23
  • Etinger
    #23
    Ez szerintem is gáz, de leginkább az ígérgetések miatt. Meg valahogy sokszor szerintem nem a várakozás csúcsán jönnek ki egy programmal. Szóval HoTS is milyen régóta van már promózva. Reklámok, aztán van az a videó is már vagy 1-2 éve lassan?... Szóval D3 Exp-t se várok max 2014-ben (utolsó negyedév)
  • Etinger
    #22
    Egy folyamatos online jelenlétet igénylő játékról van szó, értsd: hatalmas tömegek használják nap-mint-nap. Én félév alatt 1x nem tudtam belépni. Akkor kb 1 órára. Túléltem :)
  • Etinger
    #21
    Nehéz érvekkel jönni, mert zsigerből jön a fikázás a Blizzard játékok esetén nagyon sok embernek, akiket azért szépen fel lehet osztani:

    A) Azért szidom a Blizzardot mer iszonyat nagyot kaszál, sikeres, és mint ilyet pofátlanul monopol helyzetben van az MMO-k terén pl.

    B) Azért szidom, mert nem tudtam a Diablo 3-at lerántani torrentről

    C) Azért szidom, mert közel sem tudnak olyan minőségi termékekkel előállni, mint korábban.

    Utóbbiakhoz szólok, de tényleg hozzájuk, az A és B pontban ha valaki magára ismert és Bli$$-ezik meg ilyen agymenései vannak, inkább hagyja a kommentem figyelmen kívül.

    Én a Diablo vonalat erősítem, bár játszottam SC 1-2-t, meg Warcrafttal is, de a Diablo az én világom, erről tudok nyilatkozni. Ami a StarCraftot illeti nekem az új játék számomra néhol túl sok a pofázás, 2 átvezető küldetés között egyszerűen
    fárasztó már :) Ami a WoW-t illeti a Panda komolytalan így névre, a játék lehet jó, azt tudom, hogy a Warcraftos ismerőseim az előzetes anyázások ellenére is imádják.

    Na és akkor a Diablo 3-at illeti. Alapvetően elég félkész játék lett kiadva, mármint ez a level 60-as sapka fájdalmas. De emlékezzünk már picit a D2-re. Ott is mennyit anyáztunk, ilyen gyenge-olyan gyenge, ment a hiszi. Iszonyat pici volt a ládánk, nem volt ma ezért szenvedés volt varázslónővel soloba, grafika elmaradott volt már akkor is... Most meg eltelt 12 év, jött egy exp azóta hozzá és fényesre nyalja mindenki. HE??? :) De miért?

    Indítottam egy Druidát a nosztalgia kedvéért és az Act 1 elvégzése után már látom, miért is jó a D3.. miben fejlődött, miért is szórakoztat annyira.

    D2, exp nélkül, előnyei:

    - jó zene és egyedi hangulat
    - skill tree miatt nem csak a geartől függött minden
    - szimpatikusabb rendszer game kreálásra

    D3 alapverziót nézzük akkor meg:

    - sokkal kényelmesebb pickup rendszer
    - nagyobb inventory, ami sokáig kitart
    - gemek mobilisak, kiszedhetőek a tárgyakból
    - pörgősebb a játék és a harc
    - nem fossa teli senki a képernyőt reklámokkal
    - barátlista

    Ez csak így gyorsan ami feltűnt.
  • cateran
    #20
    Passzolok, honapok ota nem jatszom vele, csak 1-2 kosza hirt lattam (monster power, meg 6 millio dpses karakterek meg ilyesmi) Osszeteszem a kezem, hogy az rmah hasznalataval nagyjabol visszahoztam a jatek arat...mondjuk az eredeti ar 2/3-t visszanyertem:D
  • cateran
    #19
    Millioszor leirtam mar, megteszem most is: 1 hack and slashnel 1-2 het jatekido egyenlo a nullaval. Minimum 6 honap, de inkabb evek (persze utobbi mar kieggel vagy kiegekkel) A H&S alapja ugyanis a zillioszori ujrajatszas, farmolas..nem tul bonyolult stilus, de azert megvannak a bajnokai. Nalam a D3 a top 20-ban sincs nagyon benne, pedig meg kellene eroltetnem magam, hogy egyaltalan 20 H&S-t osszeirjak:P
    Figyelembe veve a valtoztatasok mennyiseget, maga a Bli$$ sem volt (es nincs) azon az allasponton, mint jopar fanboy. De hat az elvakultsag, az elvakultsag:D
  • Skyline
    #18
    "Ők legalább minőségi játékokat tesznek le az asztalra."

    HHHÁÁÁÁ!!!!!.... :D
    Túlárazva, túlhájpolva, és legkevésbé sem tökéletes minőségi címeket... Mindezt LASSAN.
  • donatus13
    #17
    Szerintem is jó lett az sc 2 , ellenben az új kieg eddig elég laposnak ígérkezik.
  • tcpip2
    #16
    Lehet, meglátjuk :) Az SC2-t is végignyomtam, tény hogy elég sok óra belement, de azért több újítást vártam a játékmenetbe. Úgy voltam vele, hogy a hangulatos videók meg a sztori miatt betyárbecsületből megveszem, ha lemegy 8k-ra az ára. Aztán az ára a hónapok alatt csak nem akart lejjebb menni. Nem tudom most mennyi, de az akkori élmény elhomályosodott azóta :)
  • csuszi
    #15
    "HD graphics patch-ről van szó"
    a játék 95% kicserélődött. nem háborgott ott senki, max aki hülye hozzá. dio-hoz, wow-hoz nem értek, nem játszom velük. de sc1-et toltam 98tól, és hát az sc2 előtt le a kalappal, nem lehet belekötni se a supportba, se a fantáziába, se a kompetitív jellegbe, se esportba, semmibe. hd patch mi? jesszusom...
  • CrazyAchmed
    #14
    Én játszottam mindegyik résszel, valahogy nekem nem voltak olyan magas elvárásaim, hogy csalódás legyen. Igen, valóban egy egyszerű hack'n slash lett, viszont én azt is vártam, a korábbi részekkel sem töltöttem hónapokat.
    Mindenesetre a megunásig számított játékidő/játék ára arány az élmezőnyben van, ahogyan szerintem a Heart of the Swarm-al is így lesz.
  • tcpip2
    #13
    Nekem kimaradtak a Diablo előző részei. Az igazat megvallva az ismerőseim lelkes leírásai után sokkal jobb játékot feltételeztem, ami nem fullad ennyire monotonitásba. Egy egyszerű hack'n slash lett, ennél többet várok egy játéktól, hogy elkápráztasson. Ha nem Diablo lenne a címe, valószínűleg eltűnt volna a süllyesztőben.
  • CrazyAchmed
    #12
    Nem akarok fanboy-kodni, szerintem sem volt a blizz történetének mesterműve a d3, de azért ennyire leírni sem kéne. Véleményem szerint a fanyalgások onnan erednek, hogy sokan havidíj nélküli mmo-t vártak folyamatos content updat-el, másrészt meg hozzászoktak az "ingyen játék"-hoz. Azzal hogy pár hét után sokan abbahagyták csak az elméletemet támasztod alá, hiszen egy nem-mmo játéknál manapság már akár egy hét játékidő is dicséret, sok játékot egy nap alatt ki lehet pörgetni.
  • M0RN1NGST4R
    #11
    érdekes én csak azt látom, hogy ezt egyedül a blizzard gondolja igy. talán ezzel magyarázható a 1,5-2-szeres szorzó az árcédulán a többi játékhoz viszonyítva. játékosok meg már a SC2-nél is háborogtak, hogy lényegében egy HD graphics patch-ről van szó, persze fizess érte 3-szor és várjál rá sokat. Diablo3-at már nem is jellemezném...
  • Tinman #10
    Minap benéztem a D3 topikba, hogy megnézzem mi a helyzet és mi fogad?

    - kidobott ez a szar
    - nem kapcsolódik

    Ez még mindig itt tart?
  • hawkie22
    #9
    A Mists of Pandariaval mi bajod?
    Sokkal jobb kiegészítö lett, mint mondjuk a Cataclysm volt. Sokkal több mindennel elfoglalhatod magad raidek között. Ja persze, hogy napizni nincs gyomrod. Akkor ott a farmod, HC-k, altozás, LFR, Pet Battle, stb.
    Bár kinek a pap, kinek a papné... Nekem megérte visszajönnöm Pandára.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    meg nekem sem tetszett, sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte
  • cateran
    #7
    :D Csak a hc fanoknak nem tetszett? Kongott a jatek az uressegtol, ahogy a fel vilag panikszeruen menekult belole par het utan. Mondjuk ugy hallottam, hogy a behozott valtozasok (pl. 3-4-6 millio dpses jatekosok 10-es monster power levelen...roflol) visszacsabitottak jopar embert. De amugy a D3 iskolapeldaja a "hogyan basszunk el mindent, amit lehet" esetenek. A Brand (mind a keszito, mind a sorozat) ment a levesbe. A Bli$$ mar nem hangoztathatja a "done when it`s done"-t, a D3 ugyanis nyilvanvaloan nem volt done semmilyen szempontbol:D
    A kieg meg 1 dlc lesz....mondjam vagy mutassam mi a kulonbseg 1 kieg es 1 dlc kozt?
  • FoodLFG
    #6
    Annyira nem minőségi, hogy pénz adjak érte. :D
  • Tinman #5
    Reméljük az is olyan "minőségi" lesz, mint a Mist of Pandaria. :-D
  • Narxis
    #4
    Csak a hc fanoknak nem tetszett de a kiegészítő lehet őket is kárpótolja.
  • Tinman #3
    Ja a Diablo 3 is az volt... wait -.-
  • Narxis
    #2
    Ők legalább minőségi játékokat tesznek le az asztalra.
  • Tinman #1
    "Legacy of the Void mikor lát majd napvilágot"

    - A Starcraft 2 Episode One (-.-) 2010. júliusában jelent meg.
    - A SC2 Ep. Two 2013. március hónapjában jelenik meg ugye.
    - Ebből a nevetséges tendenciából következtetve a SC2 Ep. Three 2015, de könnyen lehet, hogy 2016.-ban jön.

    Ez csak nekem tűnik erősen gáznak?