65
The Dead Linger - Zombie Survivore Game
  • Fpocok
    #1
    Mivel még nincs fórum még neki, ezért csináltam egyet. Mivel jönnek a fikázók... egyelőre pre-alfa állapotban van, és a másik zombis játékkal ellentétben ez a játék nem egy mod, ami egy másik játékra épül, hanem a 0-ról csinálják. Kickstarteren 150.000dollárt kunyeráltak össze.

    The Dead Linger is an FPS (first person shooter) zombie survival game made and published by SANDSWEPT STUDIOS. It will feature unlimited and randomly generated worlds that can spawn structures such as forests, cities, mountains, caves, deserts, grasslands, and any other landscape you could find in the World. Also, the game will allow the player to interact with objects and NPCs or other characters in the game. The game will utilize the Ogre 3D engine to render and simulate the game and due to its rendering methods, the game can be released on Linux and Mac alongside Windows PC.

    Hivatalos oldal. Itt meg is vásárolható 25dollár. Okt. 31-én indul az alfa, aki megvásárolta.

    Legutóbbi dev vlog:
  • Fpocok
    #2
    Egyelőre a hiv. honlap és a fórum is le van halva túlterhelés miatt. Holnap indul alfa, NDA nincs, szóval lesz anyag is.
    Majd ha visszajön az oldal, belinkelem a FAQ-t, mert elég durva dolgokat írnak benne...
  • Fpocok
    #3
    FAQ (angol)
    Érdemes átnyálazni egyszer, ha valaki szereti a zombis játékokat.
  • tutituti
    #4
    kevesen, de várjuk!
  • Fpocok
    #5
    Készítők már dolgoznak a bevehetetlen erődön :D
  • Fpocok
    #6
    Adj egy ölelést :D

  • Fpocok
    #7
    Elindult az alfa. Remélem a héten meg tudom venni.

  • perseus99
    #8
    ígéretesnek tűnik
  • Fpocok
    #9
    BF3 sniperek elbújhatnak. Shotival, ilyen messziről :DD

  • Hexex86 #10
    Nekem erről a Battleground Europe WWII online jutott eszembe:)
  • tutituti
    #11
  • Fpocok
    #12
    Nekem a kedvencem a budiba nyíló főbejárat... más kijárat nincs :D
  • Laza
    #13
    Ne már, hogy valaki képes egy ennyire hulladék állapotban lévő játékért pénzt adni ... ráadásul 25$-t ... nem is értem milyen alapon mernek ennyit elkérni ...

    A WarZ is éppen azon a határmezsgyén lebeg, ahol még az ember nem érzi magát hülyének, hogy fizetett egy alpha játékért ... de ez ......

    Ne velem és ne az Én pénzemen teszteltessenek már jó egy év múlva talán játszható játékot. Mindennek van határa.

    Ha meg annyira kell a pénz, dobják fel a Kickstarterre.

    Kezd egyre elborultabb lenni ez a típusú üzleti modell ... a MineCraftnak jól állt, mert ott már a legelején egy teljesen játszható játékot kaptál, kiforrott alappal, OLCSÓN (max 10$, nem néztek madárnak), aztán folyamatosan kaptad a tartalmi bővítéseket.

    25$-ért fullos játékokat veszek basszus ...
  • Fpocok
    #14
    KICKSTARTER
  • Laza
    #15
    Na, inkább már így. Jelenleg még egy fillért nem ér, nemhogy 25$-t.

    Egyébként meg sajna elég alacsony a költségvetése, ezzel ellentétben meg elég nagy fába vágja a fejszéjét (már a jelenlegi stádiumban adományra meg vásárlásra szorul) ... és nagyon drága, főleg indie játékhoz és az állapotához képest.

    Majd mikor már minimálisan össze van rakva megnézzük ... csak félő, hogy addigra az ArmA3 motorral megáldott DayZ is bőven kinn lesz, azt pedig nehéz lesz űberelni.
  • Fpocok
    #16
    Ez kb nem a dayz warz közönségnek készül. Ettől nem kell félni.
  • Fpocok
    #17
  • Laza
    #18
    Akkor ugyan kinek?
  • tutituti
    #19
    nekem pl.

    Meg akik vannak annyira elvetemültek mint a zombies topik lakói.
    akik a zs kateg Z filmet is megnézik:)
  • Fpocok
    #20
    So what are the game modes I can play?
    We currently have three main game modes;
    1) Survival – This is the standard singleplayer and coop experience. You can still kill players, but it's a bit more difficult, and the focus is mainly on forming parties to survive the zombie apocalypse.
    2) Team PvP – This is a more standard mode of PvP play. When joining a server, you will select between 2 to 8 teams, and you will join the team of your choosing. You will spawn into the world near your teammtes. The game is essentially the same as survival, zombies and all, but there is a more PvP oriented focus as you battle alongside your teammates, against the opposing players, to live, kill, and survive in the zombie apocalyspe.
    3) FFA PvP – There are no rules. Survive. Kill or be killed. If you want to form unofficial alliances with the other players in this undead world, fine, but don't expect the other guy to hold up his end of the deal. If he backstabs you and takes all your gear, don't say we didn't warn you. Keep your head down. This game mode is not for the faint of heart.
  • Fpocok
    #21
  • tutituti
    #22
    25 dodó most még sok érte.
    Viszont ha felkarolja egy nagyobb cég akkor még jó is lehet.
    bár telítődik a műfaj rendesen.
  • Fpocok
    #23
    Ezt nem fogja felkarolni senki. Ők csinálják. A pénz megvan... csak idő kérdése.
  • Fpocok
    #24
  • Fpocok
    #25
  • Fpocok
    #26
  • Fpocok
    #27
  • Fpocok
    #28
  • Fpocok
    #29
  • Fpocok
    #30
    Fenn van STEAM GREENLIGHTON. Szavazzatok igennel!
  • tutituti
    #31
    Gameplay Lewis-től
  • Ironman2
    #32
    Ma indul a steamon!!
  • Fpocok
    #33
    Jaja... kiváncsi vagyok, hogy néz már ki. Elvileg új a motor.

  • Ironman2
    #34
    hát ez ultragáz!!! 7days-t jobban megcsinálták evvel a motorral!
  • Ironman2
    #35
    ugyanaz az unity engine hatja mint a 7dayst!!
  • Ironman2
    #36
    de amúgy mit is kell ebben csinálni??? este bevadulnak ugyanúgy a zombik??
  • Fpocok
    #37
    Nemtom. Este gondolom kiderül. :D
  • Ironman2
    #38
    ja akkor azok a videók még az előző engine-ből vannak, mert nagyon pocsékul néznek ki!
  • Ironman2
    #39
    hú,én nagyon várom!! egy próbát megér azért!
  • Fpocok
    #40