14
  • Csucsu2030
    #14
    Milyen buzi feje van ennek a csávónak
  • qrd0xQSt2rdvnu
    #13
    "törekedszik" magyarul-e tud a cikkíró?
  • Blacktom
    #12
    Szerintem cseréljetek egymás közt e-mail címet.
  • hurkaur
    #11
    es linkeld be legyszives meg a 800 mhz-es fosodat, hogy meg szanalmasabb legyel.
  • hurkaur
    #10
    Feltetelezes? Te fogyatekos nulla, elolvastad egyaltalan a google szolgaltatasok adatvedelmi szabalyzatat vagy csak a pofad jar, mint mindig? Azt csinalnak az adataiddal, amit akarnak, es ez csak az ilyen csoro szemellenzos ms hater idiotaknak, mint te, normalis.
  • Lakatos Lajos
    #9
    "Egész más az amikor egy zárt kódú, operációsnak titulált trójai rendszert futtatsz a gépeden (windows , win mobile, iPhoSH), és megint más az amikor szerver oldalon trackingelnek"

    egészen pontosan az előbbi az egy aljas és súlyos BŰNCSELEKMÉNY, míg a másikhoz joguk van. a világ összes országában.
  • Lakatos Lajos
    #8
    Egész más az amikor egy zárt kódú, operációsnak titulált trójai rendszert futtatsz a gépeden (windows , win mobile, iPhoSH), és megint más az amikor szerver oldalon trackingelnek (ami egyébként is csak feltételezés) és amúgy a rendszer amit futtatsz a készülékeden nyílt forráskódú és bármikor láthatod hogy mikor mit csinál... hiába jártatod a p*fádat mindenki tojik rá egy jó ízeset.
  • hurkaur
    #7
    Masreszt rohejes, hogy google segget nyalod, es kozben az MS-t szidod az adataid kihasznalasaert. Ettol vagy te egy szanalmas kis loser, arakistor.
  • hurkaur
    #6
    Es ez kit erdekel? Trabantbol is sok volt, megis egy zsak szart nem ert.
  • Lakatos Lajos
    #5
    arra hívnám fel az előttem hozzászóló trollok figyelmét hogy az Android penetrációja a mobil/tablet szegmensben 75-80% környékén mozog, magyarán minden 4 eladott mobil eszközből 3-mon ez az operációs rendszer fut.

    http://www.origo.hu/techbazis/20121116-negybol-harom-okostelefon-androidot-futtat.html
  • Blacktom
    #4
    Szerintem nem időre gondolt, hanem teljesítményre. Egyre inkább fejlődik, és most kezd beindulni, rengeteg területre szétterjedt már. (hirtelen az jutott eszembe, hogy gondolj egy exponenciális függvény integráljára)
    Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni (nem is a cég, hanem a társadalom és a gazdaság)
  • hurkaur
    #3
    Hihetetlen, hogy meg tovabbra is kepesek eladni ezt a jofiu don't be evil szarsagot. Zsenialis.
  • NullZ3r0
    #2
    "A társaság csupán az előtte álló út egy százalékát tette meg."
    Tehát akkor még úgy ezer évig fog fennállni a Google. Mintha már hallottam volna ilyen tervekről. :)
  • goldmember
    #1
    Az idióta 15 éve véletlenül írt egy jó keresőmotort, most meg már uralni akarja az egész világot.