2
  • mousee
    #2
    Nekem most cserélték a céges telómat egy ZTE blade-ről BB curve 9360-ra. 3 hete van nálam a kütyü, és alapvetően nem rossz a cucc. Bejön a fizikai bill, androidos telóból is az xperia mini pro-val szemeztem a qwerty miatt, nagyon kényelmes, tény szokni kell, de szerintem kényelmesebb mint a tapicskolós megoldás.

    Az oprendszer is szokható, s bár butább mint a 2.1-es droid volt, mégis el lehet vele marhulni, majdnem mindent tud amire nekem szükségem van: gtalk, fb, vállalati mail, calandar, yt, és ofkorsz sms/telefon.
    Ami fájdalmas, hogy nincs benne GPS, nem tudom naviként használni, és legjobb napján is 3 nap alatt megadja magát szegény, blade egy hétig lazán ment :(

    Ami mókás, hogy főnököm érintős BB-t kapott, kiváncsiságból elkértem, és nyomkodtam picit... Hát... a tapicskolós BB egy tévedés...
  • Trisztin
    #1
    Közel fél éve használok bb-t és legnagyobb előnyének a fizikai billenytűzetet érzem (na jó,meg a rettentő okos üzenetkezést - legyen az e-mail,sms,viber üzi stb)... a 9300-somon futó szoftver azonban több sebből vérzik..a random órákon át tarto homokórázások nem kevés kellemetlenséget okoztak már... nem hiszem,hogy adnék még egy esélyt a BBnek...