8
  • lestyanrobi
    #8
    Nem épp 5 éves de rá lehet fogni... Jó erős volt anno, durva, hogy még mindig ilyen jó.
  • alien47
    #7
    E8400, 8 GB RAM, GF 550TI, 64 BIT WIN 7 -en 1680 ban szépen fut. Nincs minden a maximumon, de szép és élvezhető. Szóval a gépeddel komoly bajok vannak...
    Hivd ki Chuck Bartowski majd ő megjavítja :)
  • DMZ
    #6
    Miért is? Ha egyszer szépen futott (E8400, HD4850, 4GB ram)
  • lestyanrobi
    #5
    5 éves gépen remekül fut... agyam eldobom...
  • Laza
    #4
    Ezek szerint nem nem fizettél érte ;)
    Ingyen csak ennyi jár :D
  • DMZ
    #3
    Nagyon jó játék, még az én 5 éves gépemen is remekül futott, nem tapasztaltam fps ingadozást sem, és emellett még gyönyörűszép is.
    Annyit hozzátennék a cikkhez, hogy a "természettfeletti képességet" meg "láthatatlanná válást" nem szószerint kell értelmeni, hanem pl ha gyanakodik egy velünk egyforma öltözékben lévő ember, akkor lehet így "terelni" (pl fejét vakargatja, elkezd olvasni, stb), és máris alábbhagy a gyanú.
    A pályák változatosak, rengeteg kihívást jelentő achievement is van minden egyes pályához, amik teljesen eltérő stílust és taktikát igényelnek.
    Összességében érdemes kipróbálni, szerintem 2012 egyik legjobb címe.
  • gombabácsi
    #2
    yutub végigjátszások alapján sokkal szebb mint ezeken a képeken
  • Treviz
    #1
    Hm nem lehet rossz játék, de amikor feltettem és kábé a 3. pályán jártam letöröltem mert véleményem szerint egy optimalizálatlan konzol portolt fos. FPS ingadozások nagyon zavaróak, az ajánlottnál bőven jobb gépem van és azért le kellett venni pár dolgot h élvezhetően fusson. Szóval ez mind annyira felidegesített, hogy nem tudtam igazán élvezni. Pedig lehet kellett volna, jó játék. (i5-2500k ; 2*4GB 1600Mhz DDR3 ; Sapphire HD 7850 OC... Ezt azért még nem kellene húznom, hogy max grafikán fusson egy ilyen játék. És sztem azért annyira nem szép mint amennyire a cikkben el vannak ájulva tőle)