12
  • OGMontana
    #12
    Azért ezt nem mondanám. A régi két magos 5970-es ereje van benne az 1 magos 7970-ben. És hát a 7970 jóval kevesebbet zabál mint az 5970-es szörny. :D
  • Zoliz
    #11
    - vannak még hülyék akik végignézik a reklámokat és nem a feature listet vizsgálják, amiből látszana nincs szignifikáns fejlődés, a DX11 bevezetése óta nem történt valódi fejlődés a videőkátyák piacán, csak foltozgatások jó pénzért
  • Zoliz
    #10
    Persze DXVA HD gyorsítás, tesszeláció és optimalizáltabb antialiasing.
    Most értem el a Far Cry 3-nál, hogy az ULTRA grafikából valamit le kell vennem 1920x1200-ben. Nekem elég lenne a 25 FPS itt is, de csak 18 van meg. Igy lehet váltanom kell 6850-re. Ennyi.

    De nyugodtan lehet hinni a marketingszövegeknek. A Hobbit is jobb lesz 48 FPS en mint 24-en :)
  • MerlinW
    #9
    Látogasd meg ezt a topikot
  • KopaszIsten
    #8
    OFF

    Hozzáértők segítségét kérném itt vagy PMben. A tanácsotokat szeretném kérni egy gamer gép összeállításához. Kb. 150 ezrem lenne rá, perifériák és memória nélkül, ezek ugyanis vannak.
    Vettem már pár gépet -saját összeállításban- korábban, szóval nem vagyok teljesen noob, de jó lenne más véleményét is meghallgatni, hogy ár/érték arányban éppen mit érdemes venni ha gamer gépet akarok, és ennyi pénzem van rá...

    Előre is köszönöm.
  • Kotomicuki
    #7
    Remélem, végre árverseny is kialakul - egy piacon két(-három) gyártó esetén kartellről nem beszélhetünk, áhhh :) - és emberi áron kínálják majd a valóban fejlődő - a DX 11 legnagyobb "újítása" az volt, hogy visszafelé kompatibilis lett a DX9-el -> végre beismerték, hogy a többi vakvágány (mióta az SGI-t kiütötte a M$, nincs egy épkézláb, "önálló" fejlesztésük se) - videokártyákat.
    Nagyon jót tenne a piacnak a HD 4xxx "visszatérése" - az árakban -> és így a forgalomban/eladásokban is (ez meg azt mutatja, hogy mennyire is fontos az otthoni felhasználó(k pénze) -> nagyon nem az... :(
  • barret
    #6
    8 éve játszom egy játékkal,negyedik videokártyám van azóta...
    A sebesség nem változott semmit,csak a kártyák lettek (okosabbak)....
    Fraps ugyan azt az fps értéket mutatja 8 éve...
  • 505thZajcev[PT]
    #5
    Azt hogy te nem latsz fejlodest, az meg nem jelenti azt hogy nincs...
  • HM
    #4
    + vannak még hülyék, akik nem örülnek annak, hogy nem avul el a videokártyájuk 1-2év alatt...
  • sanyicks
    #3
    nocsak. És 10 éve láttál fejlődést a gyorsaságon kívül? :D
  • Vol Jin
    #2
    Hehe, a Radeon HD 8000 csak jövőre fog megjelenni, neked csak 5750-es van, de nekem már Radeon 9600 Prom. :-)
  • Zoliz
    #1
    Már nem azér', de az én lassan 3 éves 5750-esem óta semmi fejlődést nem látok már a Radeon kártyákban a gyorsaságon kívül.. Dehát kell az új lové a cégnek, úgy láccik..