12
  • TreDoR
    #12
    Michael Morbius.
  • LiveMan
    #11
    A stáblista közben látható rejtélyes figurának csak a kezét látni. És az egy fehér ember keze. Na meg vagy 20 évvel öregebbé..
  • xido
    #10
    Vészmanó nehéz lenne Zöld manó nélkül..régi emlékeim szerint az ő készletét fejleszti és alakítja saját ízlése szerint...
  • Hans von Luck
    #9
    Mind a kettőtöknek igaza van mert a "normál" univerzumban Nick Fury fehér, az Ultimate-ben pedig fekete...
    Merthogy itt több univerzum is van, nehogy túl egyszerű legyen
  • Szefmester
    #8


    Ja... ahogy mondod.. sötét mint az éjszaka.. nem tudom mit szívtál amikor olvastad a képregényeket, de megoszthatnád torrenten a többiekkel is! ;)

    Vészmanó, Mysterio, Vízember, Carnage, Bogár, Kalapácsfej, Kraven a vadász, Skorpió, Ezüstsörény, Keselyű...

    Ezek fent lazán beillenének Bossnak, és van pár olyan alak aki mellékszerepként előfordulhatna, mint pl az Ámokfutó

    De egy egész csapat is mehetne rá mint anno a Sinister six..

    Ebben a filmben egy pozitívum volt.. a hálóvető, meg a kis szöszi (adhatná a telefonszámát). De nem értem hogy ha már egy csóró kis lúzer középiskolás/egyetemista, akkor mi a retekért egy űrkorszakbeli megjelenésű és anyagú ruhát adnak rá? Persze ha a ruhatervező megmutatja azt a textilboltot ahol meg lehet kapni akkor nem szóltam...
  • Lejti3
    #7
    Nick Fury a képregényben is néger.
  • Nebojsa1982
    #6
    Nick Fury kimaradt a felsorolásból... Nekem a Vészmanó hiányzik a megfilmesítésekből, kár hogy ignorálják.
  • xido
    #5
    Vagy amióta Wilson Fisk fekete lett a Daredevilben.. :)
  • GaborT28
    #4
    Amióta a Thorban néger(NÉGER!) volt Asgard őre, én nem lepődök meg ilyesmin.
  • zetortraktor
    #3
    És, ez jelent valamit? Nem egy olyan szuperhős volt, aki ilyen meg olyan volt. De miután valaki látta az Avengerst, nem tudom min lepődik meg.
  • Hans von Luck
    #2
    Tényleg nem az...fehér mint a fal
    Max Dillon a neve...
  • EnxTheOne
    #1
    Nem vagyok nagyon informált a pokember világában, de ismereteim szerint electro az nem néger.