6
-
kvp #6 "A Sony Ericssonból pedig Sony Mobile lett..."
Mas hirek szerint, pedig a magyarorszagi ericsson-os reszlegtol elkuldik a mernokoket. Egyebkent igen, a sony termekei a sony-ericsson idoszakban sem voltak rosszak, csak valamiert nem voltak tul nepszeruek. Remelhetoleg ez valtozni fog, mert a tv gyarto uzletaguk vastagon veszteseges. -
#5
...ez a különválás mindig rosszul hangzik. A Sony tulajdonképpen egy az egyben megvette a Sony Ericsson-t, mint közös céget, kivásárolta az Ericsson részét, DE ezen felül az Ericsson egyes liszenceit is megvette.
Ezen oknál fogva nem egészen helytálló a szétválás, hiszen az Ericsson továbbra nem gyárt mobiltelefont, és még a hozzá tartozó licenszeinek jó részét is eladta a Sony-nak.
A Sony Ericssonból pedig Sony Mobile lett... -
#4
A Sony egyértelműen nagydon jó úton halad :) -
#3
Már nagyon kellett ez. Amilyen mélyrepülésben vannak a japán márkák, jó ezt hallani. -
rudymester #2 Az okostelefon szegmensben! Mióta különváltak, teljesen magára talált a Sony. Elkezdtek sok és jó telefont gyártani. -
#1
Más weboldalon az a hír, hogy a harmadik legnagyobb mobilos cég lett a Sony.