26
Prestigio telefonok
  • Palinko
    #26
    nincs mit, igazából GPS gyártással kezdte, most telefonokat gyártanak, de kell még tapasztalat nekik. szerintem pár év múlva érdemes lehet úja rájuknézni, de el fogják őket nyomni az ázsiai gyártók. én jelenleg is azon dolgozok, hogy a szervízhálózatot ide telepítsem (Szerbia) aztán jöhetnek a mobilok kilóra :D igazából sok gyártó van már akik minőséget gyártanak és olcsón.
  • hungaryws
    #25
    Rendben, köszi a választ :)
  • Palinko
    #24
    szerintem hagyd mert nem megbízhatóak, sokan panaszkodtak a fórumba és máshol is hallottam negatív kritikát a márkárólm sajnos.
  • hungaryws
    #23
    Sziasztok! Valakinek van-e ilyen telefonja? Mi a véleményetek róla? http://www.prestigio.com/catalogue/MultiPhones/MultiPhone_5300_DUO

    Jellemzői:
    Gyártó: Prestigio
    Kialakítás: érintőképernyős
    Kijelzőméret: 5,3"
    Kijelző felbontása: 854 x 480 pixel
    Kijelző színmélysége: 16,7 millió színű
    Processzor: ARM Cortex A5 Qualcomm MSM8225Q
    Processzor sebesség: 1,2 GHz Quad-Core
    Memória: 1GB RAM, 4GB ROM
    Memóriabővíthetőség: microSD, microSDHC
    Kamera: 8 megapixeles
    Működési frekvencia: 1800 MHz, 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz, HSDPA, HSUPA, UMTS
    Adatátvitel: 3G, Bluetooth, EDGE, GPRS, HSDPA, HSUPA, USB, WiFi
    Operációs rendszer: Android 4.1 (Jelly Bean)
    Üzenetszolgáltatások: Chat, E-Mail, MMS, RSS, SMS
    Böngésző: Android Webkit browser
    Alkalmazások: diktafon, ébresztőóra, Google Play, játékok, jegyzet, naptár, számológép, további alkalmazásokkal bővíthető
    Beépített GPS-vevő: van
    Hangfunkciók: hangrögzítés (diktafon), kihangosítás
    Multimédia funkciók: FM rádió, H.264 lejátszás, hangszínszabályozás, HD videolejátszás és rögzítés, médialejátszó, MP3 lejátszás, MPEG4 lejátszás
    Közösségi funkciók: Facebook, Twitter, YouTube
    Extra funkciók: 2db SIM kártya kezelése, 4.0 Bluetooth, Android operációs rendszer, beépített GPS, másodlagos kamera, mozgás érzékelő szenzor
    Akkumulátor: Li-ion, 2100 mAh
    Beszélgetési idő: 6 óra
    Készenléti idő: 100 óra
    Csatlakozás: 3.5 mm-es sztereó audio jack, Bluetooth, Micro USB, WLAN
    Méret: 77.2 x 147 x 9.9 mm
    Súly: 160g
    Doboz tartalma: akkumulátor, fülhallgató, hálózati töltő, tok, USB kábel
    Garancia: 2 év

    F.: edigital.hu
  • Randelz
    #22
    Volt egy prestigio multiphone 4040 duo-m, hatalmasat csalódtam a telefonba. Az elülső hangszóró 1 nap után feladta, küldhettem reklamációra
  • Lunatic540
    #21
    A probléma szovtferfrissítéssel megoldva :D
  • Palinko
    #20
    nézd meg hátha szoftverfrissítéssel megoldották mert ez szoftveres hibának tűnik.
  • Lunatic540
    #19
    Nekem van egy 4300 duo telóm,de valamiért elveszti a hálózatot egy idő után és nem tudok hívni és engem se tudnak amíg nem indítom újra.
  • kifli
    #18
    hát igen, semmit nem vennék belőle, szoftveresen semmit nem tudnak megcsinálni normálisan.



    pont most derült ki valami elég nagy sebezhetőség s2 s3 és note2-nél. (kernel szinten vana hiba, ha jóltudom)
  • Palinko
    #17
    3 év után azt mondja a szakszervíz hogy nem foglalkozunk a cuccoddal, dobd ki vegyél újat? :D ez nem igazán hétköznapi emberekre szabott üzleti modell szerintem :DDDD
  • flashpointer
    #16
    Ennél úgy volt (de úgy tudom sok helyen így van szóval nem csak márka sajátosság) hogy 1 évig full garancia ha valami meghibásodik, és a +2 az meg az hogy kijavítják, de ki kell fizetni (ami persze drágább mintha újat vennénk), 3 év után meg:viszlát!
  • Palinko
    #15
    2 év vásárolható vagy csak bizonyos dolgokra érvényes amiben szinte mindent kizárnak már? :D hogy működik ez mesélj. de remélem a cég nem égeti magát időre tönkremenő termékekkel, de lassan ez lesz a normális :S
  • flashpointer
    #14
    igen igen, akkor tudtam meg hogy az 1+2 az nem egyenlő 3-al (év gari...)
  • Palinko
    #13
    uhh... ez durva :D a telókra 2 évet adnak gondolom a monitorra 1 évet csak.
  • tigeroo
    #12
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd

    megpurcantam ezen a hsz-en
  • bakkerman
    #11
    a samsung az samsung,bármilyen területen.
  • kifli
    #10
    miért, az, hogy samsung jót jelent?
    Nekem az alacsony minőségű műanyagok, és a borzalmas sw jut róla eszembe :D
  • flashpointer
    #9
    Vagy 5 éve használtam egy Prestigio LCD monitort, gari lejárta után 1 héttel behalt, sosem felejtem el :D
  • Palinko
    #8
    nálam annak kissebb a kijelzője cserébe gyorsabb a procija és 71 ezerért látom a legolcsóbbat. szeretem a samsungokat de ezek a prestigok elkezdtek érdekelni. mondjuk elég sok mindent gyárt, most még nonamenek mondható, de 5-10 éven belül a Huawei el párhuzamosan szerintem fel fognak jönni.
  • bakkerman
    #7
    de csak ha szigorúan azt nézzük,hogy az samsung,ez meg valamilyen noname valami,ugyanazzi pénzért,akkor a samut venném. ezt leszervizelni se tudná sehol az emberfia
  • Fehercsoki
    #6
    Galaxy W is rohadt drága a tudásához képest.
  • bakkerman
    #5
    jaja ez elég drága,ennyiért galaxy W-t kapok
  • Fehercsoki
    #4
    Hát ez rohadt drága, ahhoz képest hogy mit tud:S
  • Fura Alak
    #3


  • bakkerman
    #2
    ez jónak tűnik,mindent tud amit a márkásabb de drágább társai,mennyibe kerül? Nem találtam meg az árát a honlapon :S
  • Palinko
    #1
    Mi a vélemény ezekről a telefonokról? Elég jó kis hardvarevel érkeznek és jó árban vannak. pl egy 4300 ast találtam és jó pár ezerrel olcsóbb mint a szerényebb tudású \"márkásabb\" társai. Mit lehet tudni a gyártóról? Kicsit a hideg kiráz a nevétől, mint a Lexusnál, nem szeretem a felvágós cuccokat, de nem is olyan presztizs gyártó mint a HTC az is biztos.