9
Novus Aeterno
  • mindero
    #9
    Á hogy erről a játékról már van topik!
    Csak nemrég fedeztem fel és szétoffoltam egy csomó sci-fi topikot.

    Van aki benne van az alfa tesztben? Milyen?
  • sanyiiiii
    #8
    kisckstarter
  • tutituti
    #7
    Ne haragudj hogy kétszer ment el,de először nem látszott majd ugrált majd káosz.
    :)

    Én még nem hallottam róla,köszi ezért!
    érdekes lesz!
  • sanyiiiii
    #6


    Ez alapján némileg jobban érthető miről van szó mint az én kis összefoglalómból :P
  • tutituti
    #5
    Aztán gameplay & interjú:


    ÉS jutub channelje is van ahol a legújabb build-ekről dobálnak fel videókat!


    Képek:



  • tutituti
    #4
    Pedig van róla magyar cikk:
    Novus Aeterno : Új MMORTS a láthatáron!
    Nehezen tudom leplezni örömöm, hiszen ezúttal egy olyan játék kerűlt napvilágra, amiből igencsak hiányt szenved a mai piac: A Sci-fi stílus kereteit magára öltő MMORTS, a Novus Aeterno!


    Sajnos jelen körülmények közepette kevés információval kell beérnünk. A játékon ügyködő indie cég, a Taitále Studiosnak ez lesz az első gyermeke. A cég alapítója és a projekt fő kidolgozója, Nick Tamlers Nieuwoudt (érdekességképp megjegyezném, hogy a céget 16 évesen alapította), elég monumentális ötletekkel és ígéretekkel állt a világ elé.
    Olyan MMORTS-t akar létrehozni, melyben a játékosoknak hatalmas szabadságot adhat. Elfoglalhatunk galaxisokat, saját flottát alakíthatunk ki, egyéni ízlésünknek megfelelően. Azaz mi szabhatjuk meg, milyen hajóosztályból mennyit kívánunk megépíteni, sőt, ha hihetünk az ígéreteknek, akkor kedvünkre formálhatjuk az adott hajókat is!

    Meglepő szabályozást is kap a játék. Egy accounthoz csupán egy karaktert áll módunkban létrehozni, a szerver túlterhelésének elkerülése végett. ugyanis mikor épp offline módban vagyunk, akkor egy előre megírt program lép a helyünkbe, ami védekezik esetleges támadás esetén(ettől függetlenül minden egységünk megmarad a következő loginkor is, mert ha esetlegesen harcban elpusztulnának, akkor 15 perc elteltével visszakapjuk őket ingyen).

    A projekt komolyságát tükrözi,hogy ugyan tényleges trailert még nem kaptunk, de legalább az első OST-t meghallgathatjuk! Véleményem szerint igen hangulatos lett!


    Forrás

  • sanyiiiii
    #3
    Csak annyi ami fent van az oldalukon és az ahhoz tartozó fórumon.

    De összefoglalom itt :)

    -MMORTS űrhajókkal
    -szép nagy galaxis, persistent, no loadscreen etc
    - saját magadnak tervezheted meg az űrhajóidat, fejlődik a legénység és hasonlók
    - van pop limit flottánként, és 3 flottád lehet egyszerre
    - lehet egy zászlóshajód ami szebb jobb nagyobb különleges képességekkel
    - alliance = guild = clan
    - challenges = hagyományos rtsre inkább hajazó 1v1, 2v2, 5v5, etc ez elkülönítve folyik, külön térképen és nem veszted el benne a dolgaidat.
    - logisztika: időnként ellátmányt kell küldeni a flottáidnak (elfogynak a dolgok és pótolni kell)

    Nagyjából ennyi egyelőre, majd valamikor elkezdem átkutatni a fórumukat és jelentem ha találok valami érdekeset.
  • Frosty01
    #2
    bővebb infód van róla esetleg?
  • sanyiiiii
    #1
    Novus Aeterno

    Érdekesnek tűnő játék (lesz majd egyszer) amiről én még személy szerint sosem hallottam annak ellenére hogy több mint négy éve fejlesztik és a kereső azt állítja hogy nincs még róla téma, szóval csináltam egyet hátha valakit érdekel:).