14
  • fszrtkvltzttni
    #14
    finomítsuk: Neked úgyse jutna több!
  • globint
    #13
    Inkább így írd: "Nyugi, neked nem az O premiuma miatt fog kevesebb penz jutni!"
    Hihihihi.....
  • Zoliz
    #12
    Tileket is tegyenek rá mert azt akarják az emberek
  • Magnum PI
    #11
    "A Display Card látszólag semmiben sem különbözik a többi hitelkártyától, azonban kis méretű LCD-képernyőt és nyomógombokat egyaránt tartalmaz."

    Hát szerintem ez igencsak különbzöik látszólag :D.
  • Tetsuo
    #10
    Mivel a javak mennyisege nem vegtelen, ezert ha valahol tobbletet kepezunk, akkor mashol hiany lesz. Magyaran, ha nincs befektetetett energia, amivel kozvetlenul uj eroforrast nyerunk ki (bizonyos kornyezeti feltetelek mellett, persze), akkor az eroforrasokat csupan atcsoportositjuk vagy ujraosztjuk valaki javara es valaki karara.
    Az #1 hsz. pont ezt a befektetett energiat vonta ketsegbe es ramutat az altala velt tarsadalmi igazsagtalansagra.
  • Tetsuo
    #9
    Az a baj, hogy ezt sem arra hasznaljak, amire a leginkabb szukseg lenne. Lasd. #5 es pin ugrokod.
  • Macc
    #8
    Nyugi, az O premiuma miatt neked nem fog kevesebb penz jutni!
  • Glutamin
    #7
    Ez egy RSA criptocard. Félpercenként generál egy számsort, amivel bizonyos dolgohoz hozzáférhetsz. Ezernyi helyen alkalmaznak ilyet. Nekem is van. És bármiylen meglepő ez itt egyeseknek, de vastgaon kibír 1-2 évet az elemmel.
  • Linkout
    #6
    Úgy tudom, hogy ezek passzív megoldások :(
  • esemve
    #5
    Én olyat szeretnék amin 1 gomb van, és a paypass fizetés csak akkor hajtódik végre, ha megnyomom azt a gombot. Így nem kellene félni a véletlen leolvasástól, adatlopástól a metrón stb.
  • Cat #4
    Kétévente biztosan cserélik elem nélkül is.
  • Linkout
    #3
    A prémiumra meg viccesen reagáltál :) Ha ez a cucc kiváltja a kulcstartó lakú tokeneket meg ad plusz infót a számládról meg lesz egy kártyányi helyen ugrókódod, miért sajnálod a tervezőtől a prémiumot?
  • Linkout
    #2
    Majd linkeld pls, hogy hol láttál bármit is elemcseréről. Mert a fejlesztés lényege, hogy bírja ki az időt, amíg a kártya le nem jár. Utána a sima plasztikot is kettévágják és kapsz újat. 3-5 év nem tudom..
  • nlght
    #1
    persze... minden user híres arról, hogy imád elemet cserélgetni (főleg az ilyen kis szarokat), legalább napelemes lenne, de nem hiszem, hogy szükség lenne egy ilyen szarra... a szomorú az egészben, hogy aki ezt kitalálta az olyan prémiumot kap év végén, hogy az unokái is jól élnének majd belőle