11
  • lestyanrobi
    #11
    Ott akkor nem a játékkal van a baj... :)
  • M2 #10
    Nem sok játékot várok mostanság, de ezt nagyon! :-)
  • CyberKecsi
    #9
    off: hát a IV nálam még mindig fos, átlag 15-17 fps... a Max Payne 3 ellenben elmegy rajta.. xD
  • Zombee
    #8
    Port lesz az, hidd el nekem.
    Egyébként a GTAIII nem volt olyan rosszul megcsinálva, amit írtak gépigényt, azon futott is. Még az én gépem is bírta, pedig sose volt erőművem.
    Ami miatt jobb lehet a GTAV a IV-nél, az épp az, hogy a motor már 4 éves, és ma már sok gépen jól fut...
  • Co1e
    #7
    Mert fejlődtek a gépek XDDDD és ment le az áruk XD
  • Büdös Bohóc
    #6
    teljesítményileg nem volt probléma eddig soha olyan nagy mértékben, a GTA III-nál kicsit túllőttek a célon, vice cityn nagyon sokat optimalizáltak, san andreas is tökéletes port volt szerintem (gyenge géppel volt az is és mégis azért jól ment nagyjából), gta iv-nél pedig igazából az első 1-2 hónapban volt egy halom bug, plusz igen, azért elég erős gép kellett hozzá, de 1 évre rá már sok gépen ment jól.
  • Fresh Duke
    #5
    Még elválik, hogy mi lesz ebből, Rockstarék mutattak már mindenfélét...
  • Büdös Bohóc
    #4
    Oszt ilyeneket honnan veszel? Kezdjük ott, hogy a Max Payne 3 egy tisztes PC játék lett, elvileg nem is port, hanem párhuzamos fejlesztés és ha érdekel ez is RAGE motort használ, tehát elvileg 100%-ban kész az infrastruktúra a játéknak GTA V-höz is... Szóval ebből következik, hogy egyrészt nagy valószínűséggel nem port lesz és még a gépigény is kb ismert ezek után.
  • nlght
    #3
    az sg.hu-nál jobban zuhan a színvonal, mint az index-nél, néha olyan érzésem van mintha versenyeznének, ki tudja hamarabb elérni a "rock bottom" színvonalat...

    amúgy gondolom a konzol portolás miatt, majd megint csak a csúcsteljesítményű gépeken fog menni normálisan (4-8 magos gépen, dual videokarival fog menni)

  • Büdös Bohóc
    #2
    A kis rövid összefoglaló tetszik, van egy kis eredeti gondolat is benne (utalás a Kane and Lynch-re, amire én is gondoltam pl), bár lehetett volna többet is írni ebből, azért van még pár érdekes infó, amit beleírhattatok volna.

    De valami nagyon zavar.

    Méghozzá az a link fent a cikkre, ami igazából egy illegális feltöltés. 5 kibaszott dollárjába került pár fórumozónak is itt a cikk, erre egy ilyen bazi nagy oldal szerkesztője, mint az SG leszedi a warez infóhalmazt (ami még hagyján), de még ki is rakja mindenki szeme láttára? Kb mintha a torrent letöltési lehetőséget rakná ki egy új játéknál, már bocsánat.
  • kastil
    #1
    Amit elkezdünk illik befejezni, legközelebb ne fáradj