117
10712738_375552852569832_820287209097959
  • JethroHUN
    #117
    Tudja valaki az AXN mikor tervezi folytatni a félbehagyott szinkronos 2. évadot?
  • Dante73
    #116
    Pedig fent volt pl magocskán. De most csak az első évad van fent szinkronosan... Még a felkerült részeket is törölték.
  • JethroHUN
    #115
    Nem is tudtam, hogy elkezdődött magyarul. Már nagyon vártam. Angolul nekem túl szárazz. De én sem láttam még egy magyar oldalon se felrakva... érdekes.
  • Dante73
    #114
    Sziasztok!
    Most megy az AXN-en magyarul a második évad. Néhány rész már lement szinkronosan, viszont a torrentoldalakról eltűnt. És a tegnapi rész sem került fel. Van valakinek ötlete, miért? És honnan lehetne megyszerezni?

    D.
  • precision
    #113
    ja, nem gyenge...
  • Narxis
    #112
    Tyű ez komoly rész volt.
  • Narxis
    #111
    Jaja, de azért kíváncsi vagyok, hogy negatív vagy pozitív szereplő lesz-e. :D

    A mostani rész is jó volt és a végén lévő párbeszéd nekem mint klasszikus Sherlock Holmes rajongónak nagyon megnyugtató volt. :)
  • Monoton
    #110
    Csodálkoztam is volna, ha Mycrof csak egy egyszerű éttermes a sorozatban :D
  • Narxis
    #109
    Ennek a vége eléggé wtf.
  • Narxis
    #108
    Hahaha, ez poénos rész volt. :D Autós jelenet volt a legjobb. :D
  • szucsy89
    #107
    Világos, arra voltam kíváncsi, hogy ott folytatták-e, ahol az első évadban abbahagyták. Akkor meglesem az első részt. :)
  • Narxis
    #106
    Vannak gyengébb részek mint minden sorozatban de szerintem jó ez. Persze ízlésről nehéz vitatkozni, lehet neked nagyon nem fog tetszeni.
  • Monoton
    #105
    Hát én erre annyit tudok írni, hogy ha tetszik nézd, ha nem tetszik ne nézd :D Az évad egyébként jó, az elsőnél semmivel sem rosszabb.
  • szucsy89
    #104
    Milyen az új évad? Valahogy nem visz rá a lélek, hogy elkezdjem, pedig tetszett az előző... túl sok sorozatot nézek úgy néz ki, de lehet adok ennek is egy esélyt.
  • Narxis
    #103
    Ez gecijó rész volt!!!
  • Narxis
    #102
    Nagyon jó rész volt, nem vártam ezt a végkifejletet azt hittem, hogy a "szokásos" lesz. :)
  • Narxis
    #101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így utólag mindegy de azért őt is meglepte a hackelés.


    Jah jó rész volt.
  • ReszegKoldus
    #100
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De azokkal csetelt, akik a házzal meg a gépeikkel babráltak nem? Azoknak meg úgyis mindegy, hogy odaírja-e kicsoda, mert valószínűleg tudták már. Még jó is lehet, hogy odaírta, hogy tudják, hogy az ír, akit meghackeltek.

    Na mindegy, valóban jó rész volt.
  • Narxis
    #99
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert nekem fura volt, hogy beleírja a házszámot, ez főleg Sherlock Holmes-tól fura de amúgy is szokatlan volt. Születési dátumot(csak évÖ vagy kort szoktak de a házszám azért kicsit fura. Ráadásul családi névvel. Az egész fura volt. Mondjuk csak egy pillanatra mutatták, sztem az volt a cél, hogy a néző felismerje, hogy "ottan" csetel a Sherlock Holmes.
  • ReszegKoldus
    #98
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért felelőtlen?


  • Narxis
    #97
    Évad eddigi legjobb része és mielőtt valaki azzal jön, hogy TBBT topikban is ezt írtam, nem, nem poénkodok. Komolyan írom, véletlen egybeesés de korábbi részek szvsz gyengébbek voltak, persze még az elején vagyunk de eddig ez volt a legérdekesebb meg egy kicsit "minket" is érintett. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csetes résznél állítsátok meg és nézzétek meg mi van írva a képernyőre. Kegyetlen béna. :D Ráadásul a nicknév is elég felelőtlen Holmes-hoz képest.


  • Narxis
    #96
    Klassz rész volt, jó lenne ha ezt a Watson mellékszálat folytatnák.
  • Monoton
    #95
    Jó volt az évadnyitó :)
  • JethroHUN
    #94
    Szinkronnal vajon lesz? Úgy emlékszem első évad mintha egy héttel premier után kezdett volna valami magyar csatornán.
  • Narxis
    #93
    Jaja, zsír rész volt.
  • precision
    #92
    kijött az s02e01
  • precision
    #91
    szerintem ez egy teljesen valószínű forgatókönyv :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hipnózis és miegymás... mondta neki Irene hogy ha nem hagyja abba olyan fájdalmat fog neki okozni amilyet még soha... ezt simán lehet úgy fordítani hogy Moriarty mondatja vele és ez a fájdalmas dolog az, hogy Sherlock maga csukatja le a nagy szerelmét valószínűleg élete végéig
  • Andr0
    #90
    az elég elképzelhető hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Moriraty kimosta Irene agyát hogy felhasználja Sherlock ellen. Arra használta a csajt hogy elfedje saját kilétét még a saját emberei elől is... Ezt kinézem ebből a storyból. Én amondó vagyok, hogy Moriartyt nem kapják csak úgy el 2 rész alatt... annál ő nagyobb pro.
  • [HUN]FaTaL
    #89
    Na el voltam maradva pár résszel, de most bepótoltam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most vagy csavartak és Irene tényleg Moriarty, vagy az egész fake, én az utóbbira tippelek. Amúgy így ránézésre a készítők vagy nem számítottak rá, hogy megéli a sorozat a második évadot, vagy direkt csinálták így, de vártam valami cliffet az évadzáró végére.
  • precision
    #88
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    oooh bazki... ha követtem volna a logikát hogy itt Watson nem férfi hanem nő akkor rá kellett volna jönnöm, hogy bizony Moriarty sem férfi... :) onnan meg már egyszerű lett volna összereakni :) na mind1, azért így ütött egy kicsit...
    de nekem van egy érzésem, hogy ez is csak fake, és Irene nem egyenlő Moriartyval... legalább is a filmekben/regényekben Irene mindig játszadozott Holmes -al de sosem ő volt az ellenség... na majd kiderül :)
  • Andr0
    #87
    omfg na ez WTF volt az biztos amúgy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Moriarty tuti visszatért... olyan nincs hogy egy ekkora legendát csak úgy bezárnak és kész...
  • ReszegKoldus
    #86
    Legyen már szeptember...
    [spoiler]
    Múlt héten nem értettem miért angol színésznő játszik amerikait, kíváncsi voltam rá, de erre nem számítottam :D
  • Narxis
    #85
    Na ez brutál volt. Kész. Dupla nagy WTF-kal. Szépen megkavarták a dolgokat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aszittem Moriarty tovább szerepel majd....
  • Narxis
    #84
    Sztem Watson csak nem ismerte fel, lehet ő most látja először. Am. apró de határozott lépésekkel haladnak a könyv irányába, nekem legalábbis úgy tűnik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Watson-ból nem lesz detektív hanem sztem majd visszatér a korábbi állásához csak a kérdés, hogy orvos vagy drogosokkal foglalkozó ember lesz-e? Holmes pedig az évadzáró címéből ítélve újra drogozni fog de talán megtanulja kezelni, hogy ne legyen full beszívva pont mint a könyvben. A könyvben Holmes mindig is ópiumozott de nem annyira, hogy teljesen szétessen és csak akkor amikor halálra unta magát mert nem volt min gondolkodnia, nem volt rejtély amit megfejthetett volna.
  • Andr0
    #83
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én akarom hogy Irene tényleg létezzen, de nem tudom majd kiderült az évadzáróban hogy létezik-e... reméljük. Kicsit nekem is furcsa volt Watson feje.
  • precision
    #82
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem gyanús volt egy kicsit a vége... többször is megnéztem és nekem nagyon úgy tűnik, hogy Watson egyáltalán nem is látja, hogy lenne ott valaki a szobában... mikor mondja Holmes hogy "Irene" és oda mutat, akkor Watson oda néz majd vissza Holmes -ra, hogy "wtf?"... nekem úgy tűnik mint ha Holmes csak behaluzná Irene -t, avagy Moriarty direkt baszakodik az agyával és direkt rakta oda Irene festményeit
    vagy rosszul látom? :)
  • Andr0
    #81
    omg ez a rész nagyon epicre sikerült o.0

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Irene jóbőr... :D:D

    amúgy Irene = GoT Margaery Tyrell

    Gyereknapvaaaan :D
  • Narxis
    #80
    yeeeeeee
  • precision
    #79
    http://www.imdb.com/title/tt2191671/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

    itt is ott van a 23-24. rész "The Woman" és "Heroine" címmel, 05.16 -án fogják leadni, azaz jövőhéten dupla évadzáró :)
  • precision
    #78
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Elementary_episodes