15
Sleipnir browser
  • Airbus A380
    #15
    Sleipnir 3 for Windows (3.8.1) released!
  • Büdös Bohóc
    #14
    Az a Chromium OS. Van Chrome OS is. Különbség kb annyi, hogy a Chromium az open-source fejlesztés, a Chrome az a Google háztáján belül megy.
  • Büdös Bohóc
    #13
    ja sry igen
  • Narxis
    #12
    ICS-re(4.0) is van.
  • ktomi22
    #11
    hat :D kabbe :D :D .. par szoval gondoltam elmagyarazni :D .. annyit tudok hogy ugymond OS.. de ez hivatalos verzio? amit gogle adott ki vagy meg csak ilyen home made?
  • Büdös Bohóc
    #10
    majd a google elmagyarázza neked
  • ktomi22
    #9
    chromiumot elmagyarazod ha megkerlek? :) ..
  • Büdös Bohóc
    #8
    Hááát nem is azon múlik, hanem hogy ha jól tudom csak Jellybean-en van Chrome jelenleg, az meg nem sok telefonra jött ki még. És természetesen azok jó telefonok is általában.
  • Airbus A380
    #7
    Akkor neked a csúcsabbik telefonod van, azokon megy csak az és smartomon viszont hasít a sleipnir, és win-en is az egyik leggyorsabbnak érzem
  • Büdös Bohóc
    #6
    második indok az jó tényleg, bár nekem a mostani telefonon fut mint a vaj a chrome szóval én maradok ennél.
  • Airbus A380
    #5
    Egyébként beletehetőek a Chrome kieg-ek.
  • Airbus A380
    #4
    Szebb, és szinkronizálható androiddal is. Chrome meg csak a nagyon jó androidosokra van még. Ja és nálam gyorsabb és stabilabb is.
  • Büdös Bohóc
    #3
    és miért jobb, mint egy Chrome, vagy Chromium?
  • Airbus A380
    #2
    a link nem jó itt a helyes link link
  • Airbus A380
    #1
    Egész pontosan tegnap fedeztem fel ezt a böngészőt, annak hatására, hogy a google playen már többször belefutottam az androidos verziójába. Gondoltam megnézem van e pc-s verzió és így jutottam el a honlapjukra [link]. Mióta használom nekem személy szerint nagyon tetszik. Webkittet használ a biztonság miatt ezért nem aggódom. Feltehetőek rá a Chrome-os kiegek is és ez nekem pozitívum. Plussz az is, hogy bár nincs magyar nyelv (angol természetesen van) de magyar helyesírás ellenőrző van ha belenyúlunk kicsit a beállításokba Chrome szerű beállító képernyő fogad és itt beállítható a magyar írás ellenőrzés. Az szintén,tetszik hogy igény szerint a trident motor is használható, de a webkit az alapértelmezett. Japán fejlesztésű kis cucc, szerintem megér 1 próbát :