19
Wartune
  • RichHooligan
    #19
    Hali!Tudja valaki hogy tudnám törölni a céhemet?Máasikba szeretnék belépni?Estleg vmi magyar céhet tudtok?
  • Shilkor
    #18
    Sziasztok!

    Kb április óta játszom és az r2-n. http://armorgames.com/wartune-game/14063

    70 vagyok most, a fejlődés nagyon megy, minden nap megvan minden, a 2. legnagyobb céhben vagyok, heti 3 céh csata, lehetnék az elsőben is.
    Szerencsére EU szerver, magyarok is vannak, és a világ minden tájáról.
    SEgítőkészek:: alacsony, közepes, és magas szinten is totális segítség a céh és a teljes szerver részéről.
    Egyébként itt 7 szerver van csak, így értelemszerűen nagyobb a populáció.
    ui: Céhben azért is jó lenni, mert a céh csatákért kapsz insigniát, jó sokat, ami az igazán jó cuccokhoz kell.
    Merthogy a jó cuccok nem csak esnek, hanem ritka alapanyagokból kell elkészítenie mindenkinek magának.
    Trade nincs, farmolni nem igen lehet, max 1-2 napot. A szint nem annyira fontos mint a BR(Battle Rating), azaz hogy a karid mennyire jól felszerelt. Az meg idővel és SEGÍTSÉGGEL nőhet csak.
    Ha érdekel, akkor R2 > SERVER 2 EU és Shilkor a karakterem.

    70 es knight vagyok. ÉS az Archer a legerősebb/gyorsabban fejlődő, 2. a mage-healer és a leggyengébb a Knight (tank).
  • Jockey
    #17
    hat, akkor passz..ha nem tul nagy a karid (40ig kb) 1 het alatt fel lehet huzni egy ujat, de te tudod..
    hangsulyozom jo klan nelkul a fejlodes negyed olyan lassu..erdemes merlegelni..
  • MobDozer
    #16
    Itt nincs olyan hogy (eu) vagy "s" szerver... az Areia.com-on csak 5 szerver van és mind alap global szero.
  • Jockey
    #15
    nezd meg latod-e az s281 (eu) szervert a szerverek kozt, ha igen akkor nincs problema
  • Jockey
    #14
    mind1 melyiken tolod szerintem, keress ra a klanra es jelentkezz..
  • MobDozer
    #13
    Hát aszem akkor klán mentes maradok mert én nem az r2games.com-on tolom hanem az aeriagames.com-on
  • cikasz
    #12
    Mi értelem van a mount-nál a pihentetésnek?
  • Jockey
    #11
    ha veletlen nem ezen a szerveren kezdtetek sincs gond elvileg, cross serverek a guildek ha jol tudom..
  • Jockey
    #10
    s281es eu szerveren tolom, van egy magyar klan is Nadirim guild, eleg eros es nagy letszamu, keressetek oket
    klan nelkul felezitek a fejlodesi potencialt:)
  • cikasz
    #9
    Én játszogatok, de csomó mindent nem értek.
    A 19-es szerveren vagyok.
  • MobDozer
    #8
    Halik... vki tolja még ezt a Wartune gamet? ha igen akkor melyik szerveren?
  • cikasz
    #7
    Sziasztok.
    Pár napja kezdtem a gémet és nem rossz, de van igy hirtelen 1 dolog amit nem értek. Van ez az Altar of Ennoblement és ott van ez a dolog, hogy az Obtainalble stamina elindul 60-ról 2 órán át. De ez mire jó? Mit csinál?

    Amúgy az európai 19-es szerveren vagyok.
  • janika77
    #6
    Sziasztok!
    nekem tetszik a játék ...yeloy nem írtad melyik szerveren vagytok ?
  • Kiado
    #5
    33-as mágus vagyok, én is abbahagytam rég, ma néztem vissza, lassú fejlődés miatt 30 után elég sokan be is fejezik...
  • yeloy
    #4
    Hm, érdekes, én jelenleg 34-es ijász vagyok, 30as epic cuccokkal, 32-es griff sereggel. A mágus pedig a toplista alapján a legerősebb kaszt. A top6-ban 4 mágus van jelenleg is.
  • FL Zoli
    #3
    Én régebben a hivatalos oldalon kezdten 35.serveren, 33 v. 34 es szinten hagytam ott. Nagyon belassult a fejlődés, nehéz normális cuccot szerezni, tele voltam lv20 alatti felszereléssel, meg a mágus alapban a leggyengébbre sikerült..beleuntam.

    De tény, hogy kiemelkedő a mostani böngészős játékok közül aminek az élménye egy Office telepítéshez hasonlítható
  • yeloy
    #2
    Még 1 fontos dolog. Céhbe jelentkezni kb 12. szint környékén lehet.
  • yeloy
    #1
    Helló mindenki!
    Szeretném nektek bemutatni az Armor Games egyik legújabb böngészős F2P MMO-ját.
    Először is a játékot az alábbi linken találjátok meg:
    http://armorgames.com/wartune-game/14063
    Amellyel egy Armor Games regisztráció után már játszhattok is.
    3 típusú hősből választhattok, íjász, mágus és harcos.

    Miután ez megvan, elkezdhetitek építeni városkátokat, egy idő után pedig gondozni a farmot.
    Egy kiépített város:

    Egy farm:

    A játékban folyamatosan napi eventek vannak mint
    - world boss fight
    - pvp arena party
    - battleground
    - co-op dungeon



    Illetve számtalan egyéni feladat
    - solo dungeon
    - pvp
    - bounty quests

    A játékból nem maradhatnak ki a céhek sem.
    Ezek előnye, hogy a játékos a céhbe befizetett aranyért cserébe megtanulhatja a céh által már kifejlesztett bónuszokat, erősebbé válva így. Valamint a \'szerencsekeréken\' napi rendszerességgel bónusz tárgyakhoz juthat. Nem utolsó sorban a céh fa megidézésekor 15 percen keresztül folyamatosan exp-hez juthat, ha az adott időben a guild területén tartózkodik.
    Természetesen van magyar céh is, mely a Diótörők nevet kapta. Akinek felkeltettem a játék iránt az érdeklődését, és szeretne egy magyar társasághoz csatlakozni, keresse ingame Vakhangya, Scarpa vagy Deux karaktereket, de az is elég ha simán beadja jelentkezését a céhbe.
    Minden jót.
    Y.