13
  • johnfly
    #13
    Még jó, hogy nincs! Ha valami egyszerűen működik, azt védheti akárhány szabadalom, a kínaiak úgy is legyártják akárkinek, aki fizet érte.
  • Desiderata #12
    jaja!

    "légköri fotokémiai gyorsító nevet kapta. A teljes folyamat öt alumínium dobozban megy végbe"

    ezt a részt még jobban körülírhatná a cikk, de gondolom nincs hozzá adat
  • Tau Tang Wou
    #11
    Orvos már látott ma?
  • Szefmester
    #10
    És olyat tudsz magadtól idézni amikor egy komolyan és normálisan feltett kérdésre válaszolsz? Mert szerintem elég könnyen találnánk olyat ahol 10en kérnek hogy válaszolj, de minden másra írsz/reagálsz csak arra nem. ;) Szóval várd a Nibirut, meg az UFO/Istened és ennyi. :)

    Én pl egy zombiapokalipszisnek kifejezetten örültem volna, de hát elmaradt.

    ON: Persze hogy titkolózott amíg a szabadalom meg nem lett. Amerikában a patent trollok simán szétkapták volna a fickót, a bíróság meg segített volna nekik.
  • Tau Tang Wou
    #9
    Ne rágalmazz!
    Mutass már egy hozzászólást, amiben a világvégét propagáltam, te ostoba rosszindulatúság.
  • NEXUS6
    #8
    Ez a cég vajon nem az Apple tulajdona? Mert nagyon jól csinálja.
  • kvp
    #7
    Ez nem ozonos viztisztito, hanem ozonos levegotisztito, fustgazmosoval kombinalva. Amig nem volt levedetve azert titkoloztak, mert a ket komponens trivialis es egyutt is az. Viszont most mar akarmilyen egyszeru, nem gyarthatja mas. A gond egyebkent itt nem fustgaz volt, hanem biologiailag szennyezett viz es annak a szaga. Az aktiv szenes rendszerhez kepest ez tenyleg jobb es olcsobb.
  • Szefmester
    #6
    Valszeg elég lett volna annyi is, de gondolom a megfigyelés alatt jött rá erre biztosan miközben jóval összetettebb rendszerekben gondolkozott.

    Tau te nagyon hülye! Menj már vissza a szektádhoz és várjátok a Nibirut!

    Amúgy mesélj.. hogy hogy még életben vagy? Nem kellett volna eljönnie a világvégének nemrég? Bár tudom hogy kimagyarázod majd valamivel hogy miért nem volt.. de nem érdekel. ;)
  • Tau Tang Wou
    #5
    Lehet, hogy újra feltalálta az ózonos víztisztítást.
  • NEXUS6
    #4
    Meg valami vízmosással szedi ki a levegőből a nagyobb részecskéket.

    UV forrásként működnek a otthoni ionizátorok, vízmosásos légtisztítót is vehetsz.
    Szal ha tényleg ez az alapja az egésznek, akkor a Médiamarktba kellett csak lemenni az emberkének és nem kell ez a púder a légkör megfigyeléséről, meg a természetből ellesett titkokról.
  • NEXUS6
    #3
    Én valami UV-s bizbaszra gondolok.
  • endrev
    #2
    INSTANT GET
  • Nos
    #1
    Magáról a mechanizmusról szerintem még elfért volna oár mondat. Tudom: Google, de akkor is.
    Az érdeklődésemet felkeltette, de nem elégítette ki a cikk :)