13
  • goldmember
    #13
    A sok szar egysíkú zomibifilm után ez unikumnak számít.
  • Zombee
    #12
    Melóból néztem az előzetest, hang nélkül, de nem az jött át, hogy nem gondolják komolyan. Egyébként persze lehet, hogy csak az SG-n emelik ki, hogy szerelmi történet lesz, és valójában csúfot akar űzni a sci-fi és horror köntösbe bújtatott ótvar csöpögős ovis csajoknak való filmekből.
  • cateran
    #11
    Jah mielott valami hiperintelligens beirna: Tisztaban vagyok vele, hogy itt zombik vannak es nem vampirok, nem keverem a 2-t
  • cateran
    #10
    Ja, miert is ne? Azt irtam, hogy mufajilag nagyjabol ugyanaz a 2 (vigjatek)...vitatod? Amugy meg inkabb 1000x ez, -ami alapbol nem veszi magat komolyan- mint 1 Twilight, ami latvanyosan eroszakot tesz a vampirokon.
  • Zombee
    #9
    Ne említsük egy lapon egy Mel Brooks paródiával...
  • cateran
    #8
    Nekem bejott:D (legalabbis inkabb ez, mint a WWZ Pittel) Ez ugyanis nem horror, hanem romantikus vigjatek:P (mar a trailer alapjan) Amolyan Drakula halott es elvezi es tsai mintajara:D
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Micsoda hulladék-fostenger...
  • drsx
    #6
    Zombifilm? Ez?! Szerintem inkább romantikus komédia. Kár érte, a zene és a képi világ nekem tetszik.
    Az előzetes hangulata valamiert az Ultraviolára emlékeztet.

    drs
  • W B
    #5
    Csillámzombik?
  • wayney
    #4
    Azt hittem, hogy az Alkonyat alá már nem lehet süllyedni.
  • immovable
    #3
    Micsoda hulladék. LOL
  • Zombee
    #2
    Szerintem ez a film is rangon aluli... én imádom a horrort, a zombifilmeket is, de ezt a filmet nem akarom látni, ez egy rakás ganéj első ránézésre, sőt másodikra is.
  • Khabbas
    #1
    Nekem is bejött :)