62
  • nyalógép
    #22
    Valóban, ilyen esetben vannak olyanok akik csendben haza mennek és vannak akik meg kérik a panaszkönyvet.
  • Major
    #21
    Csak ezeket a béna hasonlatokat neee, mit szeretnél evvel bebizonyítani? Szoftver esetén azt kapsz amit megvásárolsz, ha a te életed annyira felforgatja, hogy nincs START menü a windóózzóón, akkor javaslom a Windows 7 vásárlását és használatát és óvva intelek a Windows 8-tól, mert az maga az ördög. Nem kell megvenned és nem is szeretnénk, hogy megvásárold. Jobb lesz így hidd el. Ámen.
  • hurkaur
    #20
    Akkor fogod magad es atmesz mashova, ha nem tetszik. Ehelyett ott maradsz, vered a padlot, es sirsz mint egy 6 eves.
    Masreszt a pelda santit is egy picit.. :)
  • nyalógép
    #19
    Ez majdnem ugyan olyan, mint amikor bemész egy vendéglőbe és kérsz rántott húst hasáb burgonyával, neked meg hoznak pörköltet nokedlival, ha szóváteszed, még le is torkollnak, hogy mit vagy úgy oda, előtted egy busznyi vendég is ezt ette.
  • Mentol
    #18
    Na, most szólj hozzá!
    Szerintem, Te linuxolsz.
  • hurkaur
    #17
    Hihetetlen, hogy az emberek mit kepesek sirni a szaros start menu miatt.
  • Gauge
    #16
    1 óra használat után nem a Start menü az, ami leginkább hiányzik. Ez NAGYON könnyen megszokható. A rendszer alapvetően jó, gyors és eddig semmi kompabilitási gondom nem volt. Szerintem érdemes váltani:)
  • nyalógép
    #15
    Az igaz, hogy a világ sokat kapott a MS-tól, de a MS sem panaszkodhat amennyit a "világtól" kapott.
    A tréfát félretéve, ha a 8 nem lesz olyan sikeres, mint várták akkor csak azt kapta a MS, amit megérdemelt. Majd szépen saját kárán megtanulja, ha a népnek start menü kell modern gui nélkül, akkor azt tesz bele és kész. Nem olyan bonyolult ez...
  • Mentol
    #14
    15-50: az az emberek nagyobbik hányada...
    15 alatt nem hiszem, hogy volna világformáló véleménye a témáról bárkinek (kiv.a csodagyerekek).
    50 felett meg már nem nagyon változtat az ember a bevált szokásain (amik ráadásul megfelelően működnek).
    Szóval ezt - szerintem - Te is elnézted.
  • Mentol
    #13
    Bocs! "20 év felett" - ez a helyes.
  • tomcsa4
    #12
    Félreértettél. A konzervatív pont a 15-50 kategória. Kik sírnak állandóan? Nem a nyugdíjasok, elhiheted.
  • Mentol
    #11
    Azt azért vegyétek figyelembe, hogy 20 év alatt is van élet!
    Sok ember (akit nem tartanék látatlanban "konzervatív fasznak") már úgy megszokta a jól bevált, működő, támogatott rendszerét, hogy az újra átszokást inkább "megspórolja" magának.
    Én is XP-t használok a mai napig, mert kielégíti az igényeimet, vakon is tudom kezelni, nem nyújt annyi újat a Win7/Win8/Vista, hogy lecseréljem.
  • tomcsa4
    #10
    Ezen nem gondolkoztam, de tökéletesen igazad van! Szép megfogalmazás volt.

    Narxis, akkor nyugodabban fogsz aludni? :) De azért lássuk be, ami a Win 8 körül megy, az felesleges hiszti. Ennyi hisztis p*csát ebben a "szakmában". (Sőt, már a Vistánál is csak hiszti volt.)
  • Narxis
    #9
    Szerencsére itt vagy te Prof. Veér "tomcsa4" István Phd. és megmondod a frankót. :D
  • Linkout
    #8
    Mókás, hogy valaki hulladék fosnak és hasonlóknak nevezi a windowst és képtelen elismerni, hogy mindentől függetlenül azért sokat kapott a MS-tól a világ.

  • teccikérteni
    #7
    Kicsit röstelkedve vallom be, de némi kárörömöt érzek. Gyakorlatilag most az történik a Win8-cal, ami már egy ideje a Linux-szal megy: ha valami kicsit is másképp működik, mint amit a derék jó Windows felhasználók megszoktak, rögtön kiverik a hisztit, hogy "ez használhatatlan". :)
  • lolvagyok
    #6
    Maga a windows egy hulladék fos, a 8 csak rontott ezen. Nem létezik normális op rendszer. Nem is akkora bukás, hogy szarok az ms szoftverek.
  • tomcsa4
    #5
    SG.hu "Hol a start-menűűűűűű" kritikusai megmondták hogy bukás, akkor bukás. Kár hogy az iylen konzervatív f*szok miatt nem halad a világ.

    Mert az az 1 óra tesztelés, ahol megállapították, hogy "Hol a Start-menü", "Hol lehet kikapcsolni a gépet", ", "Vízszintesen kell görgetni?", ráadásul ezeket a "tapasztalatokat" tudományosan el is könyvelték.
  • Sequoyah
    #4
    Én sejtettem, hogy jó, de meg kellett tapiznom egy érintős laptopot, hogy biztosan tudjam, kell nekem. De azóta must have, kár hogy még működik az előző, és addig sajnálom rá a pénzt:)
  • Narxis
    #3
    Mi értünk hozzá, úgyhogy bukás.

    Viccet félretéve szerintem várni kéne 1 évet az elemzésekkel.
  • hurkaur
    #2
    Sg.hu-n megmondtak, ha bukas, akkor bukas.
  • Fehercsoki
    #1
    Bukás, de előre tudhatták volna, nem is értem miért adták ki...