12
  • Wittgen
    #12
    Az első még kellemes popcornmozi volt, aztán a 2. katasztrófális szar, reménykedtem a 3-ban, de nagy csalódás volt. Részemről az elkövetkező folytatásokat kihagyom (pedig MW-et kedvelem).
  • immovable
    #11
    Úgy tűnik nem akarnak elszakadni a rózsaszín vattacukor nyáltól. Moziban erre pénzt nem adok az tuti.
  • csabipapo
    #10
    Jajj istenem,egyre jobban elmegy a kedvem ettől a vacaktól.
  • Zombee
    #9
    Ütős akciósztárok a fiatalabb generációban nincsenek, de egy TF filmbe nem is kellenek, mivel abban sosem voltak emberi részről világmegmentő hősök, Michael Bay kavarta bele. Volt ugyan robotverő ember, a képregénybeli Witiczky bátyja, de ő óriásrobotot irányított.
  • hypno
    #8
    De finnyásak vagytok!

    Nekem már az is elég lenne, ha egy filmben IGAZI színészeket látnék, akik képesek olyan érzelmek, gesztusok megformálására, ami a szerepükben szerepel.
  • cateran
    #7
    Ha mar filmet nezek -foleg ebben sa stilusban- szeretem, ha elhitetik velem, hogy dogos luvnyak es omfgpowerful csokak kepesek megmenteni a vilagot. Ha mar kibaszottul tavol vagyunk a valosagtol, ez is siman belefer.
    Ha csak rajtam mulna 1 emberi szereplo nem lett volna egyik TF filmben sem, de a rendezo, forgatokonyviro, studio es ezek nagymamaja azt akarta, hogy legyenek...es ha mar lesznek, akkor igenis legyen tutajos a csaj es tokos a fiu (utobbi eddig sem nagyon jott ossze, a Lebofogo gyerek inkabb egy anyatlan uberbalfaszra hajazott, de az 1-2. reszben legalabb a csaj jol nezett ki...boven eleg:D Ja, a 3. resz ilyen szempontbol visszaeses volt:D)
  • Hans von Luck
    #6
    Mozibakihagyóslesz
  • Co1e
    #5
    nem lesz benne witwiki ? nem is lesz igazi transformers.....
  • zetortraktor
    #4
    Most komolyan az a baj, hogy nem szépek a fiúk meg a lányok? Gratulálok.
  • cateran
    #3
    Megoregedtunk:D De teljes mertekben egyetertek a kommenteddel:D Ezek a lanyok, minden csak nem szepek..csinosnak is csak hellyel-kozzel mondanam oket, a fiuk meg...meh
    De meg ez is okes lenne, ha osszesen szerepelnenek 2 percet, a tobbi meg arrol szolna, amirol kellene...a bazinagy robotokrol.
  • cstommy
    #2
    Zombee: Robert "csillámfaszpónivámpír" Patisszon Elsimerésem szépen összefoglaltad a twighlight-ot
  • Zombee
    #1
    Egy óriásrobotos filmet akár el is viselnék szépfiúk meg dögös csajok nélkül. Ezek nélkül itt a képeken meg főleg, a srácoknak felének Robert "csillámfaszpónivámpír" Patisszon feje van, a csajok meg simán csak nem szépek. Persze velem van a baj, mert fel nem foghatom, miért nem mindegy az ilyen filmben... elvileg az lenne a lényeg, ha a böszme robotok ledarálják egymást, a Transformers ugyanis erről szól, az emberek csak mellékszereplők, akik rosszkor voltak rossz helyen. Igénytelen tömegek, ezért nem fogom én ezt már nosztalgiából se megnézni moziban.