8
A Deck 13 új kalandjátéka
  • csgj
    #8
    Ha jó a karakter, akkor én is. Valamiért izgalmasabb, érdekesebb. :-D
  • csgj
    #7
    Aranyos kiscsaj, na... :-D
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Amúgy én pölö szívesebben játszom olyan játékokkal ahol női főszereplő van, vagy választható, kreálható. Pl. Bayonetta, Blood Rayne-ek, Saint's Row-k, Kyrandia 2, King's Quest 7, Parasite Eve-ek, Final Fantasy 10, Heavenly Sword, Xenosaga-k, Mass Effect-ek, Dragon Age-ek, Vampire's Quest, A Vampyre Story, Beyond Good and Evil, Odins Sphere, Silent Hill 3, Jeanne d'Arc...
  • Sir Quno Jedi
    #5
    17-18 évesen már bőnyllal golyóérett lenne, de nekem túl széles szája és lapos a feje, majd meglátjuk. :D
  • csgj
    #4
    Csak az inkább akció-szerepjáték volt, ez meg hagyományos kaland tulajdonképpen. :-) És szerintem fiatalabb a lány. :-D Talán olyan 17-18 éves tini.
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Szokásos formula, ami már a venetica-ban is bejött nekik (nekem is), kell egy bájos fehércseléd bele (igaz ott azé durván jobban nézett ki a csajszinger). Ehhh. :D
  • pcgammer
    #2
    Tényleg érdekes és színvonalas alkotás :)
  • csgj
    #1
    Sziasztok!

    Végre angol nyelven is megjelent a Haunted, egy 3D-s point and click kalandjáték, mely a nagysikerű Ankh, Jack Keane és Venetica fejlesztőinek legújabb alkotása.

    \"Régóta elveszett és talán már halott nővérének nyomára bukkanva Mary találkozik a kissé zavaros Lindsey Ashford professzorral és baltás szolgájával, Ethannel. Amikor pedig hirtelen rájön, hogy látja a szellemeket, és beszélni is tud velük, heves kutatásba kezd, melynek eredményeképpen saját múltjával kapcsolatos szörnyűséges titokra bukkan – mindez pedig talán még a szellemvilág, valamint a kozmikus egyensúly megsemmisüléséhez is vezethet.\"

    /Thor.hu/

    Eddig nagyon tetszik, most kezdtem bele. Humoros, szép, kellemes kis kalandjátéknak tűnik. :-)