8811
Dark Souls II
  • davidka003
    #281
    Tényleg július 05 a megjelenés? Zavvin azt írja.
  • Tinman #282
    Dehogy.

    Amazonon meg 2013. Dec 31. van megadva.

    Nagyon jó eséllyel idén nem jön... szerencsére. Várok én még +1 évet is csak ne legyen gagyor/rövid/buta.
  • Fpocok
    #283
    Faszomat!
  • Tinman #284
  • Laza
    #285
    Nem kell elsietni, van mivel játszani. Inkább legyen jól megtervezve, kivitelezve, polírozva ... nem lepődnék meg, ha bejelentenék nextgen konzolokra is, mert ugye márciusban már mindkettő rég kint lesz :)
  • Tinman #286
    +1
  • davidka003
    #287
  • wedge31
    #288
    Király, akkor most már hivatalos a Márciusi megjelenés.
  • Ryder7
    #289
    Gondolkoztam egy picit és arra jutottam, hogy véleményem szerint a Dark Souls II gépigénye nem lesz sokkal nagyobb - ha egyáltalán nagyobb lesz - mint a Dark Souls-é.

    Persze, hoznak a játékba újításokat, de a videókat elnézve, szerintem annyira sokkal komolyabb grafika nem várható. Persze javítanak a MI-n, ami nagyobb proci és ram használatot jelent, de mivel alapból PC-re jön ki a játék, sokat fognak ölni a PC optimalizálásba.

    Tudom, sokatok le se szarják, mert megvan a high-end PC, de nekem mint laptop használónak igen sokat számít a dolog.
  • davidka003
    #290
    Box_ra veszem. :-D
  • Ryder7
    #291
    Ügyes vagy:-D
  • Tinman #292
    PC, PS3, XBOX360-ra veszem, ez nem is kérdés... de miért nincs belőle még CE?
  • MerlinW
    #293
    Majdnem egy év van még a megjelenésig, milyen CE-t szeretnél ilyenkor?:)
  • Tinman #294
    Nagyot, gazdagon felszereltet :-D
  • wedge31
    #295
    Egy rövid gameplay az egyik új class-ról.

    Dual Swordsman:




    Elég életképtelennek tünik...
  • Fpocok
    #296
    40 másodpercből megmontad? Taníts mester :D

    Itt van több is.
  • jarlaxxe
    #297
    Nagyon nagy arcod van mert egy kis picsa oldalra írogatsz, állandoan mindenkit leszólsz.

    Mellesleg nem kell hozzá nagy ész / ami wedgének alapból nincs/, hogy tudjuk, hogy a DaS világában bukta a Dualwield.
  • Fpocok
    #298
    Már régen érett neked a tiltás.

    40 másodpercből nem lehet megmondani, hogy életképtelen-e vagy nem.
  • Ryder7
    #299
    miért lenne életképtelen? oké, hogy nem állt kihivás elé a játékos, de lehetett pl simán tutorial level is.
  • Ryder7
    #300
    Engem a humanity nem létezése zavar nagyon még mindig:-D
  • jarlaxxe
    #301
    Nem én mondtam...de egyet értek vele, ha minden marad a régiben komolyabb ellenfelek ellen szart se fog érni a dualwield. A demo alapján ez tünik valószinünek de ez csak találgatás egyelöre.
  • steweee
    #302
    elég nagy hiány volt a normális dualwield az első részben. ebből a videóból semmi nem derül ki 3 nyomi zombi ellen hogy mit tud a második részben ez a harctípus
  • steweee
    #303
    az első résznek komoly hiányosságai voltak annak ellenére, hogy vmi fantasztikusra sikeredett így is. igaz ehhez kellett dsfix és dsmfix a rajongóktól, meg néhány kisebb mod amivel még élvezetesebbé lehetett tenni, mondjuk a sok fasza introvideó vagy zene

    a második részt igazából elég volt polírozni megvalósítás terén, a történet lesz majd igazán érdekes
  • wedge31
    #304
    "a történet lesz majd igazán érdekes" - az első részhez képest mendenképp ahol ugye gyak nem is volt semmi érdemleges...
  • Laza
    #305
    De volt, max nem rágták a szádba :)
  • Laza
    #306
    Senki sem tudja még, hogy mit fog érni a dual, mivel nem úgy fog működni, mint eddig, direkt hangsúlyt fektetnek a valódi dualos harcrendszerre ... ezt már az E3-on is szájbarágták.
  • wedge31
    #307
    semmi érdemleges...
  • jarlaxxe
    #308
    Mit rágtak a szádba? toljad a forrást is mert ugy az igazi.
    De ha ez igaz vagy teljesen más lesz a játék dualwield karival vagy teljesen kidobják az eddigi pajzs alapú harcrendszert, mindkét megoldás szarul hangzik.
  • pikman
    #309
    Ornstein & Smough-nál tartok jelenleg és a story eddig a 0-hoz tendál, föleg egy rpg-hez képest. Nincsenek komoly párbeszédek választások a lore hiányáról nem is beszélve az biztos, hogy nem a történet miatt játsza senki ezt a játékot.
  • Laza
    #310
    Legalább ne lennél olyan lusta, hogy nem nézel utána annak amiről beszélni próbálsz ........ Link

    Kikeresheted magadnak az E3-as videót is, amiben beszélnek is róla.

    Miért kéne kidobni a pajzs alapú harcrendszert? Már a Demon's Soulsban is volt dual, a Dark Soulsban is ... sőt, két kezes harc is volt ... egyiknél sincs pajzs. Értelemszerűen a pajzs a védekezéshez kell, ha nincs pajzsod, védekezés nélkül kell megoldanod.
    Az eddigi dual rendszer baja az volt, hogy nem adott valódi pluszt az, hogy feláldozod a védekezésed egy extra fegyverért. Ki tudtad használni a második fegyver tulajdonságait, ütni is tudtál vele, de a két fegyver külön életet élt, nem harcoltak 'közösen'.

    Az új rendszerben kapni fog a dual harc kombókat, jobb lesz a támadóképessége ... viszont értelemszerűen nem tudsz majd védekezni. Nem azoknak a játékosoknak készül, akik eddig is csak pajzzsal tudtak játszani ... azok eddig sem tudtak dualt vagy 2 kezes harcot.
  • steweee
    #311
    miért dobnák ki ? elég ha csak annyit csináltak, hogy nem két gombbal kell küzdeni, hanem simán csak bal egérgombra üti majd a kétkezes kombókat, és jobb egérgombra meg ugyanúgy védekezik mintha pajzzsal tenné.

    az első részben próbáltam kétkezes karival, sőt úgy is hogy dsmfix-el megfordítottam az egérbilleket hogy ballal bal kéz, jobbal jobb kéz üssön, de nem túl jó úgy. nem mondom hogy lehetetlen és szokható volt, de kényelmetlen órákat így játszani vele

    a kard+pajzs kombóval sokkal könnyebb volt a "hagyományos" egérkezeléssel
  • jarlaxxe
    #312
    Rossz a linked...
    A dualwield használhatzatlan volt az első részben nem értem mit értetlenkedsz probáld ki ha nem hiszed. És a másodikban is hiába fogsz jobban támadni ha a védekezésed radikálisan megsinyli, tényleg ugy beszélsz most mint aki még sose játszott a DaS-al pedig ez ugye nem igaz.
  • steweee
    #313
    lehetett védekezni, de csak hárítani, és ahhoz nagy ügyesség kell, ha meg elrontod egy erősebb monstra ellen akkor ajjaj
  • Laza
    #314
    Nem is mondtam, ettől még volt története (meg háttér története), max ha nem olvasgattál a témában akkor fogalmad sem volt arról ki-kicsoda, mi miért van úgy ahogy :)

    Azért a hangulatra erősen rátett, hogy ha nagyjából tisztában voltál azzal mi is folyik itt, ki kicsoda. Én nagyjából olvasgattam a háttérinfókat játék közben, persze szigorúan spoiler mentesen, érdekes volt tudni 1-2 dolgot :)
  • wedge31
    #315
    Azt hittem már feladtad, ha a stan és pan duón túl leszel már csak könnyebb jön...egy darabig.
  • steweee
    #316
    azt mindenki döntse már el maga hogy milyen karakterrel akar játszani. a fejlezstőknek az a dolguk , hogy a lehetőséget megadják

    attól hogy jobb a kard+pajzs kombó mégh nem biztos hogy mindenki azzal akarja majd tolni, én is szeretem a nehézségeket, és többet számít hogy mennyire élem bele magam a karival, mint hogy kimaxoljam vagy mennyire könnyen verem végig a monstrákat

    most egy páncél nélküli szatír-piromancert akarok indítani, láttam ilyen vmelyik végigjátszásvideóban, hogy csak öklözik meg pirománkodik, és a SACK van a fején meg egy szakadt gatya mellé :)
  • pikman
    #317
    Hát a játékban kellene az infót tolni nem a neten
  • steweee
    #318
    ez butaság. nekem pont elég annyi történet amennyi van benne. dehát különbözőek vagyunk. ez egy ilyen diablo szerűség csak full 3d-ben

    nem hiányzik több duma bele, és az sem baj hogy fix a történet és a végigjátszás is
  • pikman
    #319
    Vizsgák, jó idő, stb most megint van egy kis idöm igy haladok is vele.
  • Laza
    #320
    "Az eddigi dual rendszer baja az volt, hogy nem adott valódi pluszt az, hogy feláldozod a védekezésed egy extra fegyverért. Ki tudtad használni a második fegyver tulajdonságait, ütni is tudtál vele, de a két fegyver külön életet élt, nem harcoltak 'közösen'."

    Úgy látom Te értetlenkedsz. Mint magam is írtam, a dual eddig szar volt és most javítani fognak rajta.
    De ha szerinted a dual a DS-ben nem úgy működik, mint ahogy fent írom, akkor valszeg egyszer sem volt még 2 fegyver a kezedben.

    Ki tudtad használni a tulajdonságait (pl ha valamilyen képességet, extra tárgy találati esélyt, ilyeneket adott), és ütni is lehetett vele ... sőt, bizonyos fegyverek egészen másképpen ütöttek a bal kézben, mint egyébként ... mint pl a Gold Tracer.