem? )

    Az amerikai sportok közül nekem talán csak a baseball tetszik egy kicsit (talán mert kell hozzá kicsit több "stratégia" ) , de az aztán pláne nem terjedt el.
  • Szefmester
    #5
    Oké.. akkor NHL 2009... mert más nincs PC-re. Na most a jéghoki már nem annyira amerikai. ;) Vagy legyen kosárlabda? NBA Live 2010 az uccsó!

    A focival meg kitörölhetem a ... illetve mégsem. Nem mocskolom össze a s*ggem!
  • zola2000
    #4
    Na igen, az nfl az túl amerikai dolog, amerikában meg nem a pc volt a divat.
  • Szefmester
    #3
    Nem, mert mindenki a még régebbiekkel játszik. Én pl PC-n az NFL 2008-al játszom.. mert.. asszem nincs is más.
  • zola2000
    #2
    meg az is mekkora már, hogy a "xysportjáték" 11el csak 1% játszik, ennyire nincs válság? (n_n)
  • zola2000
    #1
    De mennyibe kerül szervert fenntartani? Egy szerveren futhatna az összes régi játék szervere, multitaszkingról nem hallottak?