13
  • zola2000
    #13
    Mit? Ha jól látom az a cikk arról szól, hogy azonos idő alatt a 3DS egy ünnepi szezonnal a háta mögött kb pont ugyanúgy fogyott mint anno a ds két ünnepi szezonnal a háta mögött.
  • zola2000
    #12
    A blizzard még elfogadható érv, de az EA (-_-;)
  • Jani Hun
    #11
    én még midnig egy 10*20*40 cm es ps2 vel gh-zok néha napján:D akimeg komoly gamer, annak a PC sose fog leáldozni amig a blizzard, EA, stb él és virul
  • FoodLFG
    #10
    jaja :D
    a szar és a szar között lehet csak választani.

    mondjuk az azért igaz, hogy szar konzolt már mindenki vett, aki akart.
  • narumon
    #9
    Miért nem? Valamit félrenéztél szerintem.
  • abdul alahmed
    #8
    hanem gagyi konzolon gagyi játékokkal? :D
  • BrockSamson
    #7
    Nincs semmi bajom az erintokijelzovel, de jatszani sem telefonon, sem tableten nem szeretek egyszeru jatekokon (Angry Birds, pasziansz) kivul semmit. Max Payne-t is feltettem, 5 percig erdekes volt, aztan mar csak idegesito.
  • zola2000
    #6
    A nintendo DSemet 2005ben vettem, akkor ilyen nokia 6600am volt, azóta lett n95, zte blade (na ez tönkre is ment : ) , sony-ericson xperia mini pro ... 3ds csere még csak most lesz ha marad a munkahelyem (k**** válság)

    szerintem a legtöbb embernél is ez lehet az arány, konzol 6+ évente + telefon 2 évente ... de a legtöbb ember tableten csak/inkább internetezik-filmet néz maximum megnéz pár ingyenes játékot, míg kézikonzolra/konzolra sokezer forintos játékot vesz.

    na igen persze a legtöbb ember nem vesz konzolt ahogy eddig sem, a játékosoknál meg nem fogja helyettesíteni a telefon-tablet, esetleg kiegészíteni
  • Co1e
    #5
    aki akart már vett consolt.... teljesen hülye összehasonlitás... A komoly játékosok úgyse a vacak tableten fognak játszani..gagyi játékokkal...
  • Ferrer
    #4
    Ez érthető, hiszen konzolt elég 3-4 évente venni, míg tabletet kb. évente kell cserélni, ha a divat miatt veszik (és a legtöbb tabletet divat miatt veszik)
  • lmisi
    #3
    Etz csak annyit mond nem csökkent a konzolok forgama. Ami nagyon gáz egy értékesítésileg felrobbanó piacon.
    19 hónap alatt bő 22 millió ez egyáltalán nem sok.
    Ehhez képest a legújjabb nexus7 tabletből eladnak 1 millió körül havonta, de ez a szám eddig cirka 20-30% nőtt hónapról hónapra és csak 1 fajta 7 colos tábla. Ennek a többszörösét adják el olcsó kínai tabletből. Szintén többszörösét adja el Samu igaz többféle tblából. Ja nem szóltunk az Azonról. Ja és az Apple adatai.
    Ez alapján a kézi konzolók eladási részesedése mér most szerintem 25% alatt van.
    És ezt sikerült elérni cirka szűk 3 év alatt. Még 3 év és mérési hibahatárra csökken a részesedésük. A gyerek már akkor nyugdíjazta a psp-t amikor megkapta a zte blade -t. A blade ment telefonnak akkor amikor megkapta a 7 colos samu tábláját. Mit fognak csinálni a konzolok amikor kijön egy normális androidos konzol, vagy egy TV?
  • Narxis
    #2
    Csak idő kérdése és megszorongatják.
  • zola2000
    #1
    Még a kézikonzolokat sem sikerült nagyon megszorongatnia a tábláknak:
    http://www.eurogamer.net/articles/2012-10-24-3ds-and-ds-sales-rougly-equal-after-same-time-period