12
  • Ender Wiggin #12
    egyébként egyetértek. a black mesa nagyon ütött. a hossza, a zene, a hangulat még napokkal azután, hogy befejeztem, a pályákon járt az eszem. és ingyér!!!
  • Ender Wiggin #11
    "Dishonored,Hitman stb... sehol ,komolytalan a CVG."

    Ezek muliplatform játékok, a listán meg csak PC játékok vannak (Win és Mac OS). Így aztán a lista nem komolytalan, csak te nem értesz hozzá. :-)
  • narumon
    #10
    Ez az eddigi leggyengébb lista szerintem.
  • jaho
    #9
    Black Mesa telepítésével mennyit kell kinlódni, elbaszták nom1
  • Trollface
    #8
    Dishonored,Hitman stb... sehol ,komolytalan a CVG.
  • denevérember
    #7
    Nos a Dayz még mindig csak az arma2mod-ja ként érhető el. A standalone verzióra még várni kell.... Szóval ez az információ téves !
  • nessboth
    #6
    Úgy látom idén a fantasy tarolt, és elég jó nevekkel, bár a diablot én szinte egy browser játéknak tekintem...Guild wars 2 aláz, iszonyat jó single módban és mind multiban is nyomni, és az intenzív búnyók csak hangulatosabbá teszik a játékot.
  • Andriska86
    #5
    Lands of Lore 1, szerintem azt próbáld ki. Talán az a legkevésbé idejétmúlt a többi közül. De az is bőven elég, ha megnézel egy gameplay videót :)
  • Aramir
    #4
    Jaja, Dungeon Master, aztán jöhet az Eye of the Beholder 1-2, Lands of Lore, Amiga emulátorral Black Crypt-re is ránézhetsz, meg persze van még egy rakás, ami ismertebb volt korábban.
  • alma2
    #3
    egyertelmuen a dungeon master.
  • Jimmyke
    #2
    Wizardry sorozat.
  • Loverman
    #1
    melyik olyan dungeon RPG-t érdemes kipróbálni amely előtt tiszteleg a Legend of Grimrock? csak hogy a(z eredeti) stílust kipróbálhassam