8
Ügyfélkezelő program
  • Laza
    #8
    Mondjuk elég szarul adtad meg az elvárásaidat is egy ilyen programhoz, nem csak a betanulási görbével vannak gondok az irodában :)

    Az elvárásaidat kb az Accessel is össze lehet rakni 10 perc alatt, vagy egy XLS-ben :D
  • joebacsi
    #7
    ha ez az, akkor elég sikertelen közvetett reklám eddig :)
  • tenkenorman
    #6
    egészen véletlenül nincs egy ilyen céggel kapcsolatod, hogy rávezettesd a marhákat a megoldásra, afféle közvetett reklámként? a fórum neve sg, nem sp (super promotion...)
  • Büdös Bohóc
    #5
    OpenCRX, hátránya az irdatlan borzalmas gui és betanulási görbe, szinte azt mondanám, hoghy használhatatlan anélkül, hogy 2-3 hónapig ne próbálkoznál vele meg összekeresnéd googleön a segítségeket (vagy veszel tőlük pénzért betanítást)

    Mást én konkrétan nem ismerek, Narxis linkje jó lesz tuti
  • Narxis
    #4
    Link
  • DJ Bolinho
    #3
    tulajdonképp erre gondoltam de reméltem van másik fajta amit meg lehet találni ingyenes változatban... de ránézek erre újra... amúgy olyan progi érdekelt volna amin az ügyfél alap adatait lehet tárolni, név,cím,telefon,személyi ig. szám, az ügyfélnek mekkora mennyiségben és összegben lett eladva az árúból, vagy valami hasonló program érdekelt volna.
  • nIsTv4n
    #2
    CRM (Customer Relationship Management) programra gondolsz? Ha igen, akkor abból nehéz lesz ingyenes és használható alternatívát találni, de keress rá erre a kulcsszóra, és nézd meg a felkínált alternatívákat.

    Ha nem erre gondolsz, akkor mit értesz ügyfélkezelésen?
  • DJ Bolinho
    #1
    Érdekelne hogy ilyen Ügyfélkezelő programhoz hogy és hol lehetne hozzájutni ingyen? google nem talál ingyenest és a torrent oldalon se találok ahol fent vagyok... valaki pls nagyon fontos lenne...