7
Egyedi hangulatú sci-fi kaland platformer
  • Loál János #7
    Én 10 órát elvoltam vele. :-D
    Köszi, megcsináltam mindegyik befejezést.

    Jó kikapcsolódás volt, megérte.
  • Cuchulainn
    #6
    Össz játékidő kb. 6 óra volt nekem.
    3 ending van összesen (najó inkább 2,5) de az utolsó pillanatban tudsz választani köztük, szóval újrajátszásra nincs szükség.
  • Loál János #5
    Hú, most egy kicsit besokalltam a melyik mag merre van c. tortúra miatt. Volt 2 helyszín, amit elkúrtam elsőre, de némi (sok) járkálás után sikerült helyrehozni.
    Van még felfedeznivaló is bőven.
  • Loál János #4
    Játékidő mennyi volt nálad?
    Már megszereztem minden magot, és feltártam a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jeladót, és a "motort"
    , szerinted mennyi lehet hátra?
  • Cuchulainn
    #3
    Hát legalább valaki ismeri :)

    Mostanában láttam hogy bejutott a steam greenlightba beválasztottak közé, remélhetőleg így többekhez eljut. Nagyon örülnék egy folytatásnak, nem sok hasonló játékkal találkoztam még...
  • Loál János #2
    Nagyon jó gém, 4 órát játszottam vele tegnap este, az első indítás után, teljesen belefeledkeztem.
  • Cuchulainn
    #1
    A jelenlegi Humble Bundle keretében került a birtokomba ez a gyöngyszem, és nyomban végig is játszottam.

    Dióhéjban: Életet találnak a marson, méghozzá egy kiterjedt földalatti barlangrendszerben. Feladatunk ennek a barlangrendszernek az átkutatása, és az egyre újabb területek és felmerülő rejtélyek megoldása. Ehhez elsősorban a megtalált különös marsi élőlények tulajdonságait kell majd felhasználnunk.

    Egészen egyedi, oldschool sci-fi hangulata van, engem leginkább egy Stanislaw Lem regényre emlékeztetett. A játékban a hangsúly a felderítésen és a történeten van, de némi ügyesség nem árt és a kombinációs készségünknek is hasznát vesszük. Az előrehaladás ugyanis a marsi élőlények terjesztésével lehetséges. Többféle lény van, amelyek különböző területeken hajlandóak növekedni, valamint egymásra is hatással vannak.
    Ha valaki kicentizős platformozásra, vagy esetleg vérszomjas idegen szörnyek lemészárlására vágyik az sürgősen felejtse el.

    Bővebb infó+videók itt.

    A Humble Bundleben most megvásárolható amennyiért akarjuk, szerintem érdemes rászánni pár dollárt.