4
  • AxxE
    #4
    Még jó hogy: "A Vodafone hosszas és alapos kutatásokat végzett a feltöltőkártyás csomagok kialakítását megelőzően."
    Vicc!
  • korpati
    #3
    Erre inkább azt mondanám: Ez nem ajánlat - hanem egy vicc!! Rossz vicc!! 50 és 100 MB??? Hülyék vagytok??
    Úgy ahogy van az egész ajánlat el van b@szva!! - Ja, és a percdíj is POFÁTLAN MÉRTÉKŰ!!!!!
  • Adamul
    #2
    Több mint 46forintos percdíj?? :O Rövidebb, mint 1 éves egyenlegfelhasználhatóság? Nem semmi... Én nem látom a célcsoportját ezeknek a csomagoknak, hiszen aki havonta 7000ftot rá tud tölteni a telefonjára annak ez a töltögetés inkább csak macera (tehát már rég előfizetéses) szóval a voda szépen de biztosan az előfizu felé terelgeti az embereket... ezek a csomagok mik? egy vicc! hálózaton belül felhasználható... kedvezmény jelentő része valóban bent fog ragadni a viber meg skypeot meg itt is biztos tiltják, pedig azóta nem sűrűn használom az smst... :) Szóval megmondom őszintén h nehéz dolgom lenne ha a szolgáltatók publikus ajánlatai közül kellene választanom mert ezek egyre rosszabbak, flottás csomagban szerencsére ezek nem érintenek engem náluk!
  • Cat #1
    Nem kispályáznak, brutál mértékben drágítanak. (Biztos vagyok benne, hogy a feltöltőkártyások többsége havi max. párezer forintért telefonált, hiszen többnél már mindenképp megérte volna előfizetéses csomagot venniük.) A bónuszok bizony benn fognak ragadni a cégnél, szóval az a 46 forintos extrém percdíj nagyon is valóságos. Elképesztő.