11
  • hurkaur
    #11
    Nincs.
  • levente68
    #10
    Van különbség?
  • gombabácsi
    #9
    ezért olcsóbb a telefon! és ez jó! mi, a felsőbbrendű fejlett világ felsőbbrendű népe ezt szeretjük! hajrá kiskínai rabszolgáink!
  • Zoltan21
    #8
    Magyar vonatkozás miért nincs benne?
    Simán kijátssza nálunk azt, hogy csak próbaidőre vesznek fel embereket. Engem azért nem tudtak bevonni, mert képben voltam, mennyi is a próbaidő. Igaz, nem 1 - 2 éve volt ez, hanem kb. 5 éve, nem tudom, hogy változott-e valami azóta, de szerintem nem (a Szigetszentmiklósi üzemről van szó).
  • narumon
    #7
    Hát igen ha az apple neve szerepel benne akkor már tele lennének fröccsögéssel a hozzászólások, így hogy a konkurencia van benne így nem sikk :)
  • passatgt
    #6
    majdnem annyi hozzászólás van itt mint az apple-s cikknél:)
  • SzirmosSzisza
    #5
    Ha, itt is másol a Samsung!!!!
  • Cat #4
    szerintem azt csinálják, hogy bejöhet a cég, csinálhat akármit, és csak utána gyakorolnak rá nyomást, hogy javítsa a körülményeket. Ha a cég már ott van, kisebb költség bért emelni, mint egy új helyet kinézni, ott üzemet bérelni, embereket felvenni, azokat betanítani, stb.
  • nextman
    #3
    Egyetertek, ha az allam akarna pillanatok alatt felszamolhatna az ilyesmit. Ott azert meg igazi karhatalom van a kezukben. Szomoru.
  • coolbboy83
    #2
    Maga a kínai állam is asszisztál, hogy az emberek droidok legyenek ilyen üzemekben - hiszen ez növeli a gazdaságot, semmi más nem fontos nekik.... ezt be kell látni.

    Kérdezzen meg valaki itt egy kínait, aki dolgozott pl ruhagyárakban!!!
  • hurkaur
    #1
    de a kocsog epul!!!!