22
  • Tetsuo
    #22
    :) Termeszetesen erveid nincsenek, mint ahogy eddig sem voltak, csupan a csusztatas, a szemelyeskedes magasiskolaja. Egy elmeny veled beszelgetni.
    A te stilusodban: A kalapos, az - gondolom, a hasznalt kommunikaciobol kovetkeztetve - inkabb kipas...
  • Vol Jin
    #21
    Tícsákbe Őket!
  • kalapos01
    #20
    Ejha, mindig komolytalannak tartottam az agymosás hatékonyságával kapcsolatos megállapításokat, de a kommentjeid látványosan bizonyítják, hogy vannak olyanok, akik hamar megtörte és droidokká váltak. Szar lehet.
  • gosub
    #19
    pedig a hollócost pont így müxik!
  • Tetsuo
    #18
    Megkerestek egy csing-csang ceget, aki bevallalja, hogy a nevet adja hozza vadalku mellett.
    Ilyen szinten mar mindenki saros es mindenhol lenyulasok vannak, minden teruleten es minden kormanyban. Az EU probal reszesedest szerezni ezekbol is, ennyi. Termeszetesen nem a vasarlo kapja vissza a penzt, akinek valojaban kene...
  • tomcsa4
    #17
    Nem volt titok, sőt lehet előtte is sejtették. Csak az ilyen ügyeknek a felgöngyölítése évekbe telik.
  • djw
    #16
    nem volt titok, csak mos fájt egyiküknek annyira, hogy feldobja a többieket
  • cloud.strife
    #15
    +1
  • Whysper
    #14
    De hagyjuk már érted ne mond már ,hogy az információ világába ez 10 éven keresztül titok volt! 8)
  • ddt500
    #13
    10 év kartelezés után én egy nullát még odavéstem volna a végére.
  • cloud.strife
    #12
    Mindeközben meg jónéhány patinás márka meg megy lassan a levesbe.....
  • Alexease
    #11
    Meg idoben osszehoztak, mar egy joideje huzodott a dolog.
    Majd' itt a Karacsony, valamit osztani kell a luxus aparatusnak is, legyen mibol vasarolni, es a Karib-szigetekre utazni az unnepek idejen;)
  • Tetsuo
    #10
    CSAK és kizárólag a cionista lobbié lesz ez a pénz, mint a legtobb magyarországi lenyúlás is, mert legfelul ok ulnek a pozícíókban. Az útépítés, az a milliomod része az ellopott vagyonnak.. és azért van, hogy te oruljél, milyen faxa demokráciában élsz, úgy, hogy kilakoltatják a fél országot jogtalanul.
  • Kotomicuki
    #9
    A megelőzésre, az egyszerűbb és betarthatóbb törvényekre, amelyek megakadályoznák ezen helyzet kialakulását/kialakíthatóságát, mikor fog a "T." EU, vagy annak bármely tagállama javaslatot tenni? (Költői kérdés)
  • csimmasz
    #8
    HAHAHAHA!
    Magyarországra?
    Szeintem az utolsó három számjegy jut Magyarországra!
    De igazad van ne is küldjék, mert az csak a tetves parazita férgeket duzzasztja nem az egyszerű emberek gyomrát tölti.
  • nlght
    #7
    "Vissza is kapják majd ha pl. utat építenek belőle."

    Magyarán végül Simicskáé lesz, a Közgép Zrt-n keresztül (vagy egyéb fideszes pénzszivattyú céghez vándorol), az átlag magyar meg annyit lát majd belőle, hogy megint a legolcsóbb anyaggal aszfaltoznak és 6 hónap múlva megint szar lesz az út (pedig a technológia már itthon is adott, lásd gumibitumen)
  • nyalógép
    #6
    Vissza is kapják majd ha pl. utat építenek belőle.

    Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy majd létrehoznak egy kifizetőhelyet, az egykori vevők meg beslattyognak az egykori számlájukkal és kifizetik nekik a kártérítést.
  • Tetsuo
    #5
    Ez a penz a vasarloknak jarna vissza. Senki masnak!
  • barret
    #4
    A beépített emberek sem ártatlanok,mindenhol megtalálhatóak!
    Még az alvilágban is! Információért cserébe elnéznek nekik sokmindent!
  • citkar
    #3
    "Chunghwa azért nem kapott büntetést, mert ők tették meg a bejelentést"

    szóval csinálhatsz bármit is, csak dobj fel egy nagyobb halat és megúszod ingyen, nem mondom, hogy ne legyen enyhítő körülmény, na de ennyire?
    (mint a háborús bűnösök, mindegy hány embert ölt meg, csak dobjon fel egy nagyobbat...gondoltam ebből kinőttünk már)
  • Szefmester
    #2
    Ez a pénz el sem jutna odáig. :)
  • coolbboy83
    #1
    Kell a pénz a görög mentőcsomagra :-D