49
Anno Online magyar nyelvű
  • lafi19
    #49
    HElló
    Nekem is ugyanazt csinálja mint a lented kíírt tagnaj,én küldtem levelet jelenleg aszt várom.
    Esetleg tud valaki segitenni benne mi lehet a hiba?
    HElló
  • brpetronius
    #48
    Ha nem tudsz csatlakozni valamiért küld el a gondod e-mailben ide:
    [email protected]

  • AlucardHuN
    #47
    Üdv! Olyan hibám van hogy regisztráció után kiírja hogy nem tudtam csatlakozni a szerverhez dolgoznak a hibán stb... Ez mi lehet?
  • Drogo
    #46
    Sziasztok, aktív tagokat keresünk a céhünkbe, bővebb leírás a honlapunkon:
    HétKirályság
  • perko
    #45
    Őszintén szólva, azért ekkora érdeklődésre nem számítottam :(
  • Coolfire
    #44
    Bocsi,ezt benéztem..nem is vagyok hg.Pedig azt hittem.:)
    Szóval pörgessétek fel a topikot.:)
  • MightyKopiati
    #43
    Mondjuk az legalább gerinces lett volna a készítőktől, hogy az angol fórumra átpakolják a dolgot, aztán nem lesz lábatlan a játék fórum nélkül...
    Már félek játszani is, hátha az lesz a következő...
  • brpetronius
    #42
    Láthatóan elég kihalt ez a topik.
    Arra gondoltam, mivel a Blue Byte volt szíves (érthetetlen módon) megszüntetni az Anno Online HU fórumát, Coolfire topikgazda hozzájárulásával, lehetne ezt a topikot fórumozásra használni.
    Igaz, hogy az Anno fórum eltűnésével elveszett az a tudásbázis ami ott összegyűlt, de kellő érdeklődés esetén itt megteremthető lenne újra.
    Ide lehet képeket feltenni - linkeket megadni (új reg csak 30 nap után), esetleg bővebben leírni a hibákat,tanácsokat adni a rászorulóknak.
    Olvasni mindenki tudná, aki meg írni akar az regisztrál.
    Ha lesz érdeklődés akkor jó, ha nem akkor sem történik semmi :-)
  • brpetronius
    #41
    Anno-Online.HU tagok gyertek fórumozni

  • Narxis
    #40
    Játszik ezzel valaki? Lehet egymást letámadni?
  • attes
    #39
    bocsi, közben rájöttem, a shopban van egy húsvéti fül.
  • attes
    #38
    Játszik még ezzel valaki?

    Pár napja kezdtem, és ad egy csomó húsvéti tojást.
    Túl sok helyet foglal a raktárban és nem tudok rájönni, hogy mire jó, vagy hogy szabadulok meg tőle.
  • Ryder159
    #37
    Most betették a kereskedelmet, nem?
  • TommyC
    #36
    ja igen, én is ezt írtam egy HSZ-ben tegnap, de valamiért nem küldte el ...
    amúgy én ma abbahagytam, meguntam.
  • Ryder159
    #35
    chat.
  • flashpointer
    #34
    milyen interakciók lehetnek a többi játékossal?
  • TommyC
    #33
    Eddig így néz ki a szigetem, de a 2. zone lock-ot élem meg -.-

    KÉP
  • pzolika978
    #32
    Na megnéztem az online változatot... eléggé béta még szegény
  • TommyC
    #31
    Nah az is eljött h jól jönne egy kincstár :D mert anélkül csak 100K pénzed lehet
  • perko
    #30
    1404+Venice.
    Az igaz, hogy felhúzott grafikával eszi a gépet, de ha nem csúcs grafikát akarsz, be lehet állítani, hogy játszható legyen.
  • Tuvok #29
    Nekem sokmindenben a 1701 jobban tetszik az 1404-nél, de javában azért utóbbi a nyerő . Jelenleg is a 1701-et nyüstölöm .
    2070-et nem próbáltam .
  • szucsy89
    #28
    1504? 1701? Sajnos a laptopom 4 éves, lehet a régebbi részekkel kéne kezdenem. :D
  • Thaddeus
    #27
    1404 > 2070
  • szucsy89
    #26
    Nekem nagyon lassú a játék... mármint lassan lehet benne fejlődni. Teszek egy próbát az offline sorozattal. :)

    Melyiket ajánljátok? Melyik a legjobb?
  • TommyC
    #25
    Gondoltam számolgatok egy kicsit és ha már így tettem megosztom veletek is:
    minden igény kielégítése esetén 1 ház vazallus 3X annyi aranyat hoz, mint 1 ház paraszt, szal megéri :D
  • perko
    #24
    Én játszottam az Anno 1404-el, de ez az online csak külsőleg hasonlít és egészen más taktika szükséges hozzá. Kicsit lassabb a fejlődés, türelem kell hozzá, de az egyensúly a gazdaság és a lakosságszám (bevétel) rendkívül fontos itt is.
    A béta miatt sok minden hiányzik, (meg van benne bug is) de lehet hogy csak a kezdőszinteken nem elérhető pl. a kereskedelem. A fejlesztés elég drága a küldetések jutalma meg igen alacsony, bár ehhez is hozzá lehet szokni.
    Nekem is tetszik bár én ezeket a játékokat kedvelem elsősorban-
  • TommyC
    #23
    meg másik tanulságos lecke az volt számomra h nem kell a parasztokat túlzott mértékben vazallussá ütni, csak annyira h teljesítsd a questet, mert elmegy vele a pénz és nem fogod tudni kielégíteni az újonnan megjelenő igényt, ami visszaveti a bevételt
  • szucsy89
    #22
    Jó kis játék ez, rá lehet függni hamar. Én nem nagyon játszottam böngészős játékokkal (egy kicsit az AoE Onlineal...), sőt, az Anno sorozatot sem ismertem. De ez bejön eddig.
  • Tuvok #21
    Tegnap +22 aranyam volt, így este leraktam a búzás láncot, hogy legyen kenyér mára. Nos a búzafarm este óta 0 % hatékonysággal dolgozik, az arany -14, már nem kell sok a csődhöz. Harmadjára azt hiszem nem kezdem újra a játékot, ez így unalmas ...
  • TommyC
    #20
    igen, nekem is pont ez XD
    én a farmot megcsináltam, csak a főzde kell, ami ugye 30k.
    Én azt csináltam h leállítottam a favágókat és a bányákat, most nekem is pont +10 van.
  • Thaddeus
    #19
    Ugyanez van nekem is, már a fele épületem vazallus volt mikor bedobta az almabort, erre elfogyott a pénzem... Most leromboltam egy csomó vazallus épületet, raktam helyette sima telepest, most vagyok +10 aranyban, 60k kell a farmhoz meg a készítőhöz.
  • TommyC
    #18
    Bakker, szal ezért nincs már segííly :S Vergődök mert cidert akar a vazallus de túl kevés a pénzem (és a negatív igény miatt a bruttó növekedés), hogy megépítsem a borfőződét -.-
  • Thaddeus
    #17
    Hogy fejlődtök, egyre több lehetőség lesz elérhető, pl kereskedés, új szigetek, stb. Mivel online játék, ezért ennek az előnye, hogy akkor is termelnek mikor nem játszol, szóval éjjelente nagyon megugorhat a raktárkészlet, viszont hátrány is van, hiszen jóval lassabb a fejlődés (drágább a fejlesztés). Én úgy csinálom, hogy estére kihozom magam 0-ra nyersanyagból, azt éjjel vissza is hozzák és mehet újra. Viszont egy jó tanács, Kincstárat ne vegyetek, mert elveszik a segélyt (-50 arany).
  • TommyC
    #16
    És lesz majd olyan, hogy a játékosok látják egymást? Vagy lehet majd új várost építeni?
  • SzirmosSzisza
    #15
    Engem 2 napja be se enged a játék :DD
    Azt írjak keressem meg a suportot, de annyira nem érdekel a játék.
  • Tuvok #14
    Pont a fával vagyok bajban, iszonyat messzire kell a favágókat egymástól építeni, hogy 100%-on működjenek, a hely viszont elég kicsi . Az 1404-ben 3-4 favágóval vígan elvoltam, most van 6, és alig gyűlik ..

    Az avatar nekem se megy .
  • perko
    #13
    Kicsit más mint az offline, pld. egy parasztházhoz itt 60 db fa kell ott meg 2 db.
    Elég lassan lehet haladni, ráadásul még nagyon bugos, pl. az avatar.
  • TommyC
    #12
    Nem enged Avatart csinálni játékot belül. Bug? Így nem tudom teljesíteni azt a questet. (rányomok a "Létrehozásra" és cska simán bezárja az ablakot)
  • Tuvok #11
    Hát nem rossz, de túlságosan le van egyszerűsítve az 1404-hez képest. Már másodjára kezdem újra, mert nem alkalmazható a régi jól bevált építkezési technikám. :D
  • perko
    #10
    Elindítottam egy játékot.
    Aki szereti az Anno-t annak tetszeni fog.
    Opera böngészővel kezdtem, de nem az igazi.Átmentem a Chrome-ba ott megy, de sokszor kell frissíteni.
    A cheateléshez mit kell csinálni, mert beírom az üzit, elküldöm, de nem jelenik meg.