54
  • Narxis
    #14
    Inkább ott, hogy nem értesz hozzá...
  • Narxis
    #13
  • sbi85
    #11
    de ha versenyeznek akkor az e-könyv olvasóknak miért van jóval alacsonyabb felbontása (legnagyobb talán uj Kindle 758×1024)?
    illetve pont az az előnye az ekönyv olvasónak hogy bírja vagy 2 hónapig az aksija, ha nagyobb felbontást raknak egy tabletba akkor pont az ellenkezőjét érik el ezzel. egy napig se bírja az aksi.

    Van Kindle-öm és az a 600x800as felbontás rajta bőven elég a szövegek olvasásához.
  • Cat #10
    szövegek olvasásánál nagyon számít, és az minden weblapon van. Nem mellesleg ezek az ekönyv olvasókkal is versenyeznek.
  • sbi85
    #9
    az igaz. de azért 3x nagyobb pixelsűrűség azért szerintem már sok
    100 vs 301 PPI

    meg a probléma vele hogy sokkal jobban megizzasztja a tabletet és emiatt az aksi kevesebb ideig bírja. sztem a Windows surface ami még rendben van, annál magasabb már nem kell
  • H3nG
    #8
    Mert ez közelebbről nézed mint a monitorod :) Persze kezdenek átesni a ló túloldalára. De az alapvető ötlet nem volt butaság(hogy nagyobb felbontásra van szükség)
  • tomboy013
    #7
    Ezt én sem értem. A 15-ös laptopomba is csak 1280x800-as felbontás van és az is bőven elég egy akkora képernyőhöz.
  • sbi85
    #6
    szerintem fasza a gép én csak a felbontást nem értem. de már a iPadnál se értettem.
    mi a francnak ekkora bazinagy felbontás de komolyan?
    Otthon a 22 inches monitoromat 1920x1080ban használom és tökéletesen elég.
    12 inchel kevesebben ennél magasabb felbontást használni szerintem hülyeség.
    de valamiért mégis rettentően versenyeznek a cégek hogy ki tud minél kisebb helyre több pixelt belezsúfolni.
  • BrockSamson
    #5
    Igazabol mar a Galaxy Tab7 Plus-om 3.2-es androidja sem produkal szaggatast vagy akadast.
  • arty
    #4
    az alkalmazott gpu ehez a felbontáshoz borzalmasan kevés ... (játékok)
  • sbi85
    #3
    *előveszi a popcorn-t*
  • uniu77
    #2
    Onnan kezdődik a probléma, hogy Android...
  • Mr. Perfect
    #1
    Mi az hogy akinek nem számít a design? Miért az ipad designja talán olyan fantasztikus? Már évek óta ugyanolyan unalmas..