8811
Dark Souls II
  • Fpocok
    #41
    Így van. Maga a port a legszarabb port volt, amit VALAHA LÁTTAM. Szerencsére vannak moddereink.
  • wedge31
    #42
    The Elder’s Scrolls? az tragikus lenne ha abba az irányba menne el a frencsájz a lényegét ölnék meg az egész koncepciónak.
    Azért ugy néz sikeres volt az első rész pc-és kiadása ha egyböl jönni fog mindhárom platformra a játék.
  • CarajoEsp
    #43
    Kötelező vétel, remelem nem konnyitenek rajta sokat. Bar majd meglatjuk.
  • Tinman #44
    Jah, mert láttad a konzolos verziót ugye?
    Nem. Akkor meg?
  • ratgab
    #45
    Akkor én biztos hülye vagyok, meg O&S-ig vittem egérrel és billel és ismerek pár pc only kollégát, akik szintén billel tolták végig, ráadásul ők többször is.

    Szóval ezt meg te buktad! XD
  • ratgab
    #46
    Nekem is úgy tűnik a leírás alapján.
  • CarajoEsp
    #47
    En is bill+egerrel vittem egyszer halal nelkul O&S-ig, szoval fasza volt ez akarhonnan nezzuk.

    Es inkabb lenne minden jatek ilyen szar port es tennek bele megis 200 orakat.
  • jarlaxxe
    #48
    A lényeg az anyagi bevétel és ehhez nyitni kell a casual tömeg felé.
  • wedge31
    #49
    Erröl már van rossz tapasztalatom / DA2 / inkább nem kéne azt eröltetni...
  • Laza
    #50
    "A pc-és verzion 30fps lock van pont mint a konzolos verzión / Blightownba mindkét verza akad /"

    Mi köze van az fps locknak az akadáshoz? Semmi.

    És mégis neked milyen gépen akad PC-n Blighttown? Mondjuk nekem egyáltalán nem akadt, kritálytisztán nyomtam DsFix, 1080p, minden maxon.
  • Laza
    #51
    Reméljük nem így lesz, eleve ez a hozzáállás a játékosdi temetője ... a sok bugyuta mai játék, ahol minden platform csillog, lebegő markerek mutatják a hülyegyerekeknek, h merre kell menni, kit kell leszedni, mi kell felvenni .......... de pl egy Skyrimben, ahol a bazi nagy sárkány fején ott a nyíl, meg be kell menni egy kis kriptába felvenni egy amulettet, és ezerrel mutatja a nyíl, h ott van az asztalon, meg iránytű, ami az ellenfeleket mutatja (nonszensz) ... első dolgom volt kiiktatni PC-n. ReEvil6 ugyanez ... egy lineáris játékba aztán még jobban kell, hogy lásd a térben hol lesz majd a kijárat ... omg.

    Régen még jó móka, kihívás, 'élvezet' volt játszani, most meg mindent megunok 1-2 óra alatt, annyira a mai együgyű, egysejtű tömegnek készítenek mindent (tiszt.kiv.).
  • Laza
    #52
    Nem is olvasom tovább a topicot, mondtam, hogy korai ez még, lehetett volna erről beszélgetni a DS topicban is ... értelmesen :)
  • jarlaxxe
    #53
    DsFix nélkül akadt, ugy látszik nem csak olvasni nem szeretsz de értelmezni sem...
  • wedge31
    #54
    A DsFix semmi teljesitmény javitást nem hozz, söt ha minden ficsörjét bekapcsolod inkább ront a teljesitményen ha kevés a géped neki.
    A Blightowni részen meg mindenképp belassul a játék mert az ott ugy lett lekódolva de ez már egy átlagos gépen se nagyon vehetö észre.
  • benőmenő
    #55
    Tinman tudnám ajánlani a Devil may cry 4-et. Valahogy úgy kéne kinéznie egy vérkonzolos játék pc-s portjának. Utána nézd meg még egyszer a vanilla DS-t bármi féle mod nélkül és érteni fogod, mire akarnak az emberek kilyukadni amikor a portolást szidják.
    Ja és +fav.
  • jarlaxxe
    #56
  • NEOreg3
    #57
    Nincs egy mai gépem (E8400 + HD5770), de nálam a DsFix 60 fps unlock-ja oldotta meg a szaggatás problémát. Addig Blighttown és Demon Ruins gyakran diavetítés volt, továbbá a legtöbb tűz és varázs effekt is megfektette a gépem. A 60 fps unlock után a belassulások szinte teljesen megszűntek. Pedig logikusnak tűnne, hogyha a gépem a 30 fps-t se bírja tartani, akkor a 60-at miért is próbálnám meg.
  • wedge31
    #58
    Nálam is hasonló a helyzet, mondjuk szaggatni sose szaggatott de a belassulás az erősen érezhetö volt.
  • wedge31
    #59
    Ugy látszik a DaS frencsájz vonzza a peticiókat...
  • jarlaxxe
    #60
    Csak erre kb zeró az esély.
  • wedge31
    #61
    Én a pc-és peticioról is ezt gondoltam.
    Dec 20-án talán már többet tudunk majd, mert jönnek az első infók a jövöre megjelenő játékról.

  • jarlaxxe
    #62
    A két platform messze van egymástól.
  • wedge31
    #63
    Sajnálatos ez a nagy titkolodzás az eladási adatok körül mert érdekelne, hogy mennyi ment el pc-re a DaS-ból.
  • jarlaxxe
    #64
    Ugy tünik épp elég ha a másodikat alapból kihozzák rá.
  • wedge31
    #65
    Megjöttek az első infók.

    25%-ban már kész a játék, jól hangzik.
  • jarlaxxe
    #66
    Azért bátrak ezzel a 2013-as megjelenési igéretel.
  • wedge31
    #67
    Azért a nextgen grafra is kiváncsi leszek, mert ha igaz legalább nem kell tökölni a DSFix-el.
  • Keveqiah
    #68
    D.S story :)
  • benőmenő
    #69
    Eddig nekem az jön le, hogy az elején kicsit jobban fogják majd a player kezét, nehogy az legyen megint, hogy vki a tutorial utáni bossnál elakad és otthagyja.
  • wedge31
    #70
    Nekem is. Lordran kicsit hiányozni fog...
  • Terawatt
    #71
    Ha nem ott akkor az első bossnál nyom uninstalt. Remélem csak felhasználó barátabb lesz, de ne toljon mindent a seggünk alá. Szvsz nem volt rossz ilyen szempontból. (Főleg ha online tudtál lenni mert akkor a playerek által lerakott feliratok sokat tudtak segíteni. )
  • jarlaxxe
    #72
    Mondjuk már a jármü emlitésétöl is kiver a viz minek az a DaS-ba?
  • wedge31
    #73
    Az még nem biztos, hogy lesz legalábbis azt írták.
  • jarlaxxe
    #74
    Biztos csak akkor lesz ha megjelenik, minden esetre vannak érdekes újitások, pl a morál rendszer is ilyen, remélem nem akarnak valami Biowarés dark/light szarságot bevezetni.
  • wedge31
    #75
    Részemről nyitott vagyok mindenre amig a játék lényege a kihivás, nehézség és para az ismeretlentöl megmaradnak.
  • Tatyla
    #76
  • Tinman #77
  • MerlinW
    #78
    Ööö én mindenhol azt olvastam, hogy nem jelenik meg '13-ban csak 2014-ben.
  • jarlaxxe
    #79
    " The game might not make it for 2013. " - szó szerint még ök se tudják.
  • MerlinW
    #80
    Ha ezt mondják akkor valószínű, hogy nem jelenik meg jövőre. Főleg nem 25%-os készenlét mellett. (bár a japók robotok, mint tudjuk) Amondó vagyok, inkább csiszolgassák még egy évig és legyen olyan jó, mint a DaS:)