12
  • kvp
    #12
    "Amiről te beszélsz az létezik, Ubuntu for Android-nak hívják.
    Az 100%-ban integrálja az Android-ot és a Linux-os desktop-ot.
    Ha pl.: desktop módban vagy akkor ablakban futnak az Android-os progik."

    Jo, de melyik arm-os tableten vagy telefonon van gyarilag ilyen? Ertem, hogy letezik, csak nem lehet megvenni. Hazilag meg en is fel tudok rakni barmit a sajat meglevo telefonomra, amin egy gyari android van. A belinkelt oldalon meg a telepitocsomagot sem talalom, pedig az semmibe sem kerult volna, hogy kirakjak az image-et. Egyebkent azert nincs ilyen, mert meg nincs kesz, szoval addig amig nem adjak ki, addig maradok a hazibarkacs megoldasnal, az mar kozel egy eve is ment.
  • zola2000
    #11
    Írd be a google playbe azt hogy launcher, aztán olyan kinézetet kapsz amilyent akarsz.
  • sola
    #10
    @kvp
    Amiről te beszélsz az létezik, Ubuntu for Android-nak hívják.
    Az 100%-ban integrálja az Android-ot és a Linux-os desktop-ot.
    Ha pl.: desktop módban vagy akkor ablakban futnak az Android-os progik.

    http://www.ubuntu.com/devices/android

  • sanyicks
    #9
    neki valójában az a baja hogy opensource és ingyenes.
  • mousee
    #8
    "vagy Linux 3.0.42 operációs rendszert használhatnak rajta a felhasználók." Ez most a kernelverzió, vagy wtf? :)

    Amúgy jópofa kütyü, csak éppenséggel szerintem felesleges. Tessék szépen pofozni az androidot, tud az rendesen ablakozni is, portoljanak rá át minden programot, és kész az egységes platform tábla és telefon között.

    Persze érdekességnek elmegy, játszani jó, akárcsak a raspberry pi, de hogy ebből tömegtermék legyen... háááát, necces.
  • kvp
    #7
    Az idealis hibrid tablet ilyen szempontbol egy valodi linux android hibrid lenne, tehat ha a kde-s desktopot extra buveszkedes nelkul be lehetne tolteni android alatt, tovabba az androidos launcherbol indithatoak lennenek a desktopos programok. Mindemellett mukodne a vagolap megosztas is. Jelenleg kisse fapados, hogy ha valaki android alatt akar desktop programot hasznalni, akkor eloszor indit indit egy x szervert, nyom egy ssh-t a sajat telefonjara, onnan indit egy window managert az x szerverre, majd parancssorbol elinditja az x-es programot, majd atvalt az x szerverre. Legalabbis nekem csak igy sikerult osszehozni. E helyett olyan desktop integracio kellene, mint amilyen a full win8-ban is van.
  • mousee
    #6
    Najó, de a droid kinézetét kb 6x10^23-on féleképpen tudod variálni. Ellentétben az iOS/WP-vel.
  • csimmasz
    #5
    Vagy iOS re vagy Bada ra vagy szinte minden másra, igaz, lévén mind nagyon hasonló.
    Én megértem ha valakinek bejön a minimal design, de attól még szerintem nem lesz szép néhány szines négyszög!
  • Vampy
    #4
    az abszolut nem lenne hirerteku, leven mar evek ota letezik :)

    http://www.intomobile.com/2010/04/21/video-iphone-hacked-to-dual-boot-iphone-os-and-android-os/
  • hurkaur
    #3
    Ugyanilyen hanyinger kap el engem is, amikor ranezek az android feluletere.
  • csimmasz
    #2
    Nem rossz bár élőben is kipróbálnám, hogy lássam mik a gyengéi, viszont ez a kezelő felület még mindíg jobb mint az MS szörnyszülöttje azokkal a gusztustalan csempékkel.
    Semmi szépérzék nem szorult annak a fejlesztőibe?
  • Szefmester
    #1
    Nekem van fent a gépen egy Android emulátor.. akkor most nekem Win7-Andorid hibridem van vagy mi a f*ck?
    Attól hogy sikerült egy boot managert berakni az andorid elé még nem lesz sokkal jobb. Ha iOS-Andorid hibrid lenne.. az már hírértékű!